Papierosowi powiedz nie !

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

MalePostNapisane by xxxx30 » 25 Oct 2012, 16:26 Re: Papierosowi powiedz nie !

a ja nawet nie pomyslalem o tym zeby rzucac, bo po co? a poza tym uwazam, ze jak ktos chce rzucic to zrobi to z dnia na dzien i tyle, nie potrzeba zadnych plastrow, tabletek, gum itp. poza tym w UK w aptekach daja za darmo takie specyfiki.
Image
Image
Image
User avatar
xxxx30
Rozeznany
 
 
Posts: 146
Age: 12
Joined: 14 Apr 2012, 10:03
Location: Szczecin/Bham/Erdington
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by STIF14 » 26 Oct 2012, 07:21 Re: Papierosowi powiedz nie !

Witam,otóż moja przygoda z papierosami zaczęła sie ponad 33 lata temu i wielokrotnie probowem to zakończyć ,lecz niestety brak silnej woli nie pozwolił mi zakończyć tej niefortunnej znajomości.
Wyzwolenie od nałogu nadeszło w maju ubiegłego roku, po spotkaniu w polskim klubie polskiego przedstawiciela NHS,zajmującego sie zachecaniem do odejścia od nałogu papierosowego.
Krótko mówiąc,zaproponował mi CHAMPIX,który zacząłem brać i od 7 czerwca 2011 NIE PALĘ,z czego jestem bardzo dumny i szczęśliwy !!!
Chcącym rzucić palenie życzę POWODZENIA I WYTRWAŁOŚCI W WALCE Z TYM SMIERDZACYM NAŁOGIEM !!! :) :) :)
STEFAN
User avatar
STIF14
Raczkujący
 
 
Posts: 92
Joined: 19 Jan 2007, 22:53
Location: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputation point: 18
Neutralny
Top
1

MalePostNapisane by b37 » 26 Oct 2012, 13:16 Re: Papierosowi powiedz nie !

STIF14, czy to jest angielski ogolnie dostepny pdt ? bo ja chetnie bym rzucil a nie mam zielonego pojecia w jaki sposob
Do sukcesy nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

b37
Początkujący
 
 
Posts: 31
Age: 31
Joined: 24 May 2012, 17:41
Location: Solihull
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by xxxx30 » 26 Oct 2012, 13:46 Re: Papierosowi powiedz nie !

wyjsc na hatera albo cos w tym stylu ale b37 jaki masz problem z rzuceniem palenia? Jak chcesz rzucic to rzuc i ie potrzebujesz zadnej pomocy. Masz 20 lat i nie mozesz rzucic palenia? A co maja powiedziec osoby ktore pala po 30 lat jak kolega powyzej i rzucaja sami z siebie. Z dnia na dzien. Po raz kolejny utrzymuje ze jak ktos chce to rzuca i tyle - nie potrzeba tutaj zlotych srodkow bo wiekszosc z nich to i tak placebo...
Image
Image
Image
User avatar
xxxx30
Rozeznany
 
 
Posts: 146
Age: 12
Joined: 14 Apr 2012, 10:03
Location: Szczecin/Bham/Erdington
Reputation point: 6
Neutralny
Top
2

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 26 Oct 2012, 19:07 Re: Papierosowi powiedz nie !

Temat wałkowany nie raz i tylko powtórzę, co pisałem - do rzucenia palenia wystarczy dobra, silna motywacja. A ta niestety dla każdego jest inna. Dla jednego jest to kasa, dla drugiego dzieci a dla trzeciego brak popielniczki w samochodzie :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
2

FemalePostNapisane by bogini8 » 25 Nov 2012, 21:05 Re: Papierosowi powiedz nie !

b37, powiedzialabym ,ze ciaza jest swietna motywacja do rzucenia palenia , ale w tym przypadku raczej jest to nie wykonalne ;) Ja nie pale 3,5 roku, rzucilam po zrobieniu testu ciazoweg;)
Mysle , ze jak sie naprawde chce to mozna, ale wydaje mi sie , ze metoda stopniowego rzucania nie jest jednak skuteczna.
Probowalas elektronicznych papierosow? u mnie w pracy ludzie ktorzy rzucaja chodza z takimi smiesznymi plastikowymi niby piapierosami, juz nie raz widzialam ,kupuja to chyba w aptece ,ale pojecia nie mam czy to na recepte jest.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 25 Nov 2012, 21:24 Re: Papierosowi powiedz nie !

Moj tata palil 30 lat i rzucil, ot tak, w Sylwestra o polnocy wypalil ostatniego papierosa, pozostale wraz z zapalniczka oddal koledze i od tamtej pory juz nigdy (bedzie ok 7-8 lat) nie zapalil, wrecz zapach papierosow go denerwuje. Moj brat rzucil palenie tez bedzie z 5 lat temu, tez bez zadnej pomocy. O sobie juz pisalam. Jak ktos naprawde chce to jest w stanie to zrobic. Osobiscie irutyja mnie teksty w stylu "nie moge, to silniejsze ode mnie" a juz szczegolnie mnie wkurza jak slysze to z ust ciezarnej ktora powinna przede wszystkim myslec o zdrowiu swojego dziecka a nie swoich durnych zachciankach, bo palenie jest zachcianka, obecnie juz dla tych bogatszych bo ceny papierosow i tytoniu sa kosmiczne :/ Ja jak zaczynalam palic (stanowczo zbyt wczesnie) to za paczke fajek z przemytu z Bialorusi placilo sie 2 zl i 8 zl za litr wodki :D Teraz te ceny sa kilkukrotnie wyzsze, wole dzieciom wydac na cukierki, chociaz beda zadowolone :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by moniak » 30 Nov 2012, 22:05 Re: Papierosowi powiedz nie !

Palilam bardzo dlugo i namietnie. Rzucalam wiele razy. Az zdarzylo sie cos co spowodowalo zmiane mojego nastawienia do papierosow, mianowicie zaszlam w ciaze.
Nie chcialam truc dziecka, bo co dziecko winne ze ma glupia matke :grin: Rzucilam. Moje kochane malenstwo ma teraz 7 miesiecy, ale praktycznie nie ma dnia zebym nie pomyslala o papierosie. Nie chce jednak aby moje dziecko przytulalo sie do smierdzacej matki. Jest czasami ciezko ale mysle ze dam rade

moniak
Początkujący
 
 
Posts: 17
Joined: 28 Nov 2012, 22:49
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE