Wynajem domu wzietego na mortgage

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MalePostNapisane by maroko2007 » 3 Aug 2011, 10:02 Wynajem domu wzietego na mortgage

Witam Wszystkich! ostatnio w zyucy troche mi sie popi..lo pierwsze zerwalem z dziwczyna (po 8 latach) z ktora mieszkalem w domu wzietym na martgage (dodam ze mortgage jest tylko na mnie) a po paru tygodniach od tego stracilem prace i juz mam dosc zycia w anglii, i postanowilem wrocic do Polski na jakis czas. Problem jest w tym ze nie mam zaniaru sprzedawac domu bo mam go juz 4 lata i mam zamiar go wynajac przez agencje ale zabardzio nie wiem jak to wyglada, co musze zrobic zeby wynajac dom i jak to wyglada z prowizja dla agencji i czy trzeba to zglaszac do kogos (pozyczkodawcy cancilu itp)
Last edited by maroko2007 on 5 Sep 2011, 18:45, edited 1 time in total.
User avatar
maroko2007
Początkujący
 
 
Posts: 29
Age: 39
Joined: 17 May 2009, 10:40
Location: Doncaster
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by zwierzakfm » 3 Aug 2011, 10:50 Re: Wynajem domu wzietego na mortgage

napewno musisz zglosic to do instytucji w ktorej masz mortgage. nie jestem pewien, ale moga Ci podniesc przez to raty za mortgage.
User avatar
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 13 Oct 2007, 23:44
Location: Worcester
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by 508 » 4 Aug 2011, 13:57 Re: Wynajem domu wzietego na mortgage

wez polakow na pokoje i nie piszcz - sam ci sie bedzie splacal - oczywiscie ludzie to ludzie nadzor musi byc

508
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 8 Dec 2008, 18:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by olivka » 6 Aug 2011, 11:45 Re: Wynajem domu wzietego na mortgage

a gdzie ten domek i ile pokoi?? napisz mi na priv szczegoly lub daj namiary to zadzwonie
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Luk-rom » 13 Aug 2011, 11:41 Re: Wynajem domu wzietego na mortgage

Oczywiscie mozesz podnajmowac na czarno tylko teraz pomysl co sie stanie jesli nie daj boze twoj dom sie spali?? Ubezpieczenie nie wyplaci ci srodkow opniewaz dojda iz podnajmujesz dom bez uzgodnienia z bankiem oraz ubezpieczycielem :!: jak to sie moze dalej skonczyc chyb ci nie musze tumaczyc ;) bank zarzada zwrotu pieniedzy a skad je wezmiesz??

Przy takich sliskich sprawach moim zdaniem lepiej jest wszystko zalatwic na full legal i spac spokojnie :!: :!: :!:
User avatar
Luk-rom
Raczkujący
 
 
Posts: 91
Joined: 4 Apr 2007, 07:37
Location: Augustów/Bham
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MIESZKANIE

cron