Grupa wsparcia dla osob ktore sobie nie radza

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

PostNapisane by Aurora » 9 Aug 2012, 19:28 Grupa wsparcia dla osob ktore sobie nie radza

Hej,
Baaardzo prosze o pomoc... szukam grupy wsparcia w Birmingham gdzie bede mogla porozmawiac z ludzmi o moich problemach... nie jestem AA ani DDA ..ja po prostu mam nawal obowiazkow na glowie i serio nie radze sobie z niczym, jestem bardzo nerwowa, dodatkowo chyba jestem sexoholikiem, mam silna nadpobudliwosc i ogromna potrzebe wygadania sie przed ludzmi.. serio czuje ze jest mi to potrzebne .. czy jest gdzies jakakolwiek grupa wsparcia gdie mozemy pogadac o wlasnych problemach nie zwiazanych z alkoholem papierosami narkowtykami - po prostu o zyciu ????? jesli ktos wie baaardzo prosze o informacje bo czuje ze juz zycie zaczyna mnei przerastac powoli..... trace kontrole nad soba.....

Aurora
 
 
Top
0

Hej. :grin:
Nie słyszałam o takiej grupie wparcia,ale zawsze możesz wybrać się ze swoimi problemami do psychologa.Ja miałam kiedyś podobe proplemy choć z seksem u mnie było w drugą stronę.Wybrałam się do psycholog Kasi w Birmnigham.I myślę że było warto.Ogólnie przyjmuje Ona prywatnie a namiary znajdziesz na BirmnighamPolonia.
Drugie wyjście to wygadać się przyjacielowi lub komuś kto Cię zrozumie.Powodzona życzę :)

ania.09
Początkujący
 
 
Posts: 23
Joined: 30 Aug 2011, 10:20
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

proponuję spróbować tu
http://www.meetup.com/
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by Aurora » 12 Aug 2012, 10:23 Re: Grupa wsparcia dla osob ktore sobie nie radza

Hej Ania a gdzie ta pani Kasia na Birmingham Polonia???? ehhhh nigdzie nie widze namiarow .. pozdrawiam :)

Aurora
 
 
Top
0

PostNapisane by Aurora » 12 Aug 2012, 10:24 Re: Grupa wsparcia dla osob ktore sobie nie radza

Hej Plazermen - dzieki za linka juz lookam i sprawdzam :)

Aurora
 
 
Top
0


ania.09
Początkujący
 
 
Posts: 23
Joined: 30 Aug 2011, 10:20
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 11 Jan 2013, 21:38 Re: Grupa wsparcia dla osob ktore sobie nie radza

jakby ktos kiedykolwiek potrzebowal pomocy psychologa, to nhs oferuje takie uslugi za darmo
http://www.bsmhft.nhs.uk/our-services/b ... thy-minds/

warto wiedziec, bo zdaje sie, ze malo osob o tym wie.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

w Coventry w piatki o 20:15 sa spotkania grupy wsparcia DDA/DDD.

calineczka5
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 22 Jul 2013, 21:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE