Polacy LGBT

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 10 Aug 2011, 05:50 Re: Polacy LGBT

kentstreet wrote:(...)nalezymy wszyscy do świata zwierząt..(...)

Kurczę, odkąd pamiętam to zawsze się wywyższaliśmy ponad zwierzęta i wykazywaliśmy jacy to jesteśmy "yntelygentni", lepiej rozwinięci, ucywilizowani i jak dużo _różni_ nas od zwierząt. A tutaj widzę naukowo wskazuje się zupełnie inną drogę dla ludzi - powrót na drzewa...
Chyba czas już zasadzić swoje...
Ech...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Steinik » 10 Aug 2011, 10:51 Re: Polacy LGBT

kentstreet wrote:anastazjo nie bede sie powtarzal ..narazając się na Twoje docinki :)
wszelka wiedza jest w naukowcach :Pdo nich odsyłam a na dzis nie cche nic wiecej pisac dobranoc :)
Peace !

Dodano: -- 9 sie 2011, 23:13 --

Ooo szkoda,że Steinik nie grzmi widocznie 'grzmiał' tylko na mnie xdd
pozdrawiam :)


Steinik nie grzmi bo mi sie spac zachcialo :D
ale teraz doczytuje..heheh kto by pomyslal ze jednym postem wywolasz taaaka dyskusje... :roll:
a ja ogólnie''grzmie'' na wszystko...heheh nie wyrozniaj sie :D
i ooo jeszcze jedno...'' i życzę troche otwartosci na wiedzę''...czasem jest chyba tak ze niektorzy poprostu nie potrafia przekazac swojej<?>wiedzy...a tutaj zarowno z przekazem jak i z odbiorem jest problemos....pomijajac obrazliwe posty,kazdy probuje nieudolnie przedstawic swoj pkt...

heheh czuje sie ' roozdarta'' ... jestem jakos pomiedzy tym co piszesz,bo wydaje mi sie ze to troche wymuszone i ''na sile''...
z tego co mi sie wydaje powinniscie wlczyc z homofobia i jej przejawami..a nie szukac u kazdego objawow homofobow...

oj troszku nieskladniowo,,,jakis spiacy dzionek mam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dodano: -- 10 sie 2011, o 10:52 --

no to sobie pogrzmiałam o!
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
User avatar
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 456
Age: 40
Joined: 16 Jan 2011, 09:50
Location: Walsall/Bydgoszcz
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 10 Aug 2011, 18:24 Re: Polacy LGBT

Nie moge zrozumiec czemu Ci dewianci kochajacy inaczej (i w co innego :P ) caly czas przytaczaja przyklady pedalskich zachowac zwierzat??? Co post to inne zwierze!
I jeszcze jakis nic nikomu nie mowiacy autor jakies ksiazki probujacy wytlumaczyc ze homoseksualizm to jedyna dewiacja z posrod innych jak zoofilia,pedofilizm itp ktora nie jest choroba tylko zupelnie normalnym waleniem sie w d..pe.

Dodano: -- 10 sie 2011, o 18:26 --

tak sobie teraz pomyslalem ze my z moja kobieta od czasu do czasu zdazy sie uplamic przescieradlo kremowa wydzielina, a jakiego koloru plamki zostawiaja ped...ly???
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by kentstreet » 10 Aug 2011, 18:57 Re: Polacy LGBT

ośmieszasz się i kompromitujesz...

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 10 Aug 2011, 19:08 Re: Polacy LGBT

kentstreet wrote:ośmieszasz się i kompromitujesz...


Niby jak jestem w 100% hetero.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by kentstreet » 10 Aug 2011, 19:18 Re: Polacy LGBT

Richard Dawkins...to nic nie mowiacy autor....to tak jak powiedziec,że einstein to nic nikomu nie mowiacy czlowiek .Moj post wyzej nabiera znaczenia...
ps. rzadko się zdarza 100 hetero..ja wierze ze wszysy jestesmy biseksualni biologicznie..
skrajnosci wystepuja wbrew opinia rzadko ..proponuje zapoznac sie z badaniami Alfreda Kinseya :)

Dodano: -- 10 sie 2011, 20:21 --

Thomas nie bede z Toba prowadzil dyskusji twój język jest żenujący ..
pozdrawiam :)

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 10 Aug 2011, 19:46 Re: Polacy LGBT

Chlopcze pisze krotko i zwiezle bo mi sie nie chce. Co tu sie rozpisywac pe..al to ped...l.
Richard Dawkins moze ma jakies osoagniecia szczegolnie w teroriach ewolucii i doborow genetycznych itp...ale zdecydowanie wychodzi na to ze szczegolnie uznawany w srodowisku gejowskim. Moze przez swoje publikacje o was. Sam nie trac czasu tylko zorganizuj jakis Gangbang z labedziami czarnymi i baw sie dobrze...
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 10 Aug 2011, 20:13 Re: Polacy LGBT

ze smutkiem stwierdzam ze przegapilem ten wspanialy temat o pedalach. poprzedni w ktorym bralem zawziety udzial zostal zamkniety przez administracje i myslalem ze sie juz nie pojawi a tu masz, taki rarytas! no coz, tez myslalem ze chodzi o auta na gaz (chociaz cos w tym jest bo tam tez sie tankuje do niewlasciwej dziury). jedyne co powiem to : Thomas, myslalem ze jestes bardziej tolerancyjny.....

pozdr

pe

KA i PE
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 10 Aug 2011, 20:25 Re: Polacy LGBT

KA i PE wrote:no coz, tez myslalem ze chodzi o auta na gaz (chociaz cos w tym jest bo tam tez sie tankuje do niewlasciwej dziury)


:D :D :D :D

Jeszcze mozesz sie wypowiedziec :D Z niecierpliwoscia czekamy by poznac Twoje zdanie :P
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by erka » 10 Aug 2011, 20:27 Re: Polacy LGBT

Thomas wrote:Nie moge zrozumiec czemu Ci dewianci kochajacy inaczej (i w co innego :P ) caly czas przytaczaja przyklady pedalskich zachowac zwierzat??? Co post to inne zwierze!
I jeszcze jakis nic nikomu nie mowiacy autor jakies ksiazki probujacy wytlumaczyc ze homoseksualizm to jedyna dewiacja z posrod innych jak zoofilia,pedofilizm itp ktora nie jest choroba tylko zupelnie normalnym waleniem sie w d..pe.

Dodano: -- 10 sie 2011, o 18:26 --

tak sobie teraz pomyslalem ze my z moja kobieta od czasu do czasu zdazy sie uplamic przescieradlo kremowa wydzielina, a jakiego koloru plamki zostawiaja ped...ly???



A myslalm ze wiele hetro par rowniez "uprawiaja" tzw anal, co panowie lubicie tylko w jedna dziurke? :D A ta kremowa wydzielina to wazelina czy co..?

Poza tym ah ilez to mamy znanych "pedalow"(choc nie wiem co ma pedal do geja) i na ekranie sie ich oglada i czyta o nich, ah nie mam nic przeciwko ze nawet boski Ricky Martin jest w tej "drugiej lidze". Leonardo da Vinci i nawet Gandalf ( a wlasciwie aktor ktory go gral...) i oni sa. Nie wspomne o Iwaszkiewiczu czy Gombrowiczu... A tyle cennej literatury dzieki nim.
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 13 Jun 2010, 12:29
Reputation point: -7
Wyśmiewca
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 10 Aug 2011, 20:31 Re: Polacy LGBT

erka wrote:(...) boski Ricky Martin(...)

aahahaah a toś pojechał po bandzie :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 10 Aug 2011, 20:42 Re: Polacy LGBT

erka wrote:Poza tym ah ilez to mamy znanych "pedalow"(choc nie wiem co ma pedal do geja) i na ekranie sie ich oglada i czyta o nich, ah nie mam nic przeciwko ze nawet boski Ricky Martin jest w tej "drugiej lidze". Leonardo da Vinci i nawet Gandalf ( a wlasciwie aktor ktory go gral...) i oni sa. Nie wspomne o Iwaszkiewiczu czy Gombrowiczu... A tyle cennej literatury dzieki nim.
no i co w zwiazku z tym? to moze wszyscy maja byc gejami.??co to niby wnosi? pokazanie ze geje sa wspaniali? i tez moga do czegos dojsc? nie rozumiem tego przekazu...
erka wrote:
A myslalm ze wiele hetro par rowniez "uprawiaja" tzw anal, co panowie lubicie tylko w jedna dziurke?
niewiem jak inni ale wg mnie ten otwor nazywa sie odbyt i sluzy do wydalania kalu....tylko i wylacznie..moge sie mylic oczywiscie...

Dodano: -- 10 sie 2011, o 20:43 --

AdamBoltryk wrote:erka napisał(a):(...) boski Ricky Martin(...)
aahahaah a toś pojechał po bandzie
Adam...pojechalA..;)

Dodano: -- 10 sie 2011, o 20:46 --

pozatym jakos dwie kobiety mnie nie raza tak w oczy....dla a.jolie,m.beluci, czym.fox sama moglabym jedna zostac:D ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by kentstreet » 10 Aug 2011, 20:52 Re: Polacy LGBT

bigini rownież usta służa do czegoś innego?? nie prawdaz ?
O palce też , piersi też wszystko..idąc Twoim tokiem myslenia to tylko sex waginalny ...i nic wiecej bo reszta ma swoje inne przeznaczenie....OMG

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 10 Aug 2011, 21:18 Re: Polacy LGBT

kentstreet, nie to idac twoim tokiem myslenia ktory jest obrzydliwy... nie wiem jak kogos moze rajcowac nurzanie sie w ,,czekoladzie,,...i tyle... palce sluza do dotykania i odczuwania, piersi do karmienia i odczuwania podniecenia, a dupa sluzy tylko do zalatwiania sie...taka jest ludzka natura...i chocby nie wiem co to tego nie zmienisz
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by kentstreet » 10 Aug 2011, 21:34 Re: Polacy LGBT

oj bogini8 ..po pierwsze jak tok myslenia moze byc obrzydliwy ?? widać ze nie za wiele wiesz o fukncjonowaniu ludzkiego organizmu ,twoj poziom uswiadomienia w tym jest hmm jak u gimnazjalisty <typowe myslenie >, dotego jestes uprzedzona co do seksu analnego bo nic o nim nie wiesz a wystarczy poczytac w encyklopedii/wikipedii ..
aha zapomnialas wytlumaczyc do czego sluza usta ;d;d; ??

Dodano: -- 10 sie 2011, 22:42 --

jakiej ''czekoladzie '' ??masz fiksacje analną ?

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Joined: 28 Jun 2011, 23:13
Location: Birmingham
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK