Grupa artystyczna w Birmingham ...

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MalePostNapisane by Sebastian » 13 Oct 2008, 12:03 Grupa artystyczna w Birmingham ...

Witajcie.

Tak sobie myślę, że marnujemy potencjał dużego miasta i możliwości z tym związanych.
Jest w Birmingham i okolicach zapewne wiele osób, które pociąga fotografia, modeling, wizaż, jakiś artyzm. Może stworzymy jakąś grupę by stworzyć od czasu do czasu jakieś ciekawe projekty. Ja zajmuję się fotografią. Podam może adres swojej strony by było wiadomo co dokładniej robię: link niezgodny z regulaminem Mam nadzieję, że Adam posta nie usunie;) Nie jest to ogłoszenie a chęć stworzenia ciekawej grupy wśród nas.
Chętnie poznam ludzi zajmujących się wizażem oraz modelingiem, kreatywnym pozowaniem (mam tu na myśli zarówno kobiety jak i mężczyzn pasjonujących się tą formą artu).
Myślę, że przydadzą się także osoby, które mają głowę pełną pomysłów, które można zrealizować podczas sesji foto.
Ja ze swojej strony wnoszę swoje umiejętności foto, studio fotograficzne, profesjonalny sprzęt.
Ciekawy jestem czy zainteresujecie się tematem.
Proszę o kontakt tylko poważnie zainteresowanych tematem.
Myślę, że warto stworzyć taką grupę i pracować razem nad czymś niesamowitym.

pozdrawiam,
Sebastian

Sebastian
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 42
Joined: 12 Jul 2006, 20:47
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yoki » 13 Oct 2008, 15:52 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

zachwycona jestem Twoimi zdjeciami :) szczegolnie tymi rodzinnymi ( znow mi sie instynkt macierzynski wlacza hehe :) nie watpie,ze w odpowiednim czasie skorzystam :)))

niestety nie przylacze sie do artstycznej grupy,bo fotograf ze mnie marny....co prawda artstyczna dusza ze mnie-ale w druga,raczej muzyczna strone :)
niemniej jednak mam nadzieje,ze cos takiego powstanie dla zainteresowanych.Swietny pomysl :)
pozdrawiam i powodzenia w realizacji :wink:

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jun 2008, 09:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mandes11 » 15 Oct 2008, 10:43 barrrrdzo chetnie

Mysle,ze to jest rewelacyjny pomysl! Takze ja jak najbardziej sie pisze na wszelkie tego typu projekty:)to co?makijazystka juz jest;)pozostaje w kontakcie i pozdrawiam :grin:
Attachments
images.jpg
images.jpg (2.53 KiB) Viewed 29369 times

mandes11
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 15 Oct 2008, 10:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sebastian » 15 Oct 2008, 11:33 Re: barrrrdzo chetnie

mandes11 wrote:Mysle,ze to jest rewelacyjny pomysl! Takze ja jak najbardziej sie pisze na wszelkie tego typu projekty:)to co?makijazystka juz jest;)pozostaje w kontakcie i pozdrawiam :grin:


Ponad 100 osob przeczytalo posta i chwala ... jest druga osobka;)
Witaj Mandes11 ;) Trudno sie tu poznawac wiec ja ogolnie zaproponowalbym spotkanie zainteresowanych ludzi. Kto sie pisze? Mysle, ze warto na luziku porozmawiac o tym i postawic pierwsze kroki.

pozdrawiam,
Sebastian

Sebastian
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 42
Joined: 12 Jul 2006, 20:47
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kucza21 » 16 Oct 2008, 18:40 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

Witam Seba. Zastanawiam się czemu nigdy nie skorzystałeś z moich propozycji zrobienia wspólnego projektu, nawet byłem w stanie zainwestować w wynajęcie lokalu czy zatrudnienia pro modelki na czas sesji. Przecież gdybyśmy podzielili koszty wyszło by za bezcen.
Sebastian wrote:Ja ze swojej strony wnoszę ......................, profesjonalny sprzęt.
Proszę Ciebie, gx-10 profi sprzęt ?? Hehe. Po co to piszesz?? Czy masz profi sprzęt czy nie to widać tylko i wyłącznie na Twoich zdjęciach i nie ma po co się sadzić profesjonalnym sprzętem który tak nota bene naprawdę nie jest.
Sebastian wrote:Sam znam wlascicieli minimum 100 lokalnych polskich firm a ilu z nich jeszcze nie poznalem? To chyba nie przypadek.

I jeszcze to .... Po co ?? Przecież to zachodzi pod czysty chwyt marketingowy.
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posts: 115
Age: 37
Joined: 4 Mar 2008, 01:45
Location: Walsall / Silesia
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sebastian » 16 Oct 2008, 21:58 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

kucza21 wrote:Witam Seba. Zastanawiam się czemu nigdy nie skorzystałeś z moich propozycji zrobienia wspólnego projektu, nawet byłem w stanie zainwestować w wynajęcie lokalu czy zatrudnienia pro modelki na czas sesji. Przecież gdybyśmy podzielili koszty wyszło by za bezcen.


Kolego ... nic konkretnego mi nigdy nie zaoferowales a sesja w stylu "jedziemy w plener z modelka i jakos to bedzie" jest dla mnie malo atrakcyjna. Nie obraz sie ale wole celowac w cos, co wymaga nieco wiecej wysilku i przynosi ciekawsze rezultaty. Aktualnie koncentruje sie na konkretniejszych projektach. Jesli przegladasz moja strone to wiesz o co chodzi. Przedstaw jakis konkretny motyw sesji to chetnie zrobie wspolnie jakis projekt.

kucza21 wrote:Sebastian napisał/a:
Ja ze swojej strony wnoszę ......................, profesjonalny sprzęt.
Proszę Ciebie, gx-10 profi sprzęt ?? Hehe. Po co to piszesz?? Czy masz profi sprzęt czy nie to widać tylko i wyłącznie na Twoich zdjęciach i nie ma po co się sadzić profesjonalnym sprzętem który tak nota bene naprawdę nie jest.


Zgadzam sie kolego, GX-10 nie nalezy do najwyzszej polki. Ale czy nie ograniczasz czasem swojego pola myslenia? Co z obiektywami? Czy pomyslales, ze one jednak sa duzo drozsze niz samo body i wlasnie w nich tkwi sila?
Swoja droga uzywam 3 roznych aparatow jesli Cie to tak bardzo interesuje.
Poza tym piszac o sprzecie mialem glownie na mysli studyjne wyposazenie tylu lampy stroboskopowe wysokiej mocy, rozne softboxy, 6 tel itd. Wiecej chyba dopowiadac nie musze.
Poza tym ... skoro juz taka armate we wnie wycelowales to ja spytam Cie ... o Twoje portfolio. SKoro potrafisz krytykowac czyjs profesjonalizm to pokaz prosze swoje osiagniecia. Moje wiele osob juz zna. Nie jestem najlepszy i sporo mi brakuje do czolowki ale staram sie i cos w tym kierunku robie. Jak widze inni jednak wola napieprzac na tych, ktorzy wola wlasnie realizowac wlasne marzenia i bron boze udaje im sie to w jakims stopniu.


pozdrawiam,
Sebastian

Sebastian
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 42
Joined: 12 Jul 2006, 20:47
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 16 Oct 2008, 22:04 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

Sebastian wrote:Nie jestem najlepszy i sporo mi brakuje do czolowki ale staram sie i cos w tym kierunku robie.
Szacuneczek :mrgreen:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Sebastian » 16 Oct 2008, 22:11 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

Luiza wrote:
Sebastian wrote:Nie jestem najlepszy i sporo mi brakuje do czolowki ale staram sie i cos w tym kierunku robie.
Szacuneczek :mrgreen:


Dziękuję Luiza:) Choć jedna osóbka docenia chęć realizacji marzeń ...

Sebastian
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 42
Joined: 12 Jul 2006, 20:47
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kucza21 » 17 Oct 2008, 02:44 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

Sebastian wrote: Przedstaw jakis konkretny motyw sesji to chetnie zrobie wspolnie jakis projekt.
Widzisz chodzi o to, ze zamiast pokazac swoja kreatywnosc lub wspolnie wyszukac czegos to liczysz, ze na profesjonalny sprzet znajdziesz ludzi z workami pomyslow.
Sebastian wrote:skoro juz taka armate we wnie wycelowales to ja spytam Cie ... o Twoje portfolio. SKoro potrafisz krytykowac czyjs profesjonalizm to pokaz prosze swoje osiagniecia.

Nie odbieraj to jako ataki. Nie przejmuj sie kreuj ta grupe i kreuj jak najlepsze projekty. Mam nadzieje, ze wkrotce je ujrze .
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posts: 115
Age: 37
Joined: 4 Mar 2008, 01:45
Location: Walsall / Silesia
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 17 Oct 2008, 10:01 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

Moze sprowadzimy temat na Art Group ???? Ja daje plenery

Dodano: Pią Paź 17, 2008 11:05
I jeszcze kilka plenerów
Attachments
_IGP2527.jpg
DSC00226.JPG
DSC00215.JPG
DSC00068.JPG
DSC00055.JPG
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kucza21 » 17 Oct 2008, 15:40 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

Witaj Marcin ja szczerze mówiąc jestem bardzo zainteresowany pofocić z Tobą i Twoimi znajomymi, że lubię sport, emocje i wysiłek wierze, że można naprawdę coś ciekawego stworzyć wspólnie. Mam już po trochu wizje, ciekawią mnie konkretniej jakie to sporty są jaką grupkę macie itp Myślę, że do końca roku jeszcze dało by się coś ciekawego zrobić i ukazać w jakiś naprawdę ciekawy sposób to co robicie. W razie czego uderzaj na prv lub GG - 2399667 .
Może jeszcze ktoś z forumowiczów ma różne ciekawe " Inne " zajęcia które chcialyby pomoc mi w ukazaniu tego swiata.

Zejdzcie juz z Sebastiana, wrocmy do tematu, nie chodzi o to, zeby przez 80% watku chodzilo o spor.

Sebastian wrote:Przeczytaj to co napisales i pomysl kilka razy nim napiszesz cos podobnego.
Taka ekipe organizuje sie po to by wlasnie wniosla takze cos od siebie do projektu.
Skoro sam moge wymyslic motyw, scenerie i cala otoczke sesji a do tego wykonac zdjecia, zretuszowac je i opublikowac to po co mi inni ludzie?

Seba, wiesz jutro mam ciekawy projekt w ktorej bierze udzial 4 osoby - Projektantka ubrań, wizazystka, modelka oraz ja fotograf. Caly pomysl sesji oraz zebranie calej ekipy i organizacja wszystkiego przed sesja jest moja inicjatywa,zainwestowalem w to mnóstwo czasu i wlozylem w to troszke pieniedzy po to, zeby dobre efekty uzyskac. Jak wszystko przejdzie przez komputer wstawie parę zdjęć tutaj, żeby Ci pokazać po co wlasnie sa te osoby.
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posts: 115
Age: 37
Joined: 4 Mar 2008, 01:45
Location: Walsall / Silesia
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sebastian » 17 Oct 2008, 17:02 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

kucza21 wrote:Seba, wiesz jutro mam ciekawy projekt w ktorej bierze udzial 4 osoby - Projektantka ubrań, wizazystka, modelka oraz ja fotograf. Caly pomysl sesji oraz zebranie calej ekipy i organizacja wszystkiego przed sesja jest moja inicjatywa,zainwestowalem w to mnóstwo czasu i wlozylem w to troszke pieniedzy po to, zeby dobre efekty uzyskac. Jak wszystko przejdzie przez komputer wstawie parę zdjęć tutaj, żeby Ci pokazać po co wlasnie sa te osoby.


No i w koncu sam sobie odpowiedziales i zrozumiales po co mi ta grupa:)
Tylko czy potrzeba byla ta dyskusja bys napisal na koniec dokladnie to samo co ja napisalem na poczatku? :) Smialo realizuj projekt i wrzucaj foty. Chetnie poogladam. Ja tez pracuje nad czyms ale pochwale sie jak juz bedzie po wszystkim:)
Powodzenia !

Sebastian
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 42
Joined: 12 Jul 2006, 20:47
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kucza21 » 19 Oct 2008, 19:24 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

Obiecalem ze cos wrzuce. Swieze po sesji, efekty 8h pracy 4-ro osobowego zespolu

Image
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posts: 115
Age: 37
Joined: 4 Mar 2008, 01:45
Location: Walsall / Silesia
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tomik111 » 19 Oct 2008, 21:57 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

wow, nie znam sie na fotografii ale jak dla mnie za...iste, mega estetyczne
User avatar
tomik111
Rozeznany
 
 
Posts: 261
Joined: 25 Jan 2007, 14:12
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sebastian » 20 Oct 2008, 00:21 Re: Grupa artystyczna w Birmingham ...

No to cos ode mnie ...

Praca 2 osob ... moja i modelki (sesja z 19/10/08):
1
Image
2
Image
3
Image


Praca indywidualna - Sesja w Jaguarze

4
Image
5
Image

Image

Pozdrawiam !

Sebastian
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 42
Joined: 12 Jul 2006, 20:47
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK