No dss a dofinansowania

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MalePostNapisane by ramzes11 » 2 Mar 2012, 21:22 No dss a dofinansowania

Witam. Od miesiąca wynajmuje dom razem z dziewczyną i kuzynką. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę liczyć na jakieś dofinansowanie do mieszkania lub jakiekolwiek inne jeśli przy wynajmowaniu domu landlord zaznaczył no dss. Mam 23 lata i jestem ciekawe czy z tych względów mogę liczyć na jakiekolwiek dofinansowanie.

ramzes11
Raczkujący
 
 
Posts: 72
Joined: 8 Jun 2011, 14:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 2 Mar 2012, 21:39 Re: No dss a dofinansowania

jezeli landlord napisal no dss to on nie chce aby ktokolwiek bral benefity na ta chate
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by papuzkaara » 3 Mar 2012, 16:12 Re: No dss a dofinansowania

Nieprawda. No dss oznacza ludzi za ktorych w calosci placi panstwo, czyli bezrobotnych. jezeli ty chcesz pobierac tylko dofinansowanie to najpewniej mozesz sprobowac. a moze sie rowniez okazac, ze ktos juz bierze dofinansowanie i wtedy landlord ma przechlapane.
Czasem trzeba powiedziec Nie , Aby uslyszec wielkie TAK

papuzkaara
Raczkujący
 
 
Posts: 90
Age: 39
Joined: 21 Jan 2009, 09:37
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by xerdox » 3 Mar 2012, 17:41 Re: No dss a dofinansowania

dokladnie tak jak w poscie powyzej. Sam w swoim mieszkaniu mam no dss i pobieram benefit na mieszkanie grosze a raczej pensy ale zawsze cos

xerdox
Rozeznany
 
 
Posts: 131
Age: 31
Joined: 14 Jul 2010, 19:44
Location: Wolverhampton
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by ramzes11 » 4 Mar 2012, 05:46 Odp: No dss a dofinansowania

Ok dzięki za odpowiedzi. A możecie mu jeszcze powiedzieć jakie dofinansowania mogą mi się należeć? Nawet te poza mieszkaniem. Ponieważ mam 23 lata i nie wiem co może mi się należeć a co nie.

ramzes11
Raczkujący
 
 
Posts: 72
Joined: 8 Jun 2011, 14:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 6 Mar 2012, 16:54 Re: No dss a dofinansowania

ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 6 Mar 2012, 17:53 Re: No dss a dofinansowania

jesli chodzi o dofinansowanie to wszystko zalezy od twojej sytuacji finansowej ile zarabiasz a takze z kim mieszkasz jakie prowadzicie gospodarstwo(ogolne ilosc osób na utrzymaniu ) czy macie dzieci i inne pierdoły
mozesz postarac sie o housing benefit i council tax jesli spełniasz kryterium zarobkowe
w tym wypadku razem ze swoja dziewczyna
jesli jednakowaz podasz ze w trójke płacicie czynsz dostaniesz dofinansowanie tylko na pokrycie swojej czesci councilu i housingu

jesli płacicie za mieszkanie w trójke mniej niz 430 funtów iwszyscy pracujecie..no moze byc ciezko
polecam kalkulator benefitów tam mozna wszystko wyliczyc
jesli mam pomóc w obliczeniu zapraszam na pw umówimy sie na gg podasz dane a ja ci policze ile mógłbys dostac zajmie to z 5 minut
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0


Return to MIESZKANIE