Czarny dzien w historii Polski :(

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by ewela119 » 28 Apr 2010, 22:30 Re: Czarny dzien w historii Polski :(

Ja mysle ze chodzilo poprostu o to ze za zycia nadmiernie go krytykowano i oczerniano a z kolei po smierci wszyscy go zbytnio "ubostwiaja" ze sie tak wyraze, bo my Polacy to tak mamy ze ze skrajnosci w skrajnosc popadamy, cos jest albo czarne albo biale i nie uznajemy calej gamy szarosci. No ale poczekajmy az sie wypowie sam testowy on nam to wyjasni najlepiej :-D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 29 Apr 2010, 14:45 Re: Czarny dzien w historii Polski :(

@testowy - 100% się z Tobą zgadzam. Mam podobne poglądy w tym temacie.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by testowy » 3 May 2010, 18:23 Re: Czarny dzien w historii Polski :(

mahol wrote:testowy, dziwnie napisane, miałeś jakieś tam zdanie o tym człowieku, broniłeś go jak sam napisałeś, a po reakcji innych ludzi zmieniasz zdanie na jego temat...dziwne? chyba tak


Mahol,
to tak jak napisała Ewela,
poza tym w niektórych momentach nie wypada krytykować,
więc w naturalny sposób broniłem go,
ale zdania nie zmieniłem na jego temat,
jako prezydenta,
jako człowieka, to już inna rzecz,
posłużę się fragmentem artykułu,
Janiny Paradowskiej i Jerzego Baczyńskiego:

Rzeczywiście, w tych dniach żałoby mogliśmy spojrzeć na prezydenta oczami jego przyjaciół. To było często bardzo wzruszające i poruszające, odmienne od publicznego wizerunku prezydenta jako osoby raczej zamkniętej w sobie, dość nieufnej, podatnej na negatywne emocje, posługującej się w życiu publicznym insynuacjami raniącymi wiele osób, niekiedy zawziętej. Być może ten prywatny wizerunek jest prawdziwy, ale my, ogromna większość, która nie znała prywatnie prezydenckiej pary, jesteśmy zdani wyłącznie na ocenę jego działalności publicznej. Wiemy już, że był dobrym człowiekiem, ale czy był również dobrym prezydentem?

polecam cały artykuł: http://www.polityka.pl/kraj/analizy/150 ... kiego.read
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
User avatar
testowy
Zaangażowany
 
 
Posts: 1028
Joined: 28 Sep 2008, 16:21
Location: i owszem, głównie w soboty
Reputation point: 78
Poczciwy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK