Ile zarabia opiekunka dla dziecka?

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

FemalePostNapisane by atam » 31 Jan 2012, 12:21 Ile zarabia opiekunka dla dziecka?

Czy ktos orientuje sie ile zarabia opiekunka, ktora zajmuje sie dzieckiem w jego domu?

atam
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 28 Sep 2011, 16:19
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 1 Feb 2012, 22:36 Re: Ile zarabia opiekunka dla dziecka?

Moja childminder (opiekunka ktora opiekuje sie w swoim domu) bierze 3.25f za godz. Ile zarabia dochodzaca nie wiem, bo nie korzystalam ale pewnie tez cos kolo tego
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 2 Feb 2012, 09:24 Re: Ile zarabia opiekunka dla dziecka?

ja 8 lat temu bralam minimium 5 na godzine- wiec nie sadze zeby teraz bylo mniej jak minimalna krajowa (czyli jakies 6)
opiekunki musza sie rozliczac jako samozatrudnione z czegos musza na to brac.

dochodzace do domu zawsze beda duzo drozsze
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by zwierzakfm » 2 Feb 2012, 12:14 Re: Ile zarabia opiekunka dla dziecka?

dorotajab wrote:opiekunki musza sie rozliczac jako samozatrudnione z czegos musza na to brac


niekoniecznie Dorotka, uwierz mi ;)
User avatar
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 13 Oct 2007, 23:44
Location: Worcester
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 2 Feb 2012, 12:26 Re: Ile zarabia opiekunka dla dziecka?

ja nie mowia ze wszytkie to robia- ale nie trzeba zakladac ze nie robia, trzaba dac im opcje.... Nikt nie lubi oddawac 3/4 swojej pensji na opieke, wiec szuka sie takich co licza jak najmniej. Co nie zmienia faktu ze zadnej osobie nie oplaca sie na dluzsza mete pracowac tak calkiem na czarno- warto sie rozliczac chociaz z minimalnej stawki. Ja slyszalam o ludziach ktorzy nawet prowadzac nie do konca legalne interesy rozliczaja sie z mozliwie jak namniejszych zarobkow
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 2 Feb 2012, 18:56 Re: Ile zarabia opiekunka dla dziecka?

ewela119 wrote:bierze 3.25f za godz.
3£???o masakro...ze ktos sie zgadza wogole pracowac za takie pieniadze.. ;))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by monique » 2 Feb 2012, 19:29 Re: Ile zarabia opiekunka dla dziecka?

Przede wszystkim opiekowanie się dziećmi bez ukończonych kursów jest nielegalne. Coś się stanie i co wtedy?
A co do kosztów opieki i kosztów rodziców to przy zarejestrowanej opiekunce można odzyskać do 70% wydanych pieniędzy, więc robi się wtedy groszowa sprawa dla rodziców. Przy nielegalnej opiece, żadne zwroty nie przysługują.

monique
Rozeznany
 
 
Posts: 141
Age: 43
Joined: 9 Mar 2010, 13:31
Reputation point: 34
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by zwierzakfm » 2 Feb 2012, 19:37 Re: Ile zarabia opiekunka dla dziecka?

monique wrote:przy zarejestrowanej opiekunce można odzyskać do 70% wydanych pieniędzy, więc robi się wtedy groszowa sprawa dla rodziców


...pewnie tak, jezeli samemu zarabia sie grosze i ma opiekunke tylko na kilkanascie godzin tygodniowo...
User avatar
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 13 Oct 2007, 23:44
Location: Worcester
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 2 Feb 2012, 21:06 Re: Ile zarabia opiekunka dla dziecka?

Dziewczyny tylko zwroccie uwage na to ze childminder nie opiekuje sie tylko jednym dzieckiem a kilkoma, wiec ta stawka 3,25x8godz a czasami jak w moim przypadku 10 jeszcze razy np 4 bo tyle dzieci ma pod opieka moja opiekunka daje dziennie ladna sumke. Ja np place 32,5dziennie za mlodsza i 6f dziennie za starsza za to ze jest godz przed szkola i 2,5 godz po szkole co daje lacznie kwote 38,5f tylko za moje dzieci a sa jeszcze inne wiec naprawde wcale nie wychodzi jej na dzien malo. Ja zarabiam na godz 6,50f jakbym miala oddac opiekunce 6,09f to w ogole by mi sie nie oplacalo pracowac bo zwrotu dostaje bardzo malo ze wzgledu na wysokie zarobki mojego B. Normalne jest ze opiekunka ktora chce zarobic musi brac stawke nizsza od tej zarabianej przez rodzicow zeby im sie to oplacalo. Z reszta zanim sie zdecydowalam na jedna konkretna opiekunke troche dzwonilam i kwoty sa od 2,5f wzywz wsrod childminder wiec osobiscie nie zaplacilabym wiecej osobie bez kwalifikacji
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 10 Apr 2012, 19:37 Re: Ile zarabia opiekunka dla dziecka?

ja mam kolezanke childminderke ona bierze 20 funtów za dzien i 15 za noc ale jesli osoba zadeklaruje czeste pozostawianie dziecka
nieraz opiekuje sie i 5 cioma na dzien wiec płaca jej sie to a i wiem ze i w nocy ma tłok jak rodzice chodza na nocna zmiane ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE