Polish milenium house

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by anita1234 » 15 Feb 2013, 06:42 Re: Polish milenium house

Jeśli coś było dla mnie ohydne, to tak waśnie to nazywam, masz zamiar mnie przekonywać że nie było ohydne tylko niesmaczne? przestań się ośmieszać.

mam37 wrote:w różnych knajpach jadalam i różnie mi smakowało lub nie ale nie użyłabym słowa ohyda tylko niesmaczne swoją drogą

To że ty byś to nazwała inaczej, nie znaczy że inni nie mają prawa wyrażania opinii we własny sposób.

anita1234
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 7 Jul 2008, 11:22
Location: birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by jarocin » 15 Feb 2013, 07:03 Re: Polish milenium house

kurier1111 wrote:jak nie smakuje wam polskie jedzenie,zawitajcie najlepiej na Alum Rock.. tam zjecie najlepiej i moze podpasuja wam ci ktorzy tam mieszkaja ,skoro polskie to blee ..:D


To że komuś nie smakuje jedzenie w tej knajpie, nie znaczy że nie lubi polskiego jedzenia. Mi też tam nie smakuje, dodatkowo obrzydzają mnie te skóry co wiszą na krzesłach, jak sobie pomyśle ile ludzi wytarło paluchy w te włosy ile tam może być zarazek.....

wracając do tematu grzegor1, myślę ze najlepiej będzie jak sam pójdziesz i się dowiedz wszystkiego , coś się tam dzieje , czasem w kalendarium jest informacja o rożnych wydarzeniach.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posts: 174
Joined: 11 Jul 2012, 07:05
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
4

PostNapisane by Guest » 15 Feb 2013, 15:19 Re: Polish milenium house

Ja osobiscie nigdy nie bylem w karczmie bo zasugerowalem sie opinia brata, ze jedzenie jest tam niedobre (byli w kilka osob i nikt nie powiedzial, zeby jemu smakowalo wszystkie opinie byly negatywne). Jezdzimy z dziewczyna do restauracji Polonia w Tipton nam jedzenie tam smakuje ale znam takich, ktorym jedzenie klimat tam nie odpowiada. Jednak musze przyznac sie szczerze jesli ta restauracja byla by w Polsce gdzie jest duzo fajnych lokali, napewno nie postawil bym na Polonie, ale tutaj nie ma konkurecji na rynku "polskich restauracji" wiec musimy cieszyc sie tym co mamy, a z czystej ciekawosci chyba sie wybiore w niedziele do tej karczmy i wtedy dodam swoja opinie.

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 15 Feb 2013, 18:25 Re: Polish milenium house

Ale topik byl zalozony o tym CZY I CO SIE DZIEJE W POLISH MILLENIUM HOUSE a nie o tym czy dobre jedzenie maja w mieszczacej sie tam Karczmie. Wiec moze wrocmy do sedna sprawy?
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by ketrab26 » 15 Feb 2013, 19:57 Re: Polish milenium house

Dokladnie Ewela119 jutro tam jade w sprawie salki jak sie uda zalatwic to bede tam co sobota i moze niedziela :mrgreen:

ketrab26
Początkujący
 
 
Posts: 41
Age: 42
Joined: 10 Nov 2007, 22:30
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 16 Feb 2013, 08:02 Re: Polish milenium house

Ewella119 sama stwierdzilas w swoim pierwszym poscie w tym temacie, ze nic sie tam nie dzieje wiec nie rozumiem o czym chcesz dyskutowac o "niczym"

Guest
 
 
Top
3

FemalePostNapisane by ewela119 » 16 Feb 2013, 12:27 Re: Polish milenium house

A moze jednak jest cos o czym nie wiem?
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by mena 33 » 17 Feb 2013, 11:23 Re: Polish milenium house

co 2 tyg ,jest organizowane karaoke,,kiedys byly dancingi..

Dodano: -- 17 lut 2013, o 11:23 --

co 2 tyg ,jest organizowane karaoke,,kiedys byly dancingi..

mena 33
Raczkujący
 
 
Posts: 78
Age: 47
Joined: 8 Mar 2010, 11:30
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK