Ostatnia rzecz jaka chcielibyscie zrobic przed smiercia.

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
a ja przed śmiercią przespałabym się z murzynem ;)
User avatar
Beautiful_Monster
Początkujący
 
 
Posts: 26
Age: 35
Joined: 6 Jan 2012, 23:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Beautiful_Monster wrote:a ja przed śmiercią przespałabym się z murzynem ;)


to akurat nie jest trudne ;)
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

a moze lepiej zrobic liste szalonych rzeczy , ktore chcielibysmy zrobic w przyszlosci , ale nie mamy odwagi/czasu/pieniedzy itd... :))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

Ja to bym wolał nie (przesypiać się z murzynem).

Gdybym się dowiedział że mam na przykład ze 2 lata życia albo rok to pewnie w trybie ciężkiej paniki chciałbym;
- Napisać do córki serię listów do przeczytania co roku, albo nagrać to na filmikach - trochę się pomądrzyć, trochę powygłupiać, ogólnie - być rodzicem obecnym choćby w takiej formie.
- Skończyć chociaż jedną z książek których koncepcje walają mi się po głowie.
- Napisać trochę pożytecznego dla świata oprogramowania open source albo jedną z wielu gier które sobie wymyśliłem i zawsze chciałem zrobić albo zrealizować inny wiecznie odkładany na później prywatny projekt programistyczny.
- Wyprostować trochę finanse żeby rodzina miała łatwiej.

Gdyby było czasu trochę więcej - zrobić doktorat. Trochę obciach nie mieć tytułu na nagrobku ;)
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
0

No to już pora zacząć wykonywać wszystko co powyżej napisane, bo 2012 to rok końca świata :D
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

Końce świata nie są zbyt szkodliwe, przeżyłem ich lekką ręką licząc kilkanaście :)
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
0

Beautiful_Monster wrote:a ja przed śmiercią przespałabym się z murzynem ;)


a dałby taki pospać? ;]

Albiorix wrote:Końce świata nie są zbyt szkodliwe, przeżyłem ich lekką ręką licząc kilkanaście :)


... bo koniec Świata to święto ruchome :D
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

plazermen wrote:... bo koniec Świata to święto ruchome

hahahhahahahaha h az sie poplakalam ze smiechu:D
Albiorix wrote:nie są zbyt szkodliwe, przeżyłem ich lekką ręką licząc kilkanaście
ja tez przynajmniej z 5 :D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

Tak, tak domyślam się, że przespanie się z murzynem nie jest takie trudne, ale nie zrobiłabym tego teraz, bo bałabym się jakiegoś choróbska nabawić. Gdybym jednak miała jutro umrzeć, to dzisiaj byłoby mi wszystko jedno, czy umrę z choróbskiem czy bez :)
Całkiem poważnie pisząc, to mam tylko jedno marzenie które się nie spełni czy to przed śmiercią, czy kiedykolwiek :) Chciałabym tylko, żeby moje wszystkie marzenia się spełniały :)
User avatar
Beautiful_Monster
Początkujący
 
 
Posts: 26
Age: 35
Joined: 6 Jan 2012, 23:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

I co byś później bez marzeń i inspiracji robiła? No chyba że prosto w trumnę nura :D

Ja w Niemczech miałem możliwość poznać milionerów którym się wszystkie marzenia spełniły i wcale bym im nie zazdrościł. Takich zblazowanych i smutnych ludzi nigdy wcześniej ani później nie poznałem. Marzenia fajnie mieć, spełniać co najwyżej po jednym i następne nabywać, żeby bilans jakiś był, bo jak wszystkie naraz się zaliczy to napęd człowiekowi siada i jest lipa. Ja tam od spełniania marzeń wole przezwyciężanie słabości i rozwój osobisty. Przynajmniej po zaliczeniu jakiegoś punktu ma się trwałe poczucie satysfakcji i kolejne ścieżki się rozwijają a nie krótka przyjemność a potem poczucie pustki i bezcelowości jak po spełnionym marzeniu ;]
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
3

plazermen, nie tylko o pieniądzach, czy rzeczach materialnych się marzy.
User avatar
Beautiful_Monster
Początkujący
 
 
Posts: 26
Age: 35
Joined: 6 Jan 2012, 23:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Większość ludzkich marzeń jest związana z seksem, pieniądze to temat zastępczy :)
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
0

Widzę, że niektórzy są tutaj bardzo ograniczeni :) Marzą tylko o seksie i kasie. Dobrze, że są jeszcze ludzie, dla których liczą się inne wartości :)
User avatar
Beautiful_Monster
Początkujący
 
 
Posts: 26
Age: 35
Joined: 6 Jan 2012, 23:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

"Związane z seksem" to bardzo szerokie pojęcie. Imponowanie płci przeciwnej: "Wygram jakieśtam zawody sportowe", "Zrobię super sztuczkę na rowerze", "Kupię sobie super brykę", "kupię ładny duży dom" często psychologicznie sprowadza się do imponowania płci przeciwnej czyli zwiększenia swoich szans na (lepszy/częstszy/w ogóle) seks. Związki i rodzicielstwo więc wszelkie marzenia o romantycznym księciu z bajki, 50 latach zgodnego pożycia i ślicznych bobasach, spacerach w świetle księżyca etc to kwestie ściśle związane z seksem. Sport i zdrowie w oczywisty sposób wpływają na życie seksualne więc ludzie którzy marzą o tym żeby być szczuplejsi, mieć lepszą kondycję, rozciągnąć się i powyginać - chcą lepszego seksu.

Co zostaje? Od czasu do czasu naukowcy, wynalazcy, polityczni idealiści, społecznicy i artyści marzą o czymś nie związanym z seksem. Ale ewolucja bezlitośnie wycina tych genetycznie bezużytecznych mutantów ;)
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
0

a gdy marzę o zwiedzeniu jakiegoś pięknego kraju, muszę brać pod uwagę, że mogę spotkać tam kogoś kto mnie przeleci? Lol
User avatar
Beautiful_Monster
Początkujący
 
 
Posts: 26
Age: 35
Joined: 6 Jan 2012, 23:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK