Nerwobóle , bole w klatce piersiowej?

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by bogini8 » 27 Nov 2012, 15:01 Re: Nerwobóle , bole w klatce piersiowej?

LadyHekate, smarowałam,jest jakas tam poprawa, wiec mam nadzieje,ze to tylko zmeczenie miesni .
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by -eMPe- » 27 Nov 2012, 15:06 Re: Nerwobóle , bole w klatce piersiowej?

ZZSK niekoniecznie musi wytwarzac wszystkie objawy. Dopada ludzi wlasnie w wieku dwudziestu kilku lat, i czesc ludzi zapomina ze na to choruje do czasu az pojawi sie bol przeszkadzajacy w oddychaniu albo chodzeniu czy nawet lezeniu.
Image

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posts: 156
Joined: 23 Jan 2008, 20:09
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by LadyHekate » 27 Nov 2012, 15:22 Re: Nerwobóle , bole w klatce piersiowej?

-eMPe-, wydaje mi sie, ze ZZSK jest choroba tak postepujaca i tak bolesna, ze nie da sie zapomniec, ze sie ja ma...
i nie chodzi mi o wszystkie objawy- ale aby bylo ogolnie podejrzenie tej choroby bol musi utrzymywac sie dluzej niz 3 miesiace ...
Poza tym bol zeber po jedej stronie i brak innych objawow ze strony stawow/ miesni czy kregoslupa przeczy za istnieniem tej choroby u bogini8, nie strasz :P
User avatar
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posts: 160
Age: 34
Joined: 27 Apr 2011, 18:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 27 Nov 2012, 16:12 Re: Nerwobóle , bole w klatce piersiowej?

bogini8, mowilam, ze jeszcze nie pora na Ciebie... :lol:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by GIWI » 27 Nov 2012, 17:32 Re: Nerwobóle , bole w klatce piersiowej?

bogini8
nie czuje bolu w samym srodpiersiu, bardziej z boku w strone pachy.
Stresu mialm ostatnio nadmiar, wiec moze sie wszstko skumulowalo.

Bole w srodpiersiu to dowod na bole zawalowe, a takie jak Ty opisujesz to dowod na nerwice serca. Piszesz ,ze mialas wiele stresu, co moze potwierdzac "diagnoze".
Kazdy lek na uspokojenie nerwow dziala na caly system nerwowy w organizmie uspokajajaco. Leki te nie dzialaja wybiorczo tylko na uspokojenie nerwow serca, czy nerwow zoladka.... Np Milocardin jest na nerwice serca ,ale rowniez pomoze bardzo skutecznie na nerwicowe bole zoladka.
Jesli uspokoisz sie i nie bedziesz przejmowac klopotami wiec nerwobole serca ustapia, ale one powroca przy kazdym nastepnym silnym stresie. Czyli nalezaloby miec lek na przyszlosc jesli znowu pojawia sie te same bole. Wystarczy magnez bez recepty z apteki w Pl.Ktos z rodziny moze przyslac z Polski.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posts: 179
Joined: 27 Aug 2011, 18:01
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE