Wynajęcie mieszkania

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MalePostNapisane by luklek30 » 2 Sep 2011, 10:20 Wynajęcie mieszkania

Witam!
piszę do Was jako osób już obeznanych z życiem w UK - 8 września cała nasza rodzina będziemy już w Birmingham mamy w planie zatrzymać się 2 noce w jakimś hostelu lub hotelu i zacząć szukać docelowego miejsca - chcielibyśmy wynająć jakiś mały flat typu studio lub z jedną sypialnią i w związku z tym mam parę pytań- czy któraś agencja zgodzi się na wynajem nam mieszkania bez referencji i potwierdzenia, że mamy już pracę - czy zgodzi się na to jakiś prywatny landlord - rozglądaliśmy się za mieszkaniami na gumtree - jak jest z pracą w birmingham

luklek30
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 31 Aug 2011, 15:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 2 Sep 2011, 11:59 Re: Wynajęcie mieszkania

Na poczatek poszukajcie moze jakiegos pokoju do wynajecia np tutaj na tej stronie. Watpliwa sprawa jest aby jakas agencja chciala wynajac mieszkanie ludziom ktorzy dopiero przyjechali, nie maja zadnego potwierdzenia dochodu, zapewne konta w banku ani nic co mogloby posluzyc im za zabezpieczenie. Jedyna nadzieja to prywatny landlord albo podnajecie pokoju u rodakow, chociaz podejrzewam ze i tak bedzie ciezko.
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by luklek30 » 2 Sep 2011, 12:09 Re: Wynajęcie mieszkania

dokladnie bo nie mamy referencji ani jeszcze konta w banku - jedyne co to to że będziemy mieć pieniadze na wpłatę np depozytu

luklek30
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 31 Aug 2011, 15:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 3 Sep 2011, 09:27 Re: Wynajęcie mieszkania

szukajcie pokoju albo flata u prywantego landlorda .. w agencji potrzebuja 2 ostatnich payslipow z pracy, referencji z pracy ,landlorda i 2 ostatnie statement z banku . tak bynajmniej bylo w mojej agencji jak podpisywalismy papiery o wynajem mieszkania
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 3 Sep 2011, 12:27 Re: Wynajęcie mieszkania

luklek30, na poczatek cyba dobrze by bylo poszukac jakiegos pokoju np u polakow, jest pelno ogloszen na stronce i pomieszkac do momentu znalezienia pracy, i ogarniecia wszystkich formalnosci.
raczej watpliwe jest to , zeby ktoras agencja chciala wam wynajac mieszkanie, bo dla nich nie jestescie wyplacalni w tym momencie, nie majac pracy i listu od pracodawcy potwierdzajacego zarobki.

Dodano: -- 3 wrz 2011, o 12:50 --

Wogole to jestes odwazny bardzo, rozumiem ze rodzina to zona i dziecko/dzieci? LOkum jeszcze nie macie pracy zalatwionej tez nie? rodziny przyjaciol znajomych?
Ja osobiscie nie przyjechalabym tu z cala rodzina nie majac pewnej pracy cociaz dla jednego z nas i lokum wczesniej.
To moje zdanie, ale wyobraz sobie sytuacje, ze przez najblizsze xmiesiecy zadne z was nie znajdzie pracy i co wtedy? Z ta praca teraz wcale tak nei jest kolorowo.
Dla mnie bezpeczniejsza opcja byloby zeby jedno z nas przyjechalo wczesniejznalazlo mieszkanko, prace i po zalatwieniu wszystkich formalnosci sciagnelo rodzine.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by robertwioletta » 25 Jan 2012, 15:48 Re: Wynajęcie mieszkania

witam wszystkich, mam zapytanko od niedawna mieszkam z mężem w birmingham i szukamy mieszkania do wynajecia tylko prywatnie prosze podajcie jakies stronki gdzie można coś znaleść!pozdrowionka

robertwioletta
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 11 Jan 2012, 20:04
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 7 Feb 2012, 12:15 Re: Wynajęcie mieszkania

bham
gumtree
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by sandru$ » 10 Feb 2012, 18:05 Re: Wynajęcie mieszkania

robertwioletta, jak che moge Ci dac namiar do mojego landlorda napisz na priv jak jestescie ainteresowani
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
User avatar
sandru$
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Joined: 13 Oct 2008, 19:35
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Ewelajna1111 » 11 Feb 2012, 23:41 Re: Wynajęcie mieszkania

sandru$ wrote:robertwioletta, jak che moge Ci dac namiar do mojego landlorda napisz na priv jak jestescie ainteresowani

a na jakiej dzielnicy ma landlord domy???

Ewelajna1111
Raczkujący
 
 
Posts: 97
Joined: 29 Nov 2011, 15:40
Location: Bearwood/Bham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by sandru$ » 12 Feb 2012, 06:26 Re: Wynajęcie mieszkania

Ewelajna1111, wiekszosc na Aston i Perry Barr i chyba Great Barr tez ale nie jestem pewna
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
User avatar
sandru$
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Joined: 13 Oct 2008, 19:35
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Gaba76 » 12 Feb 2012, 13:26 Re: Wynajęcie mieszkania

sandru$, ze sie tak wtrace ;) czy ten Twoj landlord tez ma jakies flaty czy tylko domki? bo tez sie zastanawiamy nad zmiana miejsca zamieszkania... pozdrawiam :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by sandru$ » 12 Feb 2012, 14:49 Re: Wynajęcie mieszkania

Gaba76, ma flaty tez, ja mieeszkam we flacie tzn mam salon,kuchnie lazienke a na poddaszu sypialnie takie 2 pietrowe mieszkanko. obok mnie jest takie samo i chyba stoi puste :)
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
User avatar
sandru$
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Joined: 13 Oct 2008, 19:35
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Gaba76 » 13 Feb 2012, 18:30 Re: Wynajęcie mieszkania

sandru$, sorry, dopiero sie doczytalam, ze w jednym z postow napisalas, ze glownie na Aston i Perry Barr... my potrzebujemy czegos miedzy Smethwick'iem a Halesowen... ale i tak dziekuje za odpowiedz :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by kamila.zie » 2 Mar 2012, 22:16 Re: Wynajęcie mieszkania

Witam, jeżeli ktos z Was posiada namiary na landlordów, którzy wynajmują mieszkania w Wolverhampton, byłabym wdzięczna na informację.
User avatar
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posts: 104
Joined: 29 May 2011, 21:34
Location: Szczecin/Wolverhampton
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ika51 » 3 Mar 2012, 07:50 Re: Wynajęcie mieszkania

A Ja potrzebuje domu 2-pokojowego od kwietnia/maja z w Walsall.Legalnie -na umowe.Ale juz sie rozgladam ,bo pracuje 6 dni i zostaje mi niedziela na obejrzenie.W pracy ciezko zalatwic wolne ,wiec zostawiam to na finalizacje wynajmu.Gdyby ktos mial namiary na fajny dom {odpowiedzialnego landlorda} w WS2 lub WS1 bede wdzieczna.

Ika51
Początkujący
 
 
Posts: 39
Age: 64
Joined: 11 Oct 2011, 11:36
Location: Walsall
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MIESZKANIE