Polacy LGBT

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by kentstreet » 9 Aug 2011, 21:58 Re: Polacy LGBT

bogini8 wrote:jak juz pisalam: ,powołujsz się na badania naukowe i dajesz przykłady z życia zwierząt, niestety u zwierząt jest to pseudohomoseksualizm mający uzasadnienie w specyfice gatunku i służący rozmnażaniu lub przetrwaniu. Wasz homoseksualizm nie służy rozmnażaniu, jest chorobliwym wynaturzeniem ...,,

sorry chorobliwe wynaturzenie to niewiedza na ten temat...........

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 9 Aug 2011, 21:58 Re: Polacy LGBT

aha i niezrozumiales
O- to wagina
x-to penis.., gwoli scislosci.....
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by kentstreet » 9 Aug 2011, 22:01 Re: Polacy LGBT

bogini8 wrote:
kentstreet wrote:osoby bezplodne ktore zyja w zwiazku heteroseksualnym tez nie moga miec prawo adopcji
nie to jest kolko i krzyzyk..czyli 2 rozne narzady...a sa bezplotne bo tak chciala natura i to jest naturalne...a wy sie nigdy nie rozmnazalicie nie rozmnazacie i rozmnazac naturalnie nie bedziecie i kropka.

warto zrozumiec ze rozmnazanie nie jest wyznacznikiem naturalnosci..natura wytworzyla homosesualizm tak ze w kazdej populacji jest od 3 do 5 % takich osobnikow . nie zagraza to przetrwaniu populacji...

Dodano: -- 9 sie 2011, 23:01 --

bogini8 wrote:aha i niezrozumiales
O- to wagina
x-to penis.., gwoli scislosci.....



spoko zgadzam sie z tym :)

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 9 Aug 2011, 22:02 Re: Polacy LGBT

Ja pragne kolejny raz przypomniec iz bezplodnosc/nieplodnosc jest uznawana za chorobe i poddawana leczeniu. Mezczyzna i kobieta starajacy sie o dziecko sa poddawani leczeniu. Homoseksualisci leczyc sie nie chca bo uwazaja ze sa zdrowi i normalni. wiec kolejny raz prosze cie nie porownuj tych dwoch sytuacji bo nie maja one ze soba nic wspolnego
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Anastazja » 9 Aug 2011, 22:03 Re: Polacy LGBT

kentstreet nie sadzisz,ze sie osmieszasz?
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by kentstreet » 9 Aug 2011, 22:05 Re: Polacy LGBT

otorz maja..w odniesieniu do adopcji ...skoro ktos nie moze miec dzieci przez urodzenie ich to siega po adopcjie..tylko pary jednopluciowe wzbudzaja kontrowersjie a pary bezplodne heteroseksualne nie..i gdzie tu logika ??


bogini pseudohomoseksualizm wystepuje tez u ludzi :)

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anastazja » 9 Aug 2011, 22:06 Re: Polacy LGBT

ewela119 wrote:Ja pragne kolejny raz przypomniec iz bezplodnosc/nieplodnosc jest uznawana za chorobe i poddawana leczeniu. Mezczyzna i kobieta starajacy sie o dziecko sa poddawani leczeniu. Homoseksualisci leczyc sie nie chca bo uwazaja ze sa zdrowi i normalni. wiec kolejny raz prosze cie nie porownuj tych dwoch sytuacji bo nie maja one ze soba nic wspolnego


Nie masz wrazenia,ze on sie zachowuje jakby mial klapki na oczach? No i ma na pewno problemy z czytaniem ze zrozumieniem,sledze ten temat i napradwe to co on wypisuje to jest zalosne.
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by kentstreet » 9 Aug 2011, 22:06 Re: Polacy LGBT

Anastazja wrote:kentstreet nie sadzisz,ze sie osmieszasz?

nie nie sądzę :)

swoja drogo wlacz sie do dyskusji ..powiedz cos interesujacego ::P

Dodano: -- 9 sie 2011, 23:08 --

Anastazja wrote:
ewela119 wrote:Ja pragne kolejny raz przypomniec iz bezplodnosc/nieplodnosc jest uznawana za chorobe i poddawana leczeniu. Mezczyzna i kobieta starajacy sie o dziecko sa poddawani leczeniu. Homoseksualisci leczyc sie nie chca bo uwazaja ze sa zdrowi i normalni. wiec kolejny raz prosze cie nie porownuj tych dwoch sytuacji bo nie maja one ze soba nic wspolnego


Nie masz wrazenia,ze on sie zachowuje jakby mial klapki na oczach? No i ma na pewno problemy z czytaniem ze zrozumieniem,sledze ten temat i napradwe to co on wypisuje to jest zalosne.



oj tak anastazja mądra z Ciebie dziewczyna....

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anastazja » 9 Aug 2011, 22:09 Re: Polacy LGBT

kentstreet wrote:.i gdzie tu logika ?


Logika jest taka,ze w zawiazku hetero jest mezczyzna i jest kobieta,ktorzy zostali stworzeni po to by moc plodzic dzieci,a jesli ich splodzic nie moga to sie lecza!!!! Pokaz mi faceta ktory wspolzyjac z drugim facetem jest w stanie urodzic dziecko jak mi takiego pokazesz to zmienie zdanie,albo pokaz mi kobiete ktora wspolzyjac z inna kobieta jest w stanie zajasc w ciaze.
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by kentstreet » 9 Aug 2011, 22:10 Re: Polacy LGBT

to co prezentuje to poglad nauki na ten temat..a gdyby nie nauka to nie napisalabys tego co napisalas... rzecz jasna :)

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anastazja » 9 Aug 2011, 22:12 Re: Polacy LGBT

kentstreet wrote:swoja drogo wlacz sie do dyskusji ..powiedz cos interesujacego ::P


Wiesz zabardzo nie chce mi sie dyskutowac z kims tak ograniczonym jak Ty.
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by kentstreet » 9 Aug 2011, 22:12 Re: Polacy LGBT

anastazjo nie bede sie powtarzal ..narazając się na Twoje docinki :)
wszelka wiedza jest w naukowcach :Pdo nich odsyłam a na dzis nie cche nic wiecej pisac dobranoc :)
Peace !

Dodano: -- 9 sie 2011, 23:13 --

Ooo szkoda,że Steinik nie grzmi widocznie 'grzmiał' tylko na mnie xdd
pozdrawiam i życzę troche otwartosci na wiedzę :)

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 9 Aug 2011, 22:36 Re: Polacy LGBT

Pisalam juz o roli mezczyzny i kobiety w zwiazku, przekazywaniu odpowiednich wzorcow zachowan i o tym jaki wplyw ma ich brak na pozniejsze zycie dzieci, nie bede sie powtarzala.

Adopcja juz sama w sobie nie jest naturalna i dla dziecka czesto bardzo trudnym wrecz traumatycznym przezyciem jest fakt ze zostalo adoptowane, bo zdaje sobie sprawe ze "nie tak powinno byc", jeszcze gorzej jest w przypadku dzieci adoptowanych przez pary homoseksualne bo one od samego poczatku nie maja nawet namiastki normalnej rodziny, kochajacej MAMY I TATY. Jak wytlumaczyc kilkuletniemu dziecku fakt ze inne dzieci maja mamusie i tatusia a ono ma 2 tatusiow albo 2 mamusie? Skad ma czerpac wzorce jak powinna postepowac i zachowywac sie dziewczynka wychowana przez 2 facetow albo jak powinien zachowywac sie mezczyzna chlopczyk wychowany przez 2 kobiety?
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 9 Aug 2011, 23:06 Re: Polacy LGBT

kentstreet, tak wiedza jest w naukowacah, uwazasz sie chyba za wielkie odkrycie naukowe... takich ludzi okresla sie brzydkim mianem,, wyzej sra jak dupe ma,,... i tyle ...bo dalsza dyskusja z toba jest zbedna. nie odpowiadasz na zadne pytania,argumenty, fakty... wszystko sprowadzasz do naukowcow bo sam nie potrafisz nic madrego i sensowenego wymyslec...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by kentstreet » 9 Aug 2011, 23:10 Re: Polacy LGBT

:shock:

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK