Polacy LGBT

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by bogini8 » 9 Aug 2011, 21:40 Re: Polacy LGBT

Steinik wrote:jedyna rzecz ktora mi hmmm''przeszkadza'' u homo to adopcja dzieci...reszta to ich przyjemnosc...
no wlasnie o to chodzi a klega na kazdym kroku probuje nam wmowic ze jestesmy nie douczeni bo dzieci im sie naleza i juz....nigdy tego nie zaakceptuje i zawsze bede na nie...
skoro wybrales stan rzeczy 2 krzyzyki czy 2 kolka to nijak z tego dzieka nie bedzie i tak powinno pozostac.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by kentstreet » 9 Aug 2011, 21:41 Re: Polacy LGBT

Bogini ..nie przedstawię Ci tu i teraz cala ewolucje z uwzglednieniem kwestii LGBT duzo by pisac..z reszta zrobil bym to pewnie źle więc ponownie odsylam do mniędzy innymi Richarda Dawkinsa :)

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by monique » 9 Aug 2011, 21:43 Re: Polacy LGBT

[quote="kentstreet"]W warunkach naturalnych ok 30 % łabędzi czarnych jest wychowywana przez pary jednopłuciowe..quote]

Skoro już przyrównujesz gejów do łabędzi to pamiętaj, że polacy tu łabędzie jadali.

A w kwestii tolerancji: to co robicie w czterech scianach to wasza sprawa, na ulicy jak chodzicie za rączkę też luz, ale już wszelka sfera miziań to niestety nie moja estetyka. I tyle w tej sprawie.

monique
Rozeznany
 
 
Posts: 141
Age: 43
Joined: 9 Mar 2010, 13:31
Reputation point: 34
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by kentstreet » 9 Aug 2011, 21:44 Re: Polacy LGBT

osoby bezplodne ktore zyja w zwiazku heteroseksualnym tez nie moga miec prawo adopcji ?? bo z tego wynika ze sa to dwa krzyzyki i z tego dzieci nie bedzie ??
lub osobie samotnej tez powinno sie zabronic adopcji ? dlatego ze jest to jeden krzyzyk ? nie rozumiem takiej logoki..
bigini..nie musisz sie na to zgadzac, adopcja przez LGBT jest w pelni legalna w UK :)

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 9 Aug 2011, 21:46 Re: Polacy LGBT

kentstreet wrote:już pisałem na ten temat ..w przyrodzie zjawisko homoseksualizmu jest naturalne i nie jest definiowane przez fakt płodzenia dzieci tylko przez naurę.W warunkach naturalnych ok 30 % łabędzi czarnych jest wychowywana przez pary jednopłuciowe..trudno uznac to za cos nie naturalnego skoro zwierzeta maja mocniejszy instynkt pierwotny niz ludzie
tak tylko zwierzeta takie czy obojnaki i tym podobne robia to w celu przedluzenia gatunku.... niestety o was tego powiedziec nie mozna wy jestescie homo dla przyjemnosci a zwierzeta dla przetrwania..to jest ta roznica czego tez nie potrafisz zrozumiec.,...
i gdzie te nazwiska? ciagle wracasz do tych zwierzat choc i tak nei masz racji...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 9 Aug 2011, 21:46 Re: Polacy LGBT

To w takim razie zamieszkaj wrod labedzi i wraz z partnerem zacznijcie wychowywac male labedziatka, to bedzie to naturalne, bo wychowywanie ludzkich dzieci w ukladzie innym nim mezczyzna-ojciec + kobieta-matka nigdy normalnie nie bylo, nie jest i nie bedzie, chocbys nie wiem ile przykladow zwierzat i stworzen tutaj podal.
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by kentstreet » 9 Aug 2011, 21:47 Re: Polacy LGBT

hmm dziwi mnie to ze seks akurat ten homoseksualny burzy Twoje poczucie estetyki no ale skoro tak czujesz...
a co do pytania to polskiej ksiazki R.Biedronia ' rozowy elementarz' w prawdzie jest on przeznaczony dla mlodzierzy gimanzjalnej ..nadaje sie tez dla doroslych tam masz wszystko wytlumaczone hehe :)

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Steinik » 9 Aug 2011, 21:50 Re: Polacy LGBT

kentstreet sam prowokujesz...spoko tylko po co na koniec swojej wypowiedzi dodales''.nie musisz sie na to zgadzac, adopcja przez LGBT jest w pelni legalna w UK''

sam nakrecasz''najazd''na ciebie....brzmi to troche jak odpowiedz dziecka...
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
User avatar
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 456
Age: 40
Joined: 16 Jan 2011, 09:50
Location: Walsall/Bydgoszcz
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 9 Aug 2011, 21:51 Re: Polacy LGBT

jak juz pisalam: ,powołujsz się na badania naukowe i dajesz przykłady z życia zwierząt, niestety u zwierząt jest to pseudohomoseksualizm mający uzasadnienie w specyfice gatunku i służący rozmnażaniu lub przetrwaniu. Wasz homoseksualizm nie służy rozmnażaniu, jest chorobliwym wynaturzeniem ...,,
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by kentstreet » 9 Aug 2011, 21:51 Re: Polacy LGBT

nazwisko to samo ; Richard Dawkins - moj faworyt :) scisle naukowo i ewolucyjnie interpretuje homosexualnosc ..
bogini nie zapominaj ze nalezymy wszyscy do świata zwierząt..w kwestii rozmnazania i genu homoseksualizmu jestesmy tacy sami wiec sama sobie odpowiedzialas na to pytanie :)

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 9 Aug 2011, 21:53 Re: Polacy LGBT

kentstreet wrote:osoby bezplodne ktore zyja w zwiazku heteroseksualnym tez nie moga miec prawo adopcji
nie to jest kolko i krzyzyk..czyli 2 rozne narzady...a sa bezplotne bo tak chciala natura i to jest naturalne...a wy sie nigdy nie rozmnazalicie nie rozmnazacie i rozmnazac naturalnie nie bedziecie i kropka.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by kentstreet » 9 Aug 2011, 21:53 Re: Polacy LGBT

Steinik wrote:kentstreet sam prowokujesz...spoko tylko po co na koniec swojej wypowiedzi dodales''.nie musisz sie na to zgadzac, adopcja przez LGBT jest w pelni legalna w UK''

sam nakrecasz''najazd''na ciebie....brzmi to troche jak odpowiedz dziecka...



nic a nic w tym nie jest agresywnego..to tylko stwierdzenie faktu adopcja ta jest legalna i popierana przez rząd brytyjski więc jeżeli ktos sie temu nie zgadza to nic z tym nie zrobi musi zachowac dla siebie..nie widze tu nic nakrecajacego czy innego :)
ps czemu mnie tak sledzisz ?? :)

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 9 Aug 2011, 21:55 Re: Polacy LGBT

kentstreet wrote:nie zapominaj ze nalezymy wszyscy do świata zwierząt..w kwestii rozmnazania i genu homoseksualizmu jestesmy tacy sami wiec sama sobie odpowiedzialas na to pytanie
nie nie jestesmy tacy sami,... jakbysmy byli to dalej skakalibysmypo drzewach iskajac sasiada z sasiedniej galezi...dawaj przyklady badan, tez na ludziach... nie interesuje mnie zycie seksualne labedzi, wezy, czy misiow koala...

Dodano: -- 9 sie 2011, o 21:56 --

a idac twim tokiem myslenia w swiecie zwierzat jest duzo obojnakow to my tez powinnismy niel aczyc sie w pary i zaspokajac sie i plodzic sami ze soba??
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by monique » 9 Aug 2011, 21:56 Re: Polacy LGBT

bogini8 wrote:
kentstreet wrote:nie zapominaj ze nalezymy wszyscy do świata zwierząt..w kwestii rozmnazania i genu homoseksualizmu jestesmy tacy sami wiec sama sobie odpowiedzialas na to pytanie
nie nie jestesmy tacy sami,... jakbysmy byli to dalej skakalibysmypo drzewach iskajac sasiada z sasiedniej galezi...dawaj przyklady badan, tez na ludziach... nie interesuje mnie zycie seksualne labedzi, wezy, czy misiow koala...


Wasza dyskusja nic nie da. Rozmowa z gejem, jakoś kojarzy mi się z rozmową ze świadkiem jehowy. Nie przegadasz...

monique
Rozeznany
 
 
Posts: 141
Age: 43
Joined: 9 Mar 2010, 13:31
Reputation point: 34
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Anastazja » 9 Aug 2011, 21:57 Re: Polacy LGBT

tak sie zastanawiam jak dwoch facetw sie kocha,nie myla sie czyj ktory jest? pewnie pytaja moje to czy twoje???? kentstreet, to Twoim zdaniem jest normalne? :roll:
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK