Uczulenie ;/

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by cyrkon1 » 24 May 2007, 20:23 Re: Uczulenie ;/

Jak szukałam z mężem mieszkania do wynajęcia, to szukaliśmy podłóg z parkietem lub panelami, nasz syn ma astmę, wszystko kupowaliśmy nowe, przyznam że miewa ataki, ale jego objawy alergiczne ustąpiły. Nie mniej jednak mamy obecnie inny problem, a mianowicie pająki, które uwielbiają tutejszy klimat i straszą mojego syna. Trzeba wieczorem obchodzić całe mieszkanie w celu poszukiwania małych stworzeń, podobno nasz syn słyszy jak one tupią... Czy ktoś zna coś skutecznego na pajęczaki, nie szkodząc tym samym domownikom?
User avatar
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Age: 43
Joined: 19 Feb 2007, 17:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tomik111 » 24 May 2007, 20:40 Re: Uczulenie ;/

Cyrkon najskuteczniejszt bylby gekon. Powaznie :)

A tak z drugiej strony to nie mozecie troche malym pomanipulowac, wiesz jakies bajki o biednym malym pakaczku co sie zgubil czy cos w tym stylu. Jak sama sie boisz pajakow to moze wten sposob nieswiadomie nakrecasz dziecku schize. Zreszta nie wiem
User avatar
tomik111
Rozeznany
 
 
Posts: 261
Joined: 25 Jan 2007, 14:12
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cyrkon1 » 24 May 2007, 20:51 Re: Uczulenie ;/

Ja się nie boję, mąż też nie. Co mam zrobić jak dziecko na widok pająka mdleje, albo dostaje paraliżu? Jestem terapeutą od jak to nazwałeś "schiz", niestety nie da się wszystkiego wyleczyć, nie będę faszerować go psychotropami. Bajki już były, filmy przygodowe, leczenie pająkiem na żywo też, niestety... Nikt go nigdy nie straszył (przynajmniej ja o tym nie wiem), nie boi sie mysz, węży czy innych robali. Może ma fobię, ale z diagnozą trzeba jeszcze poczekać.
User avatar
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Age: 43
Joined: 19 Feb 2007, 17:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Monika_88 » 25 May 2007, 09:10 Re: Uczulenie ;/

hehe dziekuje za wszystkie odpowiedzi i za rózyczki cyferku ;) tez mam nadzieje ze moje objawy po przyjezdzie będą słabsze ... ale jak narazie ta alergia to moja zmora ;/ na szczescie pomagaja mi troche leki bo bez nich to juz wogóle tragedia :D

pozdrawiam wszystkich ;] :roza: :roza: :roza: :roza: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 35
Joined: 4 Feb 2007, 11:54
Location: Sosnowiec
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 26 May 2007, 18:53 Re: Uczulenie ;/

cyrkon1 wrote:Jak szukałam z mężem mieszkania do wynajęcia, to szukaliśmy podłóg z parkietem lub panelami, nasz syn ma astmę, wszystko kupowaliśmy nowe, przyznam że miewa ataki, ale jego objawy alergiczne ustąpiły. Nie mniej jednak mamy obecnie inny problem, a mianowicie pająki, które uwielbiają tutejszy klimat i straszą mojego syna. Trzeba wieczorem obchodzić całe mieszkanie w celu poszukiwania małych stworzeń, podobno nasz syn słyszy jak one tupią... Czy ktoś zna coś skutecznego na pajęczaki, nie szkodząc tym samym domownikom?


uuuuuuuuuuuuuuuu chyba bym umarla :mad:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Shon » 26 May 2007, 18:58 Re: Uczulenie ;/

Shon to reklama?? :mrgreen: :wink:


wiesz co za każdym razem jak patrze na te twoje nogi to mnie zatyka ... :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Image
User avatar
Shon
Zadomowiony
 
 
Posts: 957
Age: 52
Joined: 3 Aug 2006, 07:10
Location: B&ham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cyrkon1 » 26 May 2007, 20:43 Re: Uczulenie ;/

Anek wrote:uuuuuuuuuuuuuuuu chyba bym umarla :mad:


Anek, czemu byś umarła, z powodu pajęczaków, słyszysz jak tupią? Podobno osoby z fobią słyszą... Pozdrawiam.
User avatar
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Age: 43
Joined: 19 Feb 2007, 17:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 27 May 2007, 19:24 Re: Uczulenie ;/

Na szczescie nie slysze :grin: , ale boje sie strasznie :mad: Jakos dziwnie dzialaja na mnie te owady. Na szczescie nie natrafilam na zadnego od okolo 1,5 roku. W poprzednim domu troche ich bylo. Teraz to nawet muchy nie widzialam od wiekow. Dziwne to nasze mieszkanie, nie mowiac o komarach :wink: to akurat bardzo pozytywne.
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by cyrkon1 » 27 May 2007, 20:33 Re: Uczulenie ;/

Anek wrote:Na szczescie nie slysze :grin: , ale boje sie strasznie :mad: Jakos dziwnie dzialaja na mnie te owady. Na szczescie nie natrafilam na zadnego od okolo 1,5 roku. W poprzednim domu troche ich bylo. Teraz to nawet muchy nie widzialam od wiekow. Dziwne to nasze mieszkanie, nie mowiac o komarach :wink: to akurat bardzo pozytywne.


Faktycznie... jak nie widziałaś owadów, przy tym klimacie myślałam, że jest to nieuniknione...
User avatar
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Age: 43
Joined: 19 Feb 2007, 17:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Monika_88 » 28 May 2007, 09:24 Re: Uczulenie ;/

hehee przez ten temat o tupiących pajakach to mi sie dzisiaj własnie przysniły :D:D:D współczuje temu dziecku... :neutral:
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 35
Joined: 4 Feb 2007, 11:54
Location: Sosnowiec
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cyrkon1 » 28 May 2007, 12:13 Re: Uczulenie ;/

Nie życzę nikomu fobii, czasami jest ona nabyta. W Polsce miałam wielu małych pacjentów z tą dolegliwością, ale wyleczenie tej choroby pograniczy z cudem.
User avatar
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Age: 43
Joined: 19 Feb 2007, 17:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Edyta » 28 May 2007, 17:20 Re: Uczulenie ;/

Shon wrote:wiesz co za każdym razem jak patrze na te twoje nogi to mnie zatyka ...



bo.............?? :wink:




A co do pajakow tez za nimi nie przepadam, ale jest ich tutaj sporo i jakos trzeba sie pogodzic-narazie :mrgreen:
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 45
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 28 May 2007, 20:34 Re: Uczulenie ;/

Mam jeszcze jedno uczulenie obiawilo sie ona dopiero od jakiegos czasu mianowicie na aktualna prace. Na szczescie jest wyleczalne :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bogunia » 28 May 2007, 20:50 Re: Uczulenie ;/

Anek wrote:Mam jeszcze jedno uczulenie obiawilo sie ona dopiero od jakiegos czasu mianowicie na aktualna prace. Na szczescie jest wyleczalne :wink:


u mnie też się objawiło i żadne lekarstwo nie pomaga :razz:

bogunia
Administrator
 
 
Posts: 548
Age: 43
Joined: 16 Apr 2006, 09:27
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 17 Mar 2008, 14:33 Re: Uczulenie ;/

bogunia wrote:to ja jakaś dziwna jestem. Nigdy nie miałam żadnych alergii dopóki tu przyjechałam, teraz tylko tabletki, krople i nacieranie :sad:
To jest nas dwie. Nigdy nie mialam za dnych alergii, a teraz wszystko mnie uczula: kosmetyki, jedzenie, a wiosna nie moge oddychac. Zkosmetykami sobie radze, przywoze wszystko z Polski. Ale ale wiecznie zatkany nos, opuchnieta twarz i wieczni swedzaca wysypka zamieniaja moje zycie w pieklo. :evil:
A uczulenie na obecna prace tez mi sie pojawilo.


I slysze tupanie pajakow. Zlokalizuje pajaka w zupelnie ciemnym pokoju. Nie balam sie pajakow jak bylam dzieckiem. Samo przyszlo i jestem wariatka.
Fakt mama wysylala mnie do mnie ppo warzywa do piwnicy. A tam bylo pelno wielkich , wlochatych pajakow. Mniejwiecej wtedy zczely sie moje leki.
Ale boje sie tylko tych domowych. Taki na lace czy w lesie albo krzyzaki mnie nie ruszaja.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

Previous

Return to ZDROWIE