Problem z ogrzewaniem

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

FemalePostNapisane by daria41 » 3 Feb 2012, 16:24 Problem z ogrzewaniem

Witam.prosze o pomoc.sama nie wiem juz co moge z tym problemem zrobic.wynajelam dom przez agencje BILLINGHAM COOKE ZE STOURBRIDGE.a wiec tak.piec centralnego ogrzewania (gas) nie dziala jak powinien.co chwile trzeba dopuszczac wode bo ucieka.zepsuka sie jakas czesc.poinformowalam agencje.przyslali fachowca.ten przecyscil.ale dalej to samo.powiedzial ze trzeba kupic nowa czesc.ale musi skontaktowac sie z agencja.no i cisza!znowu dzwonie do agencji. a oni ze musza porozumiec sie z wlascicielem.bo to droga czesc i tak dalej.i znowu nic!!!co drugi dzien dzwonie i caly czas to samo.jak sie skontaktuja i jak to tyko mozliwe i tak dalej.trwa to juz 3 tydzien.rece opadaja!!!tankuje gas a woda sie grzeje i wulewa na zewnatrz.co chwile spada do zera.w salonie kominek caly czas grzeje bo zimno a to koszta!moze ktos bylby tak uprzejmy i doradzi mi jak ta sprawe zalatwic.do kogo sie zglosic?chyba jest ktos nad tymi gnojami??zeby to zalatwic!czuje sie olewana!! i zarazem bezsilna! z gory dziekuje za odpowiedzi!! :-)))
pozdrawiam daria.

daria41
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Age: 53
Joined: 3 Feb 2012, 15:31
Location: brierley hill
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by jaculski » 3 Feb 2012, 18:53 Re: Problem z ogrzewaniem

Możesz się udać do CAB, ale mój znajomy załatwił w zeszłym roku podobny problem inbaczej. Po tygodniu proszenia się o naprawę zaniósł do agencji list, w którym dał im 5 dni roboczych na naprawę. W przypadku przekroczenia terminu w liście napisał, że naprawi na swój koszt ale w zamian za to nie zapłaci czynszu. Czas operacyjny agencji 2 dni :)
Powodzenia w walce z tłukami i ciepła wewnętrznego :)

jaculski
Raczkujący
 
 
Posts: 58
Joined: 17 Sep 2006, 12:07
Reputation point: 3
Neutralny
Top
1

MalePostNapisane by Dj T » 3 Feb 2012, 20:20 Re: Problem z ogrzewaniem

Dokladnie tak jak napisal Jaculski - idziesz do agencji wlasnie z takim pismem w dwoch kopiach jedna dla Ciebie jedna dla nich , dajesz pani/panu do podpisu obie kopie ze otrzymal w tym i w tym dniu . W pismie musisz zaznaczyc ze problem trwa 3 tygodnie i ze dajesz im 7 dni kalendarzowych w przypadku nie naprawienia zaplacisz sama ale koszta beda potracone z rentu . I czekasz:)nie dzwon do nich niech oni teraz sie martwia . Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki .

P.s Pamietaj zebys miala podpis ze otrzymali takie pismo od Ciebie imie nazwisko + podpis + data .
W ich obowiazku jest naprawic usterke w ciagu 72 godz .W szczegolnosci przy takiej pogodzie.
Healing process complete . Keep Moving
User avatar
Dj T
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 43
Joined: 14 Aug 2011, 18:30
Location: Edgbaston
Reputation point: 77
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by moloqu » 5 Feb 2012, 14:28 Re: Problem z ogrzewaniem

dokladnie, mialem podobnie z agencja powiedzmy xxx

wprowadzajac sie zwracalem im uwage co chce by naprawili, oczywiscie wszystko mialo byc zrobione na czasie. pomieszkalem tak dwa miesiace proszac sie landlorda jak i agencji by w koncu zareagowali. w koncu jakos 5 dni przed zabraniem kasy z mojego konta skasowalem direct debit, napisalem list, dolaczylem fotki i zrobilem 3 kopie. w liscie napisalem dlaczego direct debit zostal usuniety, i dlaczego wstrzymuje sie od zaplacenia czynszu. dom nie spelnial warunkow na jakie sie zgodzilem wiec nie jestem dalej zobowiazany do placenia czynszu. dodalem tez ze jestem otwarty na jakiekolwiek zalatwianie sprawy poprzez rzadowe instytucje w razie problemow z landlordem/agencja.
godzine od podpisania przez agencje, zadzwonil landlord ze robotnicy wrocili z urlopu wlasnie dzisiaj i chce sie umowic, ja na to ze ok ale jutro bo wychodze na impreze.... na drugi dzien z rana telefon ja na kacu i robotnicy wykonujacy swoja prace. w momencie gdy skonczyli (co zajelo im 4 dni) landlord dostal kase na czas. od tamtej pory sam co jakis czas dzwonil czy jestem happy itp...

moloqu
Raczkujący
 
 
Posts: 54
Joined: 12 Oct 2010, 08:14
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by daria41 » 5 Feb 2012, 14:36 Re: Problem z ogrzewaniem

Witam.Serdecznie dziekuje!!Za odpowiedzi na moj problem.naprawde wielkie dzieki!!!!!!i pozdrawiam!!!!daria

daria41
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Age: 53
Joined: 3 Feb 2012, 15:31
Location: brierley hill
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


Return to MIESZKANIE