Czy ktos mieszka na Bearwood?

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

FemalePostNapisane by Agadz27 » 1 Jul 2007, 11:06 Czy ktos mieszka na Bearwood?

Przyjezdzamy w sierpniu,szukam szkoły dla dziecka (9 lat) znacie jakas szkołe w tym miescie godna polecenia? Chetnie nawiaze kontakt z rodzicami:)
Last edited by Agadz27 on 9 Sep 2008, 07:59, edited 1 time in total.
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 1 Jul 2007, 13:37 Re: Czy ktos mieszka na Bearwood?

Nie jestem rodzicem ale wiem ze sa tam rozne szkoly. Nawet byla jedna na ulicy ktorej mieszkalam ( Park Road). Trudno powiedziec czy to jest miasteczko.... czy taka dalsza czesc Birmingham. :wink: Mieszkalam tam 7 miesiecy i bylam zadowolona. Sasiedzi to z reguly biali angole, dosc przyjaznie i czysto. Wyprowadzilam sie tylko dlatego ze chcialam mieszkac blizej centrum Birmingham i nie podobal mi sie dom w ktorym mieszkalam. Poza tym polaczenie do centrum jest super prawie co 5 minut autobus i tylko 7 minut. :wink:
Pozdrawiam Anek :roza:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Agadz27 » 1 Jul 2007, 13:53 Re: Czy ktos mieszka na Bearwood?

Dzieki Anek:) Słyszałam ze to własnie bardzo spokojna dzielnica, podobno troche drozsza ale ze warto.My mamy mieszkac na Galton Road ewentualnie gdzies w okolicy.
Co do "miasta" to tak mi sie napisało:/ dziekuje Ci za odpowiedz.
Pozdrawiam równiez
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tomik111 » 1 Jul 2007, 14:09 Re: Czy ktos mieszka na Bearwood?

Hej Aga, poprawiam swoj post bo dokladnie spradzilem gdzie to jest. Najpierw napisalem Ci ze warto tam mieszkac, teraz Ci napisze, zechyba lepiej nie moglas trafic. Wiem bo mieszkam 5 min piechota od twojej przyszlej ulicy, na Aubrey Road. Bearwood podchodzi jeszcze pod Harborne, a kazdy Brumi chce tam mieszkac. Twoja uliczka jest przy dwoch super parkach. Ten wiekszy jest naprawde ekstra. Nie wahaj sie, co do szkoly to moge jedno powiedziec. Na rogu Hagley road i bearwood jest jakas b duza szkola. Ale tej nie polecam. Tam jest przystanek autobusowy z ktorego jezdze codziennie. 12 letni dzieciaki pala ziolo codziennie :roll: , powodzenia
User avatar
tomik111
Rozeznany
 
 
Posts: 261
Joined: 25 Jan 2007, 14:12
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Agadz27 » 1 Jul 2007, 14:35 Re: Czy ktos mieszka na Bearwood?

Ojejku nop to faktycznie urocza szkoła...szok. Ale własnie o takich słyszałam i dlatego staram sie czegos dowiedziec. A moze znacie jakas katolicka szkołe w tej okolicy? Podobno najlepiej do takiej zapisac dziecko,ze jest spokojniej i ze własnie nie ma tego typu incycentów.

[ Dodano: Nie Lip 01, 2007 15:40 ]
Tomik111 no to bedziemy sasiadami:) ciesze sie ze tam własnie trafiłam bo wiele sie słyszy o nieciekawych dzielnicach...
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tomik111 » 1 Jul 2007, 14:56 Re: Czy ktos mieszka na Bearwood?

Aga ale na samym harborne to jest kilka szkol, przy samej harborne road jest szkola dla dzieci wybitnie uzdolnionych, taki plakat przynajmniej wisi. Wyglada na taka troche bardzie `posh` Generalnie pewnie im szkola blizej cetrum Harborne tym lepsza. Im blizej smethwick tym gorsza. Przyjedziecie to pochodzisz i poszukasz. Pokrecisz sie wkolo szkoly, zobaczysz jakie dzieci chodza. Nie musicie dziecka wysylac przeciez na drugi dzien po przyjezdzie do szkoly.
User avatar
tomik111
Rozeznany
 
 
Posts: 261
Joined: 25 Jan 2007, 14:12
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Agadz27 » 2 Jul 2007, 10:20 Re: Czy ktos mieszka na Bearwood?

No to spoko, mam nadzieje ze nie bedzie problemu
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Łazęga » 2 Jul 2007, 15:08 Re: Czy ktos mieszka na Bearwood?

tomik111 wrote:Bearwood podchodzi jeszcze pod Harborne

To zalezy, ktora czesc. Wedlug mapy czesc na polnoc od Hagley Rd (gdzie wlasnie znajduje Galton Rd) nalezy juz do Sandwell, a nie Birmingham.

Łazęga
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 41
Joined: 1 Jun 2007, 16:40
Location: City Road
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Agadz27 » 9 Sep 2008, 08:02 Re: Czy ktos mieszka na Bearwood?

No i mieszkamy na Bearwood juz rok i jest super, nie zamienila bym tej dzielnicy miałes racje tomik 111.Dziecko zadowolone ze szkoly! Chodzi do St Gregory. I wogole bardzo fajna dzielnica.
Choc Chetnie zmielilibysmy dom bo jest troche dla nas za duzy i za drogi. Moze wiecie cos o wynajeciu domu w tej dzielnicy?
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 9 Sep 2008, 08:26 Re: Czy ktos mieszka na Bearwood?

Agadz27 wrote:Choc Chetnie zmielilibysmy dom bo jest troche dla nas za duzy i za drogi. Moze wiecie cos o wynajeciu domu w tej dzielnicy?
Poszukaj na gumtree.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZKOŁY