Rejestracja dziecka a wyrob dowodu

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by darina92 » 17 Jun 2014, 18:24 Rejestracja dziecka a wyrob dowodu

Witam, mam pytanie, nasze dziecko urodzilo sie w good hope hospital sutton coldfield, mam pytanie apropo wyrobu dziecku dowodu osobistego - czy sutton coldfield nalezy w jakims stopniu pod birmingham ? i jakie miejsce wpisac na dowodzie osobistym? Pani w urzedzie ma watpliwosci co do wpisania "odpowiedniego" miejsca urodzenia. czy kogos dziecko rodzilo sie w sutton i czy byl jakis problem z wyrobienie dokumentu dziecku, lub moze z dalszym jego uzytkowaniem. pozdrawiam.

darina92
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 23 Sep 2013, 12:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Voltix » 17 Jun 2014, 20:59 Re: Rejestracja dziecka a wyrob dowodu

Sutton Coldfield – miasto w Wielkiej Brytanii; w Anglii; w hrabstwie West Midlands; 106 tys. mieszkańców (2006).

wikipedia.org

Oddzielne miasto, tylko znajduje sie w tym samym "hrabstwie" (county)

Voltix
Rozeznany
 
 
Posts: 106
Joined: 6 Feb 2014, 12:59
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 17 Jun 2014, 21:35 Re: Rejestracja dziecka a wyrob dowodu

Kto ma z czym problem, bo nie bardzo rozumiem? :roll:
Przeciez na akcie urodzenia chyba jest napisane gdzie sie dziecko urodzilo. Sutton Coldfield nalezy to Birmingham borough.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by karmelek » 18 Jun 2014, 16:10 Re: Rejestracja dziecka a wyrob dowodu

Moje dziecko urodziło się także w tym szpitalu. Na oryginale aktu urodzenia ma wpisane Birmingham i to miasto widnieje na polskim akcie urodzenia które wyrabialiśmy do dowodu.
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posts: 189
Age: 39
Joined: 30 Oct 2007, 08:47
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI