Lekarze Hindusi

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by Anka » 25 Mar 2008, 16:34 Re: Lekarze Hindusi

Kurcze my mamy lekarza murzyna i na moje zwyrodnienie w karku co powoduje sztywnienie rak zapisal mi lek zwany dyndramol no i zgadnijcie co w nim jest oczywiscie maksymalna dawka paracetamolu a w Polsce bralam leki zwiotczajace miesnie ha ha (np.tetraratio)wiec chyba po prostu taka maja medycyne.

Anka
Raczkujący
 
 
Posts: 99
Joined: 11 Jul 2007, 09:48
Location: Tamworth (wrocek)
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 25 Mar 2008, 23:29 Re: Lekarze Hindusi

Oni sa poprostu niedouczeni. Niwazne czy Hindus czy Anglik. Oni tu lecza wg jakichs dziwnych norm typu: nie moge cie skierowac do ginekologa bo nie masz 25 lat i ci nie potrzebny, nie masz wzodow zoladka bo nie masz 65 lat. Takie sytuacje serio przydazyly sie moim znajomym, ktorzy poszli z raczej powaznymi dolegliwosciami do lekarzy.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Jav » 30 Mar 2008, 22:38 Re: Lekarze Hindusi

A ja mam inny problem, mam lekarza GP [hindusa], w grudniu przed świętami dostałem uczulenia- wysypki na całym ciele - leczy mnie do tej pory wynalazkami typu E-45 [ Aqueous Cream BP, Itch Relief Cream], tabletkami przeciw uczuleniowymi i RAZ tylko przepisał mi antybiotyk w maści - jakiekolwiek próby wyciągnięcia od niego skierowania do Dermatologa do chwili obecnej kończą się fiaskiem - a dziś mam stopy tak spuchnięte, że nie widać gdzie jest kostka, a buty z ledwością zakładam i to praktycznie na siłę, a nogi w moim zawodzie to podstawa - kierowca autobusowy. I co w tym przypadku takiego zrobić żeby ten cholerny hindus dal skierowanie do Dermatologa, bo tu jak słyszę specjaliści bez skierowania od GP nie chcą przyjmować.

Jav
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Age: 67
Joined: 24 Aug 2007, 20:16
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kik1976 » 31 Mar 2008, 08:32 Re: Lekarze Hindusi

proponuje wybrac sie do jakiego szpitala, ale wieczorem. jesli masz nadal wysypke, to im to powiedz i ze ma sz spuchniete nogi. powinni cos zrobic i zawsze mozes zmienic lekarza raz w roku.
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE