Nadplata house benefit

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

FemalePostNapisane by Laza11 » 6 Aug 2013, 11:17 Nadplata house benefit

witam. przez miesiac czasu bylem na chorobym z powodu operacji w szpitalu. moje dochody spadly do 600 funtow . zglosilem to do birmingham city council. pokazalem im payslip , skopiowali to i kazali czekac. dzis przyszedl list ze musze oddac 161 funtow...jakim cudem? zmalaly moje zarobki a moj house benefit poszedl w dol i jeszcze musze oddac nadplate???!!beda mi odciagac 10 funtow tygodniowo..bez sensu..bylem u nich i nic nie idzie zalatwic z nimi. znow skopiowali payslip i tyle..na infolinni powiedzieli ze wogole nie ma nadplat..rece opadaja....

Laza11
Początkujący
 
 
Posts: 28
Joined: 6 Oct 2009, 11:02
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by relentless » 6 Aug 2013, 22:14 Re: Nadplata house benefit

Nie podalas szczegolow odnosnie powodu zwrotu 161£ (powod musial byc jakos uzasadniony w liscie a jak nie w liscie to na pewno ktos musial Ci wyjasnic skoro bylas tam osobiscie)...moze przez to ze zglosilas to teraz, dopatrzyli sie jakichs niejasnosci do paru m-cy wstecz i uznali ze za duzo Ci przyznali. 161£ to nie tragedia :), szczegolnie jak rozlozyli to na 10£ tygodniowo.
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
User avatar
relentless
Rozeznany
 
 
Posts: 205
Age: 41
Joined: 16 Apr 2011, 12:18
Location: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputation point: 44
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE