Ortopeda

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by malenkagdz » 1 Nov 2012, 16:08 Ortopeda

moze ktos polecic jakiegos polskiego ortopede w birmingham badz ogolnie w uk ? .
bo tutaj od lekarzy z ponoc najlepszego szpitala ortopedycznego w anglii sie nic nie dowiedzialam bo co wizyte slysze cos innego i chcialabym zasiegnac opinii polskiego ortopedy tylko niewiem gdzie szukac.
za wszelkie informacje serdecznie dziekuje, za glupie odpowiedzi typu poszukaj w google rowniez dziekuje :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by ktosienka » 2 Nov 2012, 06:47 Re: Ortopeda

Wydaje mi sie ze nie znajdziesz tutaj polskiego ortopedy, jesli nie mam racji moze ktos mnie sprostuje.

Ja kiedys do polskiego ortopedy do Londynu pojechalam do Zielonej Przychodni,
Bylam tam przyjeta przez swietnego lekarza praktykujacego jako zabiegowiec w polskim szpitalu (pracowal w systemie 2 tygodnie tutaj 2 tygodnie tam)- dr Slawomira Tajchmana.
W przypadku ortopedy praktyka zabiegowa jest bardzo wazna.
Wizyta u ortopedy ktory nie wykonuje zabiegow, tylko dlatego ze jest polakiem moze nie dac Ci zetelnych odpowiedzi na Twoje pytania.

Nie wiem czy ten lekarz u ktorego ja bylam tam jeszcze pracuje, bo ja konsultowalam sie z nim 4 lata temu.
Niemniej jesli zalezy Ci na konsultacji z polskim specjalista Londyn pewnie bedzie najlepszym kierunkiem. Obecnie jest tam wiele polskich przychodni specjalistycznych, wystarczy pogooglac podzwonic , popytac o nazwiska lekarzy , a potem sprawdzic te nazwiska ....

zycze powodzenia,

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posts: 498
Joined: 22 Oct 2006, 13:06
Reputation point: 65
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 2 Nov 2012, 10:51 Re: Ortopeda

no wlasnie wiem szukam kogos konkretnego bo niestety tutaj co wizyta to slysze cos innego i zaczyna mnie to wkurzac bo czuje sie troche jak krolik doswiadczalny . a dziekuje za informacje napewno sprawdze :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by aguniauk11 » 2 Dec 2012, 13:17 Re: Ortopeda

malenkagdz, Witam
Tak się składa ,że ja też potrzebuję dobrego ortopedy.Jak bys miała jakieś namiary to byłabym wdzięczna.Mogli byśmy razem się wybrać samochodem do Londynu.Pozdrawiam i czekam na wiadomość.

aguniauk11
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 24 Apr 2008, 19:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 2 Dec 2012, 20:51 Re: Ortopeda

niestety jak narazie to znalazlam chirurga a mi zalezy na ortopedzie ale dalej szukam
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by iwona38 » 2 Dec 2012, 21:41 Re: Ortopeda

Jakis czas temu bylo 2-ch polskich lekarzy ortopedow w Russell Hall Hospital w Dudley

iwona38
Rozeznany
 
 
Posts: 267
Joined: 28 Apr 2008, 10:53
Location: Krakow/Pensnett
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 3 Dec 2012, 10:13 Re: Ortopeda

W Sandwell Genreral Hospital ,pracuje polska ortopedka ,ale nie mam pojęcia jak się nazywa,wiem że ma typowo angielskie nazwisko bo jest żoną Anglika i przyjmuje w ramach Nhs przez skierowanie od GP ,koleżanka była w zeszłym tygodniu z córką i była mile zaskoczona właśnie tym , że przyjęła ją Polka.
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 3 Dec 2012, 19:02 Re: Ortopeda

u mnie jest to ze gp mnie nie skieruje do innego szpitala jak jestem pod opieka innego od kilku lat wiec szukam prywatnie . ale dziekuje za informacje
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE

cron