Tematy postów

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

PostNapisane by Guest » 14 Sep 2010, 18:19 Tematy postów

Czy tylko ja mam takie wrażenie, czy niektóre osoby mają problemy z poprawnym wymyśleniem tematów. Temat typu "ważne" itp zazwyczaj omijam a czasem może on zawierać pytanie na którę potrafię odpowiedzieć, lub gdy już wejdę do takiego postu to sie okazuje, że w środku jest wielkie g... Mam wrażenie, że większość z osób szybciej potrafi załatwić sobie benefity niż sklecić poprawnie parę słów. Ludzie zacznijcie wymyślać poprawne tematy!!!

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by zwierzakfm » 14 Sep 2010, 18:27 Re: Tematy postów

dokladnie o tym samym mysle juz od kilku miesiecy. tak jak Ty omijam wszelakie tematy w stylu "pomozcie", "wazne", "szukam pomocy/rady". wystarczy pare slow na temat problemu i juz wszystko jasne.

Draco wrote:większość z osób szybciej potrafi załatwić sobie benefity niż sklecić poprawnie parę słów


no comments :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 13 Oct 2007, 23:44
Location: Worcester
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Beata » 14 Sep 2010, 18:41 Re: Tematy postów

Każdy z nas uznaje inne sprawy za ważne. Może dla kogoś jego problem jest naprawdę mega ważny i potrzebuje natychmiastowej pomocy. A więc nie marudź Draco, tylko zaglądaj to każdego posta oznaczonego jako ważne. Bo a nóż widelec, jak Wielki Brat będziesz znał na nie odpowiedź i może tym razem nie będzie tam Wielkiego G. ;)
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 43
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 14 Sep 2010, 19:37 Re: Tematy postów

Draco, masz racje , najlepsze jest to, że regulamin forum punkt 6 i 7 mówi o tym ,
Zakładanie postów i tematów

6.Zanim napiszesz wiadomość użyj opcji Szukaj i sprawdź czy podobny temat nie był już poruszany. Jeśli podobny temat istnieje proszę nie zakładać nowego tylko kontynuować w temacie, który już jest na forum. Tematy powtarzające się zostaną natychmiast usunięte, zablokowane lub połączone z innymi podobnymi tematami.


7.Sformułuj nowy temat w sposób nawiązujący do treści (unikaj nazywania tematów w sposób nic niemówiący np; pomocy).

hmm i jakoś admin nie pilnuje tego za bardzo, wystarczy przejrzeć tematy wszędzie albo Pomocy, Pilne, working tax credit, paszporty, itd po kilka razy...
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by olin » 14 Sep 2010, 20:05 TEMATY POSTOW!!!

Wiesz jak ja ciebie widze? Poprostu jestes zazdrosny i to cie najbardziej boli a ,ze matka cie nie kocha i twoj ojciec sie znecal nad toba dlatego jestes homoseksualista!!! Wiesz ale ,mam dla ciebie dobra wiadomosc. Moge ci cos polecic. Krakowskie Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej sa najlepsi w europie ,wiec mysle ze tobie tez beda wstanie pomoc!!! Pozdrawiam i zycze powodzenia!

olin
Przyczajony
 
 
Posts: 10
Joined: 23 Aug 2010, 19:35
Reputation point: -4
Neutralny
Top
-2

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 14 Sep 2010, 20:41 Re: Tematy postów

:O?! haha ale kolega pojechał :)
Tylko jeszcze pytanie po kim. No i za co ...
Ja też omijam szerokim łukiem posty z !!!! albo innymi takimi. A jak widzę stwierdzenie "Natychmiast pomóżcie!" to mnie tym bardziej zniechęca.
Nie znoszę żądań.
O pomoc zawsze się powinno prosić.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

PostNapisane by Guest » 15 Sep 2010, 06:20 Re: Tematy postów

olin, rowniez cos ci powiem, przyczynie sie do twojego trzeciego ostrzezenia i zablokowania konta :)

[ Dodano: Sro Wrz 15, 2010 07:26 ]
Każdy z nas uznaje inne sprawy za ważne. Może dla kogoś jego problem jest naprawdę mega ważny i potrzebuje natychmiastowej pomocy.


jesli tak jest to niech napisze poprawnie tytul a napewno duzo szybciej ta pomoc otrzyma...

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by bugnieszka » 15 Sep 2010, 14:07 Re: Tematy postów

a moze opracujemy ranking na najlepszy opis tematu na forum
ja swoj juz wybralam

by Lee z 2006: brzmiacy "ehhhh....:)"
wymowny, tresciwy, kuszacy zeby otworzyc i zerknac z jakiego powodu Lee (w)zdycha
a po co mi ten podpis niby???

bugnieszka
Raczkujący
 
 
Posts: 74
Age: 42
Joined: 8 Oct 2008, 18:51
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 16 Sep 2010, 13:17 Re: Tematy postów

nie wiem czy jestem wyjatkiem ale wlasnie z wielkimi roszczeniami odezwala sie do mnie na gg prywatnie kobiecinka o nicku "olin", powiedziala, ze nie podoba sie jej moja odpowiedz o tresci:
"olin, rowniez cos ci powiem, przyczynie sie do twojego trzeciego ostrzezenia i zablokowania konta "
ludzie to maja tupet buahahaha

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by bugnieszka » 16 Sep 2010, 14:00 Re: Tematy postów

bo Ty Draco taki zazdrosny jestes ::::D:D:D:D:D:D
a po co mi ten podpis niby???

bugnieszka
Raczkujący
 
 
Posts: 74
Age: 42
Joined: 8 Oct 2008, 18:51
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 16 Sep 2010, 15:15 Re: Tematy postów

no troche sie nasluchalem, byly nawet grozby abym na ulicach odwracal sie za siebie :)

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 16 Sep 2010, 15:18 Re: Tematy postów

Waleczna kobieta :-D
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by zwierzakfm » 16 Sep 2010, 19:47 Re: Tematy postów

Draco, na twoim miejscu zmienilbym miasto :mrgreen:
User avatar
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 13 Oct 2007, 23:44
Location: Worcester
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 16 Sep 2010, 20:00 Re: Tematy postów

Draco, na twoim miejscu zmienilbym miasto
kurcze , to nic mu nie pomoże...
Pozostaje Ci ubrać burke i udawać muzułmankę :D do tego zlikwiduj nr gg bo cię pewnie po kablu znajdzie ;) ale żeś się naraził tej olin kurcze trzymaj rękę na komórce i miej pod jedynką już 112 wybrane :-P
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 17 Sep 2010, 13:43 Re: Tematy postów

ktos tu ma problem z nawiazywanie przyjaznych kontaktow i na pewno nie jest to Draco

zreszta uwaga chyba tez do Draco nie byla... nie wiem jak tam stosunki z rodzicami, ale do zacnej gruupy homoseksualistow to nasz Draco raczej nie nalezy ;)

Draco nie zmieniaj miasta - napiszemy petycje, zrobimy demostracje jak trzeba, nawet warty zmianowe mozna zorganiozwac zebys sie poczul bezpieczniej i nikt cie z miejsca na miejsce nie przeniosll albo granatem nie potrakotwal. SPOKO Draco Polacy potrafia ;)

a posty i ich nazewnictwo... coz jak admin nie narzeka to grunt ze rezultat przynosza ;)
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK