potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by aggi » 19 Sep 2007, 21:02 potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

czesc,ludzie pomózcie mi,mój mąż ma straszne zylaki,byl juz utych angielskich lekarzy ale kazali mu robic oklady z zimnej wody ale sie tak nieda,te zyly moim zdaniem sa juz do wyciecia,wtamtym roku i wtym zyla juz mu pekla,wsrodku,porobily sie plamy,niewiem co robic,on nadodatek pracóje po 12 godzin,jesli znacie jakies lekarza polskiego,to napiszcie domnie,martwie sie omeza bo to coraz gozej wyglada,szukam lekarza wrejonie stratford-upo-avon,birminhgam,coventry,piszcie jak tylko szybko mozecie.DZIEKUJE Z GÓRY,ja natomisat potrzebuje ginekologa.jeszcze raz dzieki!!!!!!!!

aggi
Początkujący
 
 
Posts: 19
Joined: 19 Sep 2007, 20:31
Location: STRATFORD-UPON-AVON
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Krzysiek » 20 Sep 2007, 04:18 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Witam.W Birmingham na ul Warwick Road 999 jest przychodnia,w ktorej pracuje murzyn-lekarz.Co prawda jest On internista,ale moze moglby cos doradzic (po polsku),skierowac do znajomych lekarzy.No i nie wiem,czy bez rejestracji wogole przyjma Twego meza.Mysle,ze warto sprobowac.To nie jest tak daleko.Ja do Stradtword jade samochodem ok 40 min.
Pozdrawiam i zycze pomyslnosci.

Krzysiek
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Joined: 4 May 2006, 06:52
Location: Acocks Green
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kik1976 » 20 Sep 2007, 08:46 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

zajrzyj do topiku: lista polskich lekarzy
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tomik111 » 20 Sep 2007, 08:47 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Aggi, ja Ci nie powiem gdzie jest polski lekarz ale powiem Ci, ze musicie byc twardzi i wymagajacy. Sluchaj, placisz National Ins wiec wymagaj. Niech Twoj maz idzie do lekarza pierwszego kontaktu i powie ze go tak nap...ja te zylaki ze nie moze wytrzymac. kazdy lekarz wie, ze to nie przejdzie i predzej czy pozniej trzeba bedzie je wyciac. Nie maz powie ze lepiej wyciac teraz niz za rok jak beda wieksze. To nie jest lupiez i nie przejdzie.Trzeba wymagac.
User avatar
tomik111
Rozeznany
 
 
Posts: 261
Joined: 25 Jan 2007, 14:12
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mio » 20 Sep 2007, 11:23 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Dobra rada z wlasnego doswiadczenia: jedzcie lepiej do Polski i tam sie leczcie.

Jezeli to jakis drobiazg mozesz isc tutaj do lekarzy ale jak to cos powaznego nie radze.
User avatar
mio
Stały Bywalec
 
 
Posts: 494
Joined: 1 Oct 2006, 22:10
Location: Mars
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by moniavika » 20 Sep 2007, 12:22 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Aggi...Idz do swojego GP i po prostu porozmawiaj z lekarzem.Przedstaw problem jaki zaistnial,ze pekla mu juz zyla raz czy dwa i ze potzrbujesz konsultacji chirurga.
Co do ginekologa zrob to samo.Powiedz swojemu lekarzowi o co chodzi i ze chcesz wizyte u ginekologa umowic.
Ja wiem co przechodzisz,bo mialam te same problemy z coreczka.Ciagle chorowala i chorowala a oni tylko dawali mi syropki.Pewnego dnia zrobilam awanture,poprosilam o rozmowe z menagerem przychodni.Powiedzialam,ze zglosze to wyzej jezeli nie wezma sie do roboty.Poskutkowalo.Nie po to oplacam tutaj podatki,zeby leczyc sie w Polsce.Trzeba zawalczyc o swoje.
Jezeli masz problemy z angielskim zawsze mozeszw swojej przychodni zarzadac tlumacza.
Trzymaj sie.
Albo...po prostu jedz od razu z mezem do szpitala i tam przedstaw sprawe.Najlepiej pod wieczor kiedy GP jest juz zamkniete.W szpitalu powiecie,ze maz ma straszne bole w nogach,ze nie moze stanac i inne bzdury.Przebadaja go od razu.
Pozdrawiam
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
User avatar
moniavika
Rozeznany
 
 
Posts: 227
Age: 47
Joined: 1 Mar 2007, 13:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by aggi » 20 Sep 2007, 19:48 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

:594: bardzo wam wszystkim dziekuje,niemyslalam ze ktos mi odpiszei doradzi,jestescie kochani mimo tego ze was nieznam,niewiem jak wam sie odwdziecze za te rady.jestem tu w anglii prawie 3 lata i bardzo sie przejachalam na rodakach,ale te wasze posty domnie i wasze rady daja mi domyslenia zenie wszyscy sa podli,BARDZO DZIEKUJE I ZAPRASZAM DO STRATFORD UPON AVON NA KAWKE ;srece: :043: :516:

aggi
Początkujący
 
 
Posts: 19
Joined: 19 Sep 2007, 20:31
Location: STRATFORD-UPON-AVON
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Rita » 23 Oct 2008, 03:24 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Witam
Jestem nowa na tym forum, wiec nie wiem czy juz sobie poradzilas z problemem, ale ja osobiscie usowalam zylaka w Birmingham. Ja mam zylaki dziedziczne, pierwsza operacje mialam 11 lat temu, teraz usunelam 2 zylaka. Usunelam go W Birmingham i jestem bardzo zadowolona zarowno z lekarza, opieki jak i efektu. Jesli masz jakiekolwiek pytania na ten temat napisz do mnie e-maila.
Pozdrawiam serdecznie

Rita
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 17 Feb 2008, 13:21
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ilonek » 5 Feb 2009, 15:02 prosze o pomoc

Wiem ze nieraz był poruszany temat polskiego ginekologa na forum,
ale moze cos sie zmieniło??może jest juz jakis nawet prywatny w B-ham i niechodzi tu o ciąze :neutral: te patałachy nakarmiły mnie chemią pooperowali a ja nadal odczowam dolegliwosci... :neutral:
czytalam o tym Coventry sama niewiem
więc jesli ktos by cos wiedzial bede wdzięczna :wink: pozdrawiam
wbrew nadziei osmielam sie miec nadzieje..
User avatar
ilonek
Raczkujący
 
 
Posts: 77
Age: 48
Joined: 25 Aug 2008, 18:41
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by karjo » 5 Feb 2009, 15:58 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Akurat o jednym z lekarzy, bodajze Dariusz K, sporo nieciekawych opinii po ne necie krazy, a dziewczyny mocno zniesmaczone wychodza.

karjo
Rozeznany
 
 
Posts: 269
Joined: 27 Feb 2008, 11:23
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by sharemka » 6 Feb 2009, 18:17 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

ilonek :-) ja korzystalam z uslug przechodni w Coventry i mialam konsultacje z doctorem Dariuszem, bo tylko on tam przyjmuje z polskich ginekologów w niedziele, ale moja sprawa dotyczyla ciazy i nie moge powiedziec o nim absolutnie zlego slowa! Byl profesjonalistá, duzo doradzil i wytlumaczyl!
To moja opinia ale nie ukrywam, ze czytalam równiez negatywne opinie o przechodni...nie tylko ginekologu.
Zycze powodzenia!
"Bo meska rzecz, byc daleko a kobieca wiernie czekac..."
User avatar
sharemka
Rozeznany
 
 
Posts: 241
Joined: 6 Jan 2009, 13:27
Location: Hall Green/Bham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ilonek » 6 Feb 2009, 19:36 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

Dziekuje
No nic mnie zostaje wizyta w Coventry...i tak niemam wyjścia zwłaszcza ze dzisiejszy lis z GP zwalił mnie z nóg :cry: wiec napewno chce dodatkowej konsultacji
Napewno napisze (opisze) :roll: wrażenia
Pozdrawiam ;)
wbrew nadziei osmielam sie miec nadzieje..
User avatar
ilonek
Raczkujący
 
 
Posts: 77
Age: 48
Joined: 25 Aug 2008, 18:41
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 11 Feb 2009, 11:55 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

A probowalas w centrum kolo szpitala dentystycznego jest Whittall St Clinic tam sa dobrzy ginekolodzy, to klinika gniekologiczno-urologiczna dla kobiet i mezczyzn, warto tam zobaczyc. To angielscy lekarze, ja natrafilam na lekarke z Australii i naprawde bylam zadowolona, mila, delikatna i mozna z nia pogadac tylko nie pamietam jak sie nazywa. Pozdrawiam
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by sharemka » 6 Mar 2009, 21:14 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

ilonek :arrow: bylas w tej przechodni w Coventry? I jak?
"Bo meska rzecz, byc daleko a kobieca wiernie czekac..."
User avatar
sharemka
Rozeznany
 
 
Posts: 241
Joined: 6 Jan 2009, 13:27
Location: Hall Green/Bham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ilonek » 10 Mar 2009, 06:22 Re: potrzebuje lekarzy!!!!!!!!!

nie,posłuchałam Vanili i pojechalam do Whittall St Clinic :-) jestem bardzo zadowolona dziekuje za wskazówke
a co do Coventry....hm lekarze tam nie maja uprawnien do skierowan na badania ,znajomy byl u neurologa zaplacil 50 f za wizyte zeby dowiedzic sie ze musi koniecznie rezonans magnetyczny zrobic(to to wie)
więc moze jak sie te flegmy angielskie bardziej przycisnie to skieruja z GP z doswiadczenia wiem ze tu jak sie juz znjadziesz w rekach specjalisty to naprawde sie toba zajmą a Coventry...myśle troche przesadzone :-|
wbrew nadziei osmielam sie miec nadzieje..
User avatar
ilonek
Raczkujący
 
 
Posts: 77
Age: 48
Joined: 25 Aug 2008, 18:41
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE