Wasze opinie o primary school

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

FemalePostNapisane by Plumbum » 11 Mar 2015, 13:39 Wasze opinie o primary school

Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zmianą szkoły dla syna. Obecnie chodzi on do bardzo dobrej, kameralnej szkoły, która znajduje się daleko od naszego domu. Przepatrzyłam rankingi szkol (nawiasem, jest ich bardzo dużo :-)), nie mam jeszcze zadnej upatrzonej, dlatego proszę was o opinie. Szukam szkoły w poblizu acocksu, solihull, małej (max do 300 dzieci), bezpiecznej, kadra angielska, większość dzieci również (obecnie syn jest jedynym polakiem w klasie, a w szkole jest ich tylko 2, co owocuje szybką nauką ang :-)), z wysokimi wynikami. Wiem, mam wymagania :-), ale właśnie do takiej szkoły chodzi teraz mój syn i dlatego tak ciężko jest mi sie zdecydować na zmianę. Gdyby nie dojazdy, tematu by nie bylo...
Jeśli ktoś może się wypowiedzieć w temacie, bede wdzieczna za pomoc :-)

Plumbum
Początkujący
 
 
Posts: 40
Joined: 19 Mar 2014, 11:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by karjo » 12 Mar 2015, 09:51 Re: Wasze opinie o primary school

Szukaj predzej w strone Solihull, tam jest wieksza szansa na dobra szkole i kadre.
Acocks jest dosc spolonizowana dzielnica, o nienajlepszej renomie ;).
Przejrzyj raporty OFSTED, wyniki egzaminow na koniec szkoly, oferte zajec dodatkowych.
Przy czym warto zapytac w wybranych szkolach o wolne miejsce, moze sie okazac, ze w dobrych placowkach bedziecie czekac az do ukonczenia podstawowki.

karjo
Rozeznany
 
 
Posts: 269
Joined: 27 Feb 2008, 11:23
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Plumbum » 15 Mar 2015, 19:59 Re: Wasze opinie o primary school

hehe dzięki za odpowiedz. Raporty juz przejrzalam, i kilka szkól sie znalazlo, jak mowisz, w kierunku Solihull. Ale gorzej z dostaniem sie tam. No nic, moze pomeczymy sie i niech mlody konczy szkole tam, gdzie jest teraz. Bynajmniej moge spac spokojnie jesli chodzi o jego poziom nauczania :-)

Plumbum
Początkujący
 
 
Posts: 40
Joined: 19 Mar 2014, 11:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZKOŁY

cron