Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MalePostNapisane by kucza21 » 15 Sep 2008, 12:14 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Zawód fotograf , a tutaj warehouse :)
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posts: 115
Age: 37
Joined: 4 Mar 2008, 01:45
Location: Walsall / Silesia
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by hidalgo4 » 15 Sep 2008, 13:09 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

ratownik medyczny a tuaj support worker w drodze do paramedyka hehe
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
User avatar
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posts: 410
Age: 39
Joined: 18 Aug 2007, 18:01
Location: z Piekla rodem
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Tomk » 15 Sep 2008, 17:30 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Hej,

Moze i ja sie dopisze...

Skonczylem studia magisterskie z informatyki... Troche reklamy jak i szczesicia i obecnie pracuje jako inzynier Cisco (sieci). Jakos cyferki i logika zawsze mnie interesowaly haha...

Serdecznie pozdrawiam,
tk.
User avatar
Tomk
Rozeznany
 
 
Posts: 111
Joined: 11 Jun 2008, 19:29
Location: Bristol/Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

None specifiedPostNapisane by owen » 16 Sep 2008, 13:01 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Tomk wrote:Hej,

Moze i ja sie dopisze...

Skonczylem studia magisterskie z informatyki... Troche reklamy jak i szczesicia i obecnie pracuje jako inzynier Cisco (sieci). Jakos cyferki i logika zawsze mnie interesowaly haha...

Serdecznie pozdrawiam,
tk.


Dla Cisco czy dla jakies innej firmy? Nawet nie wiem czy maja jakas siedzibe w Bham :D
Dobra fucha ;-) Gdzie konczyles informe ?
Ja na PJWSTK w Wawie

owen
Stały Bywalec
 
 
Posts: 332
Joined: 22 Jun 2006, 21:51
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Tomk » 16 Sep 2008, 14:29 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Hej,

Jak zauwazyles Cisco nie ma w Bham. Ja pracuje dla Fujitsu i to w Solihull... Nie moge zaprzeczyc, calkiem mila praca w milym otoczeniu... Czasami streesujaca (terminy implementacji), jednak dajaca satysfackjce... Ja studiowalem w Lodzi...

Sercecznie pozdrawiam,
T.
User avatar
Tomk
Rozeznany
 
 
Posts: 111
Joined: 11 Jun 2008, 19:29
Location: Bristol/Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by katey » 24 Sep 2008, 13:54 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

jestem po studiach fotograficznych w kraju, tutaj kierowca tira (HGV) :-P .k

katey
Początkujący
 
 
Posts: 11
Age: 52
Joined: 24 Sep 2008, 08:14
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 24 Sep 2008, 14:17 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Prawnicze studia w PL, w Niemczech siedziałem w sieciach serwerach i webhostingach, w Englandzie udzielam się co nieco w inżynierce: branża głównie lotnicza.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 25 Sep 2008, 05:52 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

ekonomista w polsce ... obecnie po werhouse , uslugach, szefowaniu recepcji w 5 gwiazdkach ... pracuje w dziale HR firmy budujacej elektrownie nuklearne, weglowe, rafinerie i odsalarki wody morskiej.....

az boje sie pomyslec co bedzie za pare lat
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yoko » 25 Sep 2008, 11:22 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

magisterka na Polibudzie w Lodzi na marketingu, poczatkli w Anglii - wiadomo trudne, obecnie w zawodzie pracuje w dziale eksportu duzej kuzni i sprzedaje takie rzeczy, o ktorych mi sie w zyciu nie snilo :D.
marcin.p - ja miedzy innymi elektrownie zaopatruje; Plazerman - przemysl lotniczy tez - chlopaki moze jakis interesik ubijemy na lamach forum :?:
:D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przy okazji tym, ktorzy jeszcze w zawodzie nie pracuja a bardzo chca, zycze powodzenia i wytrwalosci!!!
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
User avatar
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posts: 413
Age: 44
Joined: 18 Sep 2006, 21:50
Location: Acocks Green
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Beata » 25 Sep 2008, 18:33 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

A ja była studenta marketindu i zarzadzania, dziś pracuję jako IT Administrator and Print Room Supervisor. Choć przyjechałam tylko z myślą posprzątania kilku pokoi hotelowych.........., a tu proszę. Bez wątpienia w życiu trzeba mieć szczęście, a ja je mam. :)
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 25 Sep 2008, 19:11 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

yoko: moja pierwsza praca w Brumhamie to było Dowding and Mills i tam robilem rotory przeważnie dla elektrowni w Hollandzie USA i Australii

Ja proponuję tak: Yoko załatw tanio materiały, ja z nich wyfrezuję jetfightera a MarcinP będzie oblatywał prototypy :)
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by yoko » 26 Sep 2008, 11:06 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

jak dla mnie pomysl w deche :)

DEAL!!!

a Marcin cos siedzi cicho, pewnie ubezpieczenia na zycie juz szuka ;)
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
User avatar
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posts: 413
Age: 44
Joined: 18 Sep 2006, 21:50
Location: Acocks Green
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by DD » 29 Sep 2008, 08:13 ja tez

w PL praca w informatyce, elektronice, wlasna firma itp. przez 12 lat.

tu zaczalem od wykladania w Tesco University - przedmiot - Wykladanie towaru na polki :-D

potem praca w college jako egzaminator egzaminow Online - casual, potem troche po Business Parkach pozbieralem linijek do CV jako administrator, IT support, Net admin az w koncu na stale pracuje w college'u jako Administrator Egzaminow Online - i poki co zostaje tu :)

oprocz tego zmaluje jakas strone www, naprawiam jakies komputery co chwile, wszystko gdzie jest jakas elektronika.
Lubie elektronike bo ona sie mnie slucha ;-)

i tu sie pochwale i zareklamuje chlopakow z ligi. Adam nie bedzie mial mi chyba za zle ;-)

- moje ostatnie dzielo to www.xxxxxxxxxxx
tzn. dopasowalem i podcialem szablon pod potrzeby ale prace nadal trwaja.

ogolnie do Was - fotografow i innych specow. Ludzie, nie pracujcie na warehouse'ach, macie full roboty do wziecia w okolicy, robcie wedding fotki itd. kasa lezy na ulicy dla Was.
sam namawiam Moja Pieknosc - speca foto - ale ze ma dobra prace wiec sie nie pali jeszcze teraz do tego.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by eric27 » 30 Sep 2008, 23:02 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

Jestem po Administracji,tutaj niestety pracuje jako f...ckin polish bus driver.Mam nadzieję,że już niedługo.Może chociaż HGV.
POZDRAWIAM wszystkich niezadowolonych z pracy,oczywiście zadowolonych także.

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posts: 434
Joined: 14 Sep 2008, 12:54
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ewulka » 1 Oct 2008, 03:56 Re: Kim jestescie z zawodu,a co tu robicie?

K.J. wrote:Cholerni profesorzy sami tutaj. Student prawa, magister, :roll: inzynier, sama smietanka sie zebrala do kupy. :roll:
Ja studiowalem turystyke ale nieukonczylem szkoly z roznych powodow. I nie zaluje decyzji do dzisiaj. Bylo minelo.


Ten to zawsze niezadowolony! Szkoda ci??? Niech sobie pisza. W sumie ciekawe to i budujace ze calkiem sporo Polakow odnioslo sukces tutaj. Dla tych co jeszcze niekonieczne spelnili sie zawodowo zycze wiecej wiary w siebie i odwagi zeby siegnac po cos wiecej! :o ( Ale madre slowa mi sie ulozyly o tej porze nad ranem.. :roll: )

Ewulka
Raczkujący
 
 
Posts: 92
Age: 43
Joined: 30 Sep 2007, 19:29
Location: Hall Green
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK