Rasizm

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

PostNapisane by KA i PE » 17 Sep 2006, 08:41 Re: Rasizm

plazermen wrote:W niemczech jak mieszkałem tego problemu nie było - full kultura.


bo niemiecka policja nauczyla turasow od malego jak smakuje pala na komisariacie !!!!!. nikt tam nie mowi o rasizmie tylko po prostu ordnung must sein.

a moze zna ktos jakis dobry kawal o murzynach?

bo jesli ktos mowi ze nie jest rasista to niech sie zastanowi sam przed soba ile w tym prawdy. trzeba rozroznic rasizm od skrajnosci. to ze nie palimy krzyzy i nie robimy pogromow, a tylko widzac kolorowego myslimy odruchowo czarnuch albo asfalt nie znaczy ze nie jestesmy rasistami. naturalnie przeciez staramy sie przebywac w towarzystwie wlasnej rasy. inna napawa nas niepokojem, jako cos innego, nie do konca znanego.


a wracajac......... jakis kawal moze...

KA i PE
 
 
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 17 Sep 2006, 08:44 Re: Rasizm

to proponuje gre w "zamiesc murzyna". trzeba jezdzic samochodem w czarnej dzielnicy i miotla starac sie uderzyc murzyna na chodniku. jedyny myk: jak ktos upusci miotle musi wysiasc i ja podniesc z chodnika :grin:

KA i PE
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by bogunia » 17 Sep 2006, 09:24 Re: Rasizm

to wyzwanie tylko dla naprawde odwarznych!! :mrgreen:

bogunia
Administrator
 
 
Posts: 548
Age: 43
Joined: 16 Apr 2006, 09:27
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 17 Sep 2006, 10:04 Re: Rasizm

hehe :mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 17 Sep 2006, 15:49 Re: Rasizm

:wink: Ja moge napisac ze, nie jestem rasistka. Pracowalam z murzynami, hindusami czy innymi narodowosciami. Przyznam sie ze, nie dokonca mi odpowiada ich sposob bycia ale jako ludzie sa ok. Murzyni sa strasznie glosni (zwlaszcza kobiety), troche wscibscy i dosc leniwi. Hindusow uwazam za bardzo zaradnych i inteligentnych duzy procent to lekarze. Przyznam sie ze, nie przepadam szczegolnie za pakinstanczykami, wielu kombinatorow no i wiekszasc to muzumanie (za ciezka religia dla mnie) ale w handlu daja sobie niezle rade. :wink:
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK