Wymiana biodra

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by aguniauk11 » 2 Dec 2012, 16:07 Wymiana biodra

Witam.Mojego męża czeka wymiana biodra i w związku z tym mam pytanie.Czy ktoś miał podobny problem?jak długo czeka się na staw biodrowy,gdzie najlepiej się z tym zgłosić?przyznam się, że trochę boję się tej operacji w Anglii.Proszę o poradę.Jestem z West Midlans,ale jak by co to rejon dla mnie nie ma znaczenia.

aguniauk11
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 24 Apr 2008, 19:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 2 Dec 2012, 19:53 Re: Wymiana biodra

A jaka przyczyna ?? Zluszczenie stawu, choroba perthesa, martwica, zwyrodnienie ??

Dla uspokojenia zaznaczam ze to Anglicy wymyslili operacje wymiany stawu biodrowego ... odradzam metalowe wstawki z racji tego ze sie luszcza i opilki zostaja w ciele ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 2 Dec 2012, 20:50 Re: Wymiana biodra

i jezeli mieli by go operowac to polecam royal orthopaedic hospital w northfield szpital ortopedyczny najlepszy w calej anglii
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Slavooo » 3 Dec 2012, 16:47 Re: Wymiana biodra

W marcu tego roku mialam wymieniane biodro to byla reoperacja poniewaz moja pierwsza proteza zuzyla sie .Operacja byla przeprowadzona w Royal Ortopedic Hospital i jestem bardzo zadowolona tym bardziej ze mialam porownanie z Polska . W chwilli obecnej poruszam sie normalnie nawet nie widac ze mialam tak powazna operacje.

Slavooo
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 14 Aug 2011, 18:55
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by aguniauk11 » 3 Dec 2012, 17:08 Re: Wymiana biodra

Przyczyną operacji jest pęknięte "jabłko" biodra .Mąż w 2002 miał wypadek drogowy i od tamtej pory ma ześrubowana nogę od biodra do łydki.Najpierw trzeba będzie usunąć metale a dopiero potem wymienić staw biodrowy.Czy w Birmingham jest dobry szpital i lekarze? proszę o radę.

aguniauk11
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 24 Apr 2008, 19:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 3 Dec 2012, 19:00 Re: Wymiana biodra

royal orthopaedic hospital w northfield mialam tam operacje kolana i wszystko jest lepiej a nie jak w pl mi zrobili i kilka miesiecy pozniej mialam powtorke , popros gp by skierowal twojego meza do tego szpitala , najlepszy szpital w calej anglii , pamietam ze jak ja bylam w szpitalu to byla babka z londynu nawet
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Slavooo » 3 Dec 2012, 19:29 Re: Wymiana biodra

W pierwszej kolejnosci musicie panstwo isc do przychodni i przedstawic sytuacje nastepnie napewno dostaniecie skierowanie na przeswietlenie .W moim przypadku gdy poszlam po wynik po przeswietleniu lekarzem sam zapytal gdzie chcialabym byc operowana podalam mu Royal Ortopedic Hospital .Czekalam miesiac czasu na pierwsza wizyte w Royal Ortopedic Hospital a po 2 tygodniach dostalam wiadomosc o operacji za 6 dni .Operowal mnie dr Pearson ,rewelacyjny lekarz bardzo polecam .Mam mile wspomnienia po operacji czulam sie jak w prywatnej klinice .Opieka swietna po operacji i teraz.

Slavooo
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 14 Aug 2011, 18:55
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 4 Dec 2012, 00:27 Re: Wymiana biodra

i tu jest to ze nie kazdy lekarz wysle meza do tego szpitala , ja gdyby nie moj stary lekarz ktory sam mi go polecil pewnie trafilabym do city hospital badz sandwell. to mialas szczescie bo ja na wizyte czekalam ponad 3miesiace , teraz mam wizyte co 6miesiecy. ja z operacja mialam czekac do 3miesiecy a pewnego dnia zadzwonil tel czy nie moge przyjsc na nastepny dzien do szpitala na operacje. tutaj traktuja ludzi jak ludzi , pomoga gdy potrzeba bo jak bylam w city to tak mi ortopeda noge wykrecil ze nie moglam chodzic kilka dni. wiec odrazu mowcie ze chcecie byc tam skierowani
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by aguniauk11 » 9 Dec 2012, 18:27 Re: Wymiana biodra

Mam jeszcze jedno pytanko.Gdy mężowi wymienią te biodro jest jakaś szansa przejscia na rentę ?.Jak to było w Waszych przypadkach?

aguniauk11
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 24 Apr 2008, 19:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Andra7 » 9 Dec 2012, 19:36 Re: Wymiana biodra

To zalezy w jakim stanie maz bedzie po operacji ale o tym musi juz zadecydowac lekarz. Ale prosze sie nie martwic na zapas. Na szczescie w tym kraju pracodawcy sa bardziej wyrozumiali niz w Polsce jezeli chodzi o klopoty za zdrowiem. Nawet jezeli lekarz zadecyduje ze maz jest zdolny do pracy, pracodawca bedzie musial mu ulatwic wykonywanie obowiazkow, ale oczywiscie trzeba sie tego domagac!

Andra7
Początkujący
 
 
Posts: 45
Joined: 5 Mar 2012, 10:27
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0


Return to ZDROWIE