Usunięcie tatuaży

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by ladyr3d » 30 Jul 2012, 18:42 Usunięcie tatuaży

Witam, szukam godnego zaufania specjalisty usuwającego tatuaże. Oczywiście patrzyłam w google i mam już pewne wyniki, ale jestem ciekawa czy ktoś może mi pomóc zawęzić obszar poszukiwań do kilku najbezpieczniejszych w Bham.
Pozdrawiam,
User avatar
ladyr3d
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 11 Sep 2007, 18:20
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by gumigu » 10 Aug 2012, 11:31 Re: Usunięcie tatuaży

Zrobiles sobie dziare z imieniem laski a teraz kopnela cie lub ty ja a tatuaz pozostal co?hmmm nigdy sobie zadnych imion nie wydziaram! tylko tatoo z motywem. A tak serio to chyba zawsze blizny sa po usunieciach co?
pozdrawiam
Jak NIE jak TAK!

gumigu
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 11 Jul 2012, 18:54
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by j.kurzelowska » 11 Aug 2012, 17:24 Re: Usunięcie tatuaży

Blizna żadna nie zostaje, zostawały kiedyś po starych laserach, tylko żeby tatuaż całkowicie znikł potrzeba kilku sesji i wielu tygodni, bo efekt jest widoczny dopiero po około 3-4 tygodniach od zabiegu

j.kurzelowska
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 2 Aug 2012, 12:14
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by gumigu » 13 Aug 2012, 08:54 Re: Usunięcie tatuaży

No prosze, widac ze technika poszla do przodu. Moj kumpel usuwal z 10lat temu i jego reka po sesji wygladala jak by sie wrzatkiem poparzyl-masakra! Ja planuje robic kolejne tatoo i szukam inspiracji obecnie, mam sprawdzone studio wiec tam robie troche drogo ale jakosc super. popytam o usuwanie dla ciebie bede za tydzien jakos. yo
Jak NIE jak TAK!

gumigu
Początkujący
 
 
Posts: 39
Joined: 11 Jul 2012, 18:54
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE