Dzien wolny, urlop, wakacje

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MalePostNapisane by Lukaas85 » 22 Aug 2006, 19:45 Dzien wolny, urlop, wakacje

Jak spedzacie czas wolny? Gdzie sie ruszacie na urlop? Ktos ma dluzsze wakacje?
Ja w tym roku bylem w Polsce na 4 dni, w ten piatek ruszam na 2 tygodnie na Ibize :mrgreen: , potem w listopadzie na pare dni takze do Polski.
Dzien wolny spedzam przed komputerem (glownie), dluzej leze w luziu i pozniej rozpieszczam sie ciastkiem i kawusia.. Czasem kino.
Marzy mi sie autko zeby wyruszyc poza miasto: Blackpool, Brighton, Cardiff..
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 22 Aug 2006, 19:54 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Ja jak najbardziej wyjazdy :roll:
W tym roku byłem w Egipcie, Rzymie na Majorce , Polsce, za pare dnie jade do Irlandii na klify a potem jeszcze do Maroka :grin:
w UK polecam Walie wszystko co jest opisane na stronce w dziale Wyprawy za Birmingham
Pozdrawiam
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Lukaas85 » 22 Aug 2006, 20:08 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Adam wrote:Ja jak najbardziej wyjazdy :roll:
W tym roku byłem w Egipcie, Rzymie na Majorce , Polsce, za pare dnie jade do Irlandii na klify a potem jeszcze do Maroka :grin:
w UK polecam Walie wszystko co jest opisane na stronce w dziale Wyprawy za Birmingham
Pozdrawiam

a to tak na tydzien wyjezdzasz czy po protu pracujesz jako rezydent w agencji turystycznej? :wink:
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 22 Aug 2006, 20:17 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Lukaas85 wrote:a to tak na tydzien wyjezdzasz czy po protu pracujesz jako rezydent w agencji turystycznej?

Wyjeżdzam różnie, zależy dokąd czasami na 2 tygodnie czasami poprostu na 4-5 dni. Nie pracuje w agencji, są to wyjazdy (jak mówi temat) w dni wolne od pracy.
Pozdrawiam
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 28 Aug 2006, 18:31 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

dzien wolny ... to intensywny odpoczynek w kazdej postaci :) wycieczka poza miasto , kregle bilard puby i inne imprezy :mrgreen:
urop...hmm w moj pierwszy urlop spedze w polsce gdzie ostatnio bylem w 2005 roku :) (to juz niebawem)
wakacje ... cos z cieplych krajow napewno :))) ale to sie jeszcze zobaczy :)))

:mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 29 Aug 2006, 07:44 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

:smile: W wolny dzien to mysle ze: kino, wypad na zakupy i leniuchowanie.
Urlop, wakacje: to spewnoscia wypad gdzies (np. teraz planuje Szkocje) lub gdzies w cieple kraje no i oczywiscie odwiedzinki rodzinki w Polsce :smile:
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Shon » 29 Aug 2006, 18:25 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Własciwie to narazie fantactyka książka Dick, Card, Lem, Prat. i net (gra OG) w najblizszym czasie wyjazdu nie planuje chyba zeby walizki ponosic:)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Image
User avatar
Shon
Zadomowiony
 
 
Posts: 957
Age: 52
Joined: 3 Aug 2006, 07:10
Location: B&ham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lukaas85 » 8 Sep 2006, 20:33 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Ja wlasnie wrocilem z Ibizy- 2 tygodnie w sloncu :mrgreen:
Niedrogo, piekne miejsca do zobaczenia.. raj na ziemi!
W tym roku na pewno rodzine odwiedze- na 5 dni.
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by OWA » 21 Jul 2013, 17:47 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

czy warto na urlop wyskoczyc na kilka dni do Brighton? jakies opinie ;-)?

OWA
Początkujący
 
 
Posts: 14
Joined: 17 Jan 2013, 07:45
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by maciek109 » 21 Jul 2013, 21:52 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Podobno na Ibizie strasznie drogo wgl zeby wejsc na te imprezy na plazy to trzeba duzo zaplacic przynajmniej tak slyszalem. Sam bym chcial kiedys poleciec na Ibize stolice wicznych imprez na plazy, super dziewczyny yyymm pojechalby.

maciek109
Rozeznany
 
 
Posts: 132
Age: 28
Joined: 5 Apr 2013, 21:17
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by maskarr » 15 Jan 2014, 13:04 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

dzien wolny - ksiazka, film, sprzatanie, gotowanie, zakupy ;)

maskarr
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 15 Jan 2014, 10:30
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by nitka21 » 2 Apr 2014, 09:07 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Praca, dom, praca, dom, praca... i tak w kolko. Od rutyn ratuja mnie ksiazki, moj kochany piesek i znajomi.

nitka21
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 6 Apr 2013, 14:43
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wukasz » 3 Apr 2014, 16:44 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

Czesc nitka21,
Jesli chcesz troszeczke zmienic rutyne spedzania wolnego czasu to zapraszam Cie na watek "Poznam mlodych ludzi". Ja kiedys spedzalem czas podobnie jak Ty I troche mnie to denerwowalo. Z racji ze to Anglia a nie Polska postanowilem wybrac sie na takie spotkanie z podanego watka I powiem Ci ze bylem ogromnie zaskoczony jak duzo normalnych I fajnych ludzi poznalem. Teraz jestesmy gdzies praktycznie co weekend. Grile, kregle, bilard,wycieczki, imprezki. Ciagle dolanczaja nowe twarze dlatego napewno zle bys sie nie czula. W przyszly weekend wieksza grupa wybieramy sie do Walii do miasta Tenby. (Dwie nocki) cena za noc za osobe w zaleznosci od hotelu to 30-40 funa takze naprawde warto. W grupie jest kilka dziewczyn takze bez spinki. Sama badz ze znajomymi wpadnij to moze chodz troche zmienisz ta rutyne o ktorej pisalas.
Pozdrawiam

Lukasz

wukasz
Raczkujący
 
 
Posts: 87
Age: 36
Joined: 11 Sep 2013, 18:20
Location: West Bromwich
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anula78_ » 13 Nov 2014, 07:08 Re: Dzien wolny, urlop, wakacje

ja w tym roku Hiszpania, chociaż nietypowo. Wędrowałam sobie szlakiem Camino de Santiago, niesamowite przeżycie i niesamowicie ludzie spotkanie na szlaku. 400 km i 3 tygodnie :)

Anula78_
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 24 Oct 2014, 07:42
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK

cron