cena za gaz i prad w scottish power

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

PostNapisane by wili » 9 Feb 2010, 20:35 cena za gaz i prad w scottish power

witam. mam pytanko czy ktos z was wie ile kosztuje metr gazu i kwh pradu w scottish power? z gory dziekuje za pomoc! pozdrawiam.

wili
 
 
Top
0

MalePostNapisane by zwierzakfm » 11 Feb 2010, 12:42 Re: cena za gaz i prad w scottish power

a nie ma na rachunku? przeciez zawsze podaj ile kosztuje kWh pradu i ile kosztuje kWh gazu.
User avatar
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 13 Oct 2007, 23:44
Location: Worcester
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Kitty » 11 Feb 2010, 16:55 Re: cena za gaz i prad w scottish power

zwierzakfm wrote:a nie ma na rachunku? przeciez zawsze podaj ile kosztuje kWh pradu i ile kosztuje kWh gazu.

oczywiscie,ze pisze ;) Ale nad kolega wilim wszyscy sie znecaja wiec On nie ma :twisted:

oto cena;
gaz kWh@3.566

prad kWh@9.333

Pozdrawiam :mrgreen:
User avatar
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posts: 803
Joined: 7 Jan 2010, 16:01
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by asia.b » 11 Feb 2010, 17:40 Re: cena za gaz i prad w scottish power

Kitty - przestan juz byc taka niemila i beszczelna. Jak czytam Twoje posty jak i dwoch innych dziewczyn (pewnie wiekszosc wie o kogo chodzi)udzielajacych sie na forum to zastanawiam sie dlaczego my polacy mamy takie wredne i nieprzyjemne charaktery. Ludzie pisza na forum bo maja problemy czasem male, czasem duze. Mysle, ze nie oczekuja glupich i nieprzemyslanych odpowiedzi ale raczej przyjaznej pomocy. Ja tez mam rachunki ze SP i niestety na zadnym nie mam cen. Raz tylko dostalam rachunek gdzie byly ceny i to bylo w lutym rok temu. Do Ciebie tez mozna by sie bylo doczepic za okropne bledy ortograficzne (przeczytaj sobie swoje posty) ale nikt nie jest na tyle niemily zeby zwrocic Ci uwage. Czasami zastanow sie nad swoim zachowaniem. Pewnie odpiszesz i to z glupim tekstem ale trudno. Ludzie z reguly nie lubia sluchac o sobie nieprzyjemnych rzeczy. Pozdrawiam

asia.b
Początkujący
 
 
Posts: 19
Joined: 17 Aug 2009, 11:41
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by pinsleepe » 11 Feb 2010, 22:25 Re: cena za gaz i prad w scottish power

ja jestem w stanie zrozumiec bezczelne i niemile, bo czasami te pytania sa po prostu... wpisac jedno haslo w google, takie przykladowe, "scottish power gas prices". tadam!
The main stumbling block in the way of any progress is and always has been unimpeachable tradition.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 40
Joined: 6 Nov 2007, 19:55
Location: Manchester
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by maksbaran » 25 May 2013, 18:17 Re: cena za gaz i prad w scottish power

Dobry pocisk asia.b

maksbaran
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 6 May 2013, 09:16
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MIESZKANIE