Przychodnia West Brom.

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

MalePostNapisane by JarekAsnyka1990 » 1 Feb 2013, 10:23 Przychodnia West Brom.

Witam!

Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czy na West Bromie znajduje się gdzieś jakaś polska przychodnia w której można dostać leki na receptę? Dokładnie chodzi mi o preparat Champix, pomocny w rzucaniu palenia. Jeśli nie ma takiej przychodni to czy może ktoś polecić jakąś angielską przychodnię?


P.S.

Czy do zarejestrowania się wymagany jest Insurance number?

JarekAsnyka1990
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 22 Jan 2013, 19:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 1 Feb 2013, 15:39 Re: Przychodnia West Brom.

do zarejestrowania sie musisz miec swoj dowod badz paszport i list potwierdzajacy twoj adres , polskiej przychodni nie ma i nie wiem czy jakakolwiek przychodnia przepisze ci akurat ten preparat , zarejestruj sie w najblizszej przychodni i na appointment zapytaj czy ci przepisze
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by marek55 » 1 Feb 2013, 17:41 Re: Przychodnia West Brom.

proonuje zarejestrowac sie w przychodni tej duzej kolo komendy policji tam dostaniesz wszystko za drmo tylko bedziesz chodzil co dwa tygodnie na spotkania takie 15 minutowe i po nastepna recepte ja korzystam z tej przychodni juz 5 lat polecam

marek55
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Joined: 23 May 2010, 21:04
Location: west bromwich
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marek55 » 1 Feb 2013, 17:41 Re: Przychodnia West Brom.

proonuje zarejestrowac sie w przychodni tej duzej kolo komendy policji tam dostaniesz wszystko za drmo tylko bedziesz chodzil co dwa tygodnie na spotkania takie 15 minutowe i po nastepna recepte ja korzystam z tej przychodni juz 5 lat polecam

marek55
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Joined: 23 May 2010, 21:04
Location: west bromwich
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE