zmiana dostawcy prądu

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MalePostNapisane by Grzes* » 15 Jul 2008, 17:34 zmiana dostawcy prądu

Czy ktoś z Was zmieniał kiedys dostawcę prądu sam. Wynajmujemy mieszkanie od niedawna i jak sie dowiedzieliśmy, dostawcą energii jest british gas czyli wiadomo cholernie droga firma. Chcemy zmienić dostawcę ale nie wiem jak się do tego zabrać. Czy mamy czekc na jakiś pierwszy rachunek od british gas czy jak? Zastanawiam się też czy podpisanie kontraktu z innym dostawcą powoduje automatycznie zerwanie kontraktu z british gas czy trzeba się samemu domagać? Rozmawiałem ze swoją agencją na temat zmiany dotawcy ale oni mają to w d... .
User avatar
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posts: 127
Joined: 16 Aug 2006, 09:52
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by DD » 15 Jul 2008, 22:50 np ja

zmienialem 4 miesiace temu.

Wybralem EDF i jestem bardzo zadowolony. Podpisujesz z nimi umowe a oni zrobia wszystko sami. BG sobie odpusc, jakby chcieli Cie przekabacic, beda pewnie lazic i pytac kto teraz jest Twoim operatorem i ile placisz - oczywiscie nie masz obowiazku mowic :)

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Grzes* » 16 Jul 2008, 17:26 Re: zmiana dostawcy prądu

Spoko DD a jak podpisałeś z nimi umowę? Znalazłeś ich na necie czy dzwoniłeś? Może jakieś namiary? Z góry dzięki!
User avatar
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posts: 127
Joined: 16 Aug 2006, 09:52
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by karjo » 16 Jul 2008, 20:59 Re: zmiana dostawcy prądu

Porownaj sobie ceny tu:
http://www.uswitch.com/Energy/Index.asp ... 9VaK80OOSn
wybierzesz najsensowniejsza opcje.

karjo
Rozeznany
 
 
Posts: 269
Joined: 27 Feb 2008, 11:23
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by DD » 17 Jul 2008, 15:04 nie pamietam gdzie

Grzes* wrote:Spoko DD a jak podpisałeś z nimi umowę? Znalazłeś ich na necie czy dzwoniłeś? Może jakieś namiary? Z góry dzięki!


nie pamietam na jaka porownywarke ofert wdepnalem, byc moze ta sama jak pisze karjo, tam bylo o zalatwieniu umowy, znalazlem tez numer telefonu. zadzwonilem i powiedzialem, ze chcialbym taki deal jak znalazlem od nich na necie w porownywarce, Pani przesympatyczna powiedziala, ze to tylko online taka oferta no ale oczarowalem ja glosem i przedyktowalem jej co wyszlo mi na ekran i jest git.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 21 Jul 2008, 10:10 Re: zmiana dostawcy prądu

a ja mam licznik z prądu na karte i jest chyba 2razy drozej niz normalnie mam juz prawie 15f za kwh, dostawcą jest npower i mam nawet taryfe nocną ale jakos nic nie czuje roznicy przy zuzyciu prądu, czy mozna bez zgody landlorda zmienic licznik na zwykły aby dostawac rachunki? kiedys porownywalismy z licznikiem od znajomych to mieli cos koło 8f za kwh . :-|
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by DD » 21 Jul 2008, 13:25 trudno powiedziec

ale rachunki masz na siebie? czy na LL? jesli na Ciebie to spokojnie - zmieniasz i gra.
wogole to uciekaj od npower, ja jak zmienilem dostawce to placimy 3/5 tego co wczesniej z npower :)

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 22 Jul 2008, 00:19 Re: zmiana dostawcy prądu

w sumie to rachunków nie dostaje mam karte z którą idę do sklepu i nabijam za ile chcę jak sie skączy kwota na karcie muszę znowu doładowac.....
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by DD » 22 Jul 2008, 07:54 aa

ah no tak bo to karta.. ale ciekawe na kogo licznik, jesli nie zalatwialas to pewnie LL.

najlepiej zapytac jego aby nie pienil sie gdybys go wymienila ale powiedz mu, ze nie chcesz placic podwojnie, chyba ze on sie dorzuci.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rad » 19 Jul 2012, 11:29 Re: trudno powiedziec

DD wrote: to uciekaj od npower, ja jak zmienilem dostawce to placimy 3/5 tego co wczesniej z npower :)


Zmieniliśmy lokum, obecnie prąd mamy od BG, koszmar, za 15 dni 100 funtów... Obecnie z rozrzewnieniem wspominam niskie rachunki z NPower. Chyba wrócimy do nich...

rad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jan 2008, 21:07
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MIESZKANIE