Lekarze Hindusi

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

MalePostNapisane by mio » 17 Apr 2007, 19:15 Re: Lekarze Hindusi

Tylko sobie kupcie paracetamol bez recepty od razu w aptece bo jest o wiele tanszy.
To taka dobra rada od lekarza angielskiego.
Zamiast kilku funtow to kosztowalo kiladziesiat pensow.
User avatar
mio
Stały Bywalec
 
 
Posts: 494
Joined: 1 Oct 2006, 22:10
Location: Mars
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mio » 17 Apr 2007, 19:18 Re: Lekarze Hindusi

A co do wysokiej temperatury kiedys mialem 39 stopni i uslyszalem w przychodni takie oto stwierdzenie:

"Wyskoka temperatura nie kwalifikuje do natychmiastowej pomocy lekarstkiej. Przyjdz za kilka dni"

Przyjdz jak Ci sie mozg wczesniej nie ugotuje.
User avatar
mio
Stały Bywalec
 
 
Posts: 494
Joined: 1 Oct 2006, 22:10
Location: Mars
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kik1976 » 17 Apr 2007, 19:26 Re: Lekarze Hindusi

narzekacie na tutejsza sluzbe zdrowia, a w polsce wcale nie jest lepiej , a czasami jeszcze gorzej. ja kiedys mialam angine - w polsce- maz z siastra mnie prowadzili, bo nogami nie moglac ciagnac, tak mnie wszyatkie stawy bolaly, a pani doktor stwierdzila, ze ma komplet ludzi i mnie nie przyjmie, a ludzi juz skonczyla przyjmowac i miala jeszcze godzine do konca pracy. pozatym antybiotyk, na ktory mam uczulenie wypisala mi na 10 dni, a zwolnienie z pracy dala na 7. genialne.
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mio » 17 Apr 2007, 19:40 Re: Lekarze Hindusi

Ja i tak wole polska sluzbe zdrowia. Lekarz przynajmniej slucha co sie do niego mowi a nie patrzy przez okno.

No ale roznie to bywa. W kazdym razie ja jestem za polskimi lekarzami.
User avatar
mio
Stały Bywalec
 
 
Posts: 494
Joined: 1 Oct 2006, 22:10
Location: Mars
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

PostNapisane by kat82 » 18 Apr 2007, 10:13 Re: Lekarze Hindusi

wiadomo, że wolimy polskich lekarzy, bo w głebi serca mamy w sobie jeszcze troszczkę patriotyzmu i łatwiej sie z nimi dogadać, ale żyjąc tutaj nie jesteśmy w stanie z każdym problemem zdrowotnym udać sie do Polski wiec jesteśmy w zmuszeni odwiedzac tutejszych :mrgreen:
Moje doświadczenia: lekarz jak każdy inny- narazie nie miałam większych problemów, a jakby cos to polecam udać sie do apteki, powiedzieć w czym problem a przedstawią wam wszystko co mają i może wam pomóc (tak zaleczyłam alergię skórną)!
Tutejszy stomatolog- usunął mi zęba, ktory był leczony w Polsce trzy razy!
Tutaj czy w Polsce -jeden nam pomoże, drugi nie :wink:

kat82
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Insanity » 19 Apr 2007, 09:36 Re: Lekarze Hindusi

Moja wizyta u lekarza hindusa trwała może z minute, napewno nie dłużej.
No cóż,
a jak mu powiedziałem, że mam wysoki ciśnienie krwi i jestem uczulony na laktoze i albumine i, że podanie mi salicylanów grozi moją śmiercią to powiedział, że to nie możliwe bo jestem za młody i pewnie wymyślam...
To mu powiedziałem, żeby się pierdol... i zmieniłem lekarza.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2022
Age: 37
Joined: 6 Jan 2007, 10:32
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mio » 19 Apr 2007, 20:25 Re: Lekarze Hindusi

A co powiecie na lekarstwa, ktore dostaje sie tutaj a w Polsce zostaly wycofane 10 lat temu. To chyba cos jest nie tak.

A najgorsze to jest to ze tych lekarstw nie mozna odstawic ani zastapic az do zakonczenia wielomiesiecznej terapii bo moze skonczyc sie to tragicznie.

Chodzi mi o wiele skutkow ubocznych ktorych rownorzedne lekarstwa nowej generacji nie maja ale mozna dowiedziec sie o tym idac do lekarza w Polsce. Tylko juz jest za pozno i po fakcie.

I wcale nie chodzi mi tutaj o jakis patriotyzm tylko o wlasne zdrowie i dlatego nadal popieram polskich lekarzy.
User avatar
mio
Stały Bywalec
 
 
Posts: 494
Joined: 1 Oct 2006, 22:10
Location: Mars
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ona » 4 Dec 2007, 19:54 Re: Lekarze Hindusi

na przeziebienie na bardzo silne przeziebienie (temperatura+bol glowy +zatkany nos...+wszystko co najgorsze) polecam NIGHT NURSE chyba mozna dostac w kazdej lub prawie kazdej aptece..bierzesz chyba dwie tabletki przed snem..i budzisz sie w o wiele wiele lepszej formie...a jesli cos dalej nie bardzo to kolejna dawka kolejnej nocy. Swietne i niesamowicie skuteczne!!!

ona
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 30 Apr 2007, 14:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Insanity » 4 Dec 2007, 22:13 Re: Lekarze Hindusi

Hehe, ja o swoim lekarzu Hindusie sie nie bede wypowiadal, bo slow szkoda... co sie ma samo przez sie.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2022
Age: 37
Joined: 6 Jan 2007, 10:32
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

None specifiedPostNapisane by owen » 5 Dec 2007, 17:09 Re: Lekarze Hindusi

:D
Gloscie te opinie w kraju :D Naucza sie szacunku :D a jak nie to wyslemy im hindusow :D

owen
Stały Bywalec
 
 
Posts: 332
Joined: 22 Jun 2006, 21:51
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Mike » 5 Dec 2007, 23:24 Re: Lekarze Hindusi

poszedlem do mojego hindusa z bolem karku to zapisal mi ibuprofen jak mi sie skonczyly po dwoch tygodniach wrocilem ze nie pomagaja to powiedzial ze potrzebuje cos mocniejszego i mi zapisal diazepam http://pl.wikipedia.org/wiki/Diazepam :jelen: wtedy mnie tknelo zeby isc do innego lekarza, trafil mi sie anglik i dostalem odrazu skierowanie na rendgena...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bernii » 6 Dec 2007, 14:49 Re: Lekarze Hindusi

Potwierdzam fakt tym "lekarzom" do nawet do weterynarza duzo brakuje. Paradoktorzy od paracetamolu.
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
User avatar
Bernii
Rozeznany
 
 
Posts: 250
Age: 40
Joined: 16 May 2007, 09:09
Location: Rzeszow/Birmingham
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Gregjus » 24 Mar 2008, 19:09 Re: Lekarze Hindusi

A ja myslalem ze mi tylko przepisal
oprocz antybiotyku paracetamol
wychodzi na to ze to ich wunderwaffen
tylko co jak pacjent nie dozyje zeby zaznac tego cudu
ogolnie wole polskie przychodnie
tu trzeba byc niezle natarczywym zeby wogole sie dostac do lekarza

Gregjus
Początkujący
 
 
Posts: 16
Joined: 14 Jan 2008, 16:05
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 24 Mar 2008, 21:10 Re: Lekarze Hindusi

ona wrote:polecam NIGHT NURSE
Polecam NIGHT NURSE w syropie. Jest jeszcze skuteczniejszy. Wypijesz wieczorkiem, obudzisz sie nastepnego dnia o 2 po poludniu jak nowonarodzony.


Nie chodze tu do lekarzy, bo ja mam wiekszy zakres wiedzy w tym temacie po lekcjach biologii w podstawowce niz oni po ich tandetnych uniwersytetach.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by kik1976 » 25 Mar 2008, 09:49 Re: Lekarze Hindusi

no to macie chyba pecha, bo ja chodze do roznych i nie moge narzekac. ostatnio moj mezuko kaszlal, jak gruzlik, mowie pewnie masz zapalenie krtani, ale co tam zona wie :-D w koncu poszedl do lekarza, jak juz zaczynal sie dusic ahha itrafil na hindusa, dostal penicyline, ocziwiscie mialam racje ahhaha i po dwoch dnuach przeszlo ahha. takze nie wszyscy to partacze. ma tez pediatre hindusa i jest swietny. w poprzedniej przychodni rowniez nie mialam zadnych problemow, a parecetamol jak 2 albo 3 razy mi przepisali , to wszystko. tazkze albo macie pecha, albo nie umiecie sie dogadac. w polsce tez potrafia doprowadzic zdrowego do obledu :-D .
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE