Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

FemalePostNapisane by Anek » 5 Jun 2007, 10:25 Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

No to podzielcie sie waszymi opiniami. Jakie sa Wasze typy? :wink:

http://wiadomosci.onet.pl/1176,1,pojedynekeu.html

Jak dla mnie to calkiem, calkiem 4 i 24.
Patrzac na 23 to uwazam ze nawet ja bym mogla startowac :mrgreen:
Mam panny z Birmingham 7 i 8 :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by cyrkon1 » 5 Jun 2007, 10:48 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Pani z nr 4, pochodzi ze Zgorzelca, mojego rodzinnego miasta :grin: . Obstawiam I - 4 oczywiści i 6. II - 19 i 21. Faktycznie Pani z nr 23, nic specjalnego, gdybym była wyższa też bym wzięła udział, ale mam zaledwie 153cm :roll: . Nie podobają mi się w ogóle Panie z nr. 23, 9 i 13.
User avatar
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Age: 43
Joined: 19 Feb 2007, 17:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Insanity » 5 Jun 2007, 10:57 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Jesli juz musial bym wybrac to numer 14... tylko i wylacznie.

P.S- kto im makijaz robil??????? :shock: :???:

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2022
Age: 37
Joined: 6 Jan 2007, 10:32
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Mike » 5 Jun 2007, 11:21 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Wogole kto ta impreze wymyslil i co to ma na celu? promowanie polek? czemu nie ma wyborow mr polonia wysp brytyjskich?

cyrkon1 wrote:, nic specjalnego, gdybym była wyższa też bym wzięła udział, ale mam zaledwie 153cm :roll: .


no i powinnas sie cieszyc bo male kobiety sa fajne a te wysokie, sztywne wieszaki na ubrania mnie wogole nie robia...tyle na ten temat :wink:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 5 Jun 2007, 12:41 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Mike wrote:Wogole kto ta impreze wymyslil i co to ma na celu? promowanie polek? czemu nie ma wyborow mr polonia wysp brytyjskich?

cyrkon1 wrote:, nic specjalnego, gdybym była wyższa też bym wzięła udział, ale mam zaledwie 153cm :roll: .


no i powinnas sie cieszyc bo male kobiety sa fajne a te wysokie, sztywne wieszaki na ubrania mnie wogole nie robia...tyle na ten temat :wink:


Co Cie wogole nie robia? Zabardzo nie rozumiem tego zdania, poprosze bardziej po polsku :wink: Poza tym jestem wysoka moze nie wieszak i nie czuje sie gorsza :???:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by cyrkon1 » 5 Jun 2007, 15:08 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Anek wrote:Co Cie wogole nie robia? Zabardzo nie rozumiem tego zdania, poprosze bardziej po polsku :wink:


Myślę, że zostało zjedzone "na", ale i tak wszyscy zajarzyli... Nie rozumiem dlaczego czepiacie się własnej pisowni, mogę nawet wyliczyć błędy ortograficzne i gramatyczne u każdego z Was. Piszemy sobie tutaj luźnie, jak sądziłam, bez wytykania potknięć... ważna jest treść i podejście do tematu... W takim razie teraz chyba będę się stresować pisownią przy każdym swoim poście. Pozdrawiam.
User avatar
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Age: 43
Joined: 19 Feb 2007, 17:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 5 Jun 2007, 15:29 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

cyrkon1 wrote:
Anek wrote:Co Cie wogole nie robia? Zabardzo nie rozumiem tego zdania, poprosze bardziej po polsku :wink:


Myślę, że zostało zjedzone "na", ale i tak wszyscy zajarzyli... Nie rozumiem dlaczego czepiacie się własnej pisowni, mogę nawet wyliczyć błędy ortograficzne i gramatyczne u każdego z Was. Piszemy sobie tutaj luźnie, jak sądziłam, bez wytykania potknięć... ważna jest treść i podejście do tematu... W takim razie teraz chyba będę się stresować pisownią przy każdym swoim poście. Pozdrawiam.


Z reguly tego nie robie ale Pan Mike zaczol mi zlosliwie poprawiac bledy w temacie "Spencer" sugerujac ze jestem nie swiadoma pisowni angielskie, a zjadlam glupie "T" Widocznie mu to sprawilo przyjemnosc. Ja sie tylko chcialam odegrac :wink: W kazdym razie wiecej tego nie zrobie bo nie warto :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Mike » 5 Jun 2007, 16:25 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

nic nie zostalo zjedzone nie robia mnie czyt. nie rajcuja, to taki gdanski slang, ciekaw jestem ile osob skumalo by jak bym napisal 'beka' :smile:

Anek, nie masz sie czuc gorsza ze jestes wysoka bo wiekszosc facetow preferuje wysokie.
cyrkon1 napisala ze jest niska wiec chcialem ja pocieszyc piszac ze jest to jedna z cech mojego typu kobiety. Nie poprawilem cie zlosliwie ja naprawde myslalem ze nie bylas swiadoma, zreszta pisalem juz o tym w topiku 'Spenser' :neutral: po za tym nie rozumiem dlaczego zwracasz sie do mnie per pan, chcial bym zaznaczyc ze jestem od ciebie rok mlodszy :razz:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cyrkon1 » 5 Jun 2007, 16:44 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Mike wrote:cyrkon1 napisala ze jest niska wiec chcialem ja pocieszyc piszac ze jest to jedna z cech mojego typu kobiety.


Ja bardzo dziękuję za komplement, miło mi... Nie ubolewam nad tym, że jestem niska, mój wzrost ma wiele zalet, wszędzie się mieszczę..., mogę kupować ubrania na dziale dziecięcym, nosić szpilki (chociaż nie noszę) poza tym młodo wyglądam. Mam 26 lat, męża (wysokiego), dziecko i jak chciałam kupić paczkę papierosów będąc w Polsce, to pani prosiła mnie o dowód... fajnie...
User avatar
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Age: 43
Joined: 19 Feb 2007, 17:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lukaas85 » 5 Jun 2007, 18:29 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

cyrkon1 wrote:jak chciałam kupić paczkę papierosów będąc w Polsce, to pani prosiła mnie o dowód... fajnie...


to sie nasluchalas komplementow ze nie wygladasz na swoj wiek :mrgreen:
ja mam 22 lata i wciaz pytaja o dowod jak po winko skocze albo wchodze dla klubow dla doroslych :grin:
i tez jest mi milo :razz:
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Monika_88 » 5 Jun 2007, 20:45 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

a ile trzeba miec wzrostu ?? bo z tego co widze to konkurencja nie za duza hahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jak dla mnie to podoba mi sie tylko pani 4 bo jest najbardziej naturalna ;]

eh no jesli chodzi o wybory miss poloni to moge sie załozyc ze na ulicy bym ładniejsze spotkała...ciekawe kto robil casting..
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 35
Joined: 4 Feb 2007, 11:54
Location: Sosnowiec
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Insanity » 5 Jun 2007, 23:12 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Monika_88 wrote:eh no jesli chodzi o wybory miss poloni to moge sie załozyc ze na ulicy bym ładniejsze spotkała...ciekawe kto robil casting..



...a dokladnie....

Wiesz, a czasem jest tak, ze szpeca ich make up'em naparwde. Nieraz visazysta dobierze zly kolor i z pieknej dziewczyny robi staruche...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2022
Age: 37
Joined: 6 Jan 2007, 10:32
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Monika_88 » 6 Jun 2007, 07:47 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

hehe wiem miałam tak kiedys ... dokładnie zrobił to co mowisz... jak dawno temu bylam na jakims castingu czy cus tam... no ale i tak te dziewczyny nie są az takie piekne zeby stratowac w miss polonia takie jest moje zdanie , jedyne co maja to wzrost
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 35
Joined: 4 Feb 2007, 11:54
Location: Sosnowiec
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Camel » 6 Jun 2007, 18:10 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Monika_88 wrote: dziewczyny nie są az takie piekne zeby stratowac w miss polonia takie jest moje zdanie , jedyne co maja to wzrost


Heh no wiesz ... ja uważam że one maję jednak nieco więcej do zaprezentowania, jednakże w tego typu konkursach nie daje im się możliwości tego udowodnić. A wyjątki potwierdzają tylko regułę ... czyli głuptaski się zdarzyć też mogą ;D
User avatar
Camel
Rozeznany
 
 
Posts: 143
Joined: 28 Apr 2007, 19:45
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Monika_88 » 6 Jun 2007, 19:19 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

według mnie i tak te konkursy miss swiata miss polski i polonia zeszło na psy ;/ przede wszytskim powinna tam sie liczyc uroda bo jest to jednak miss pieknosci a nie mądrosci wiec akurat nie interesuje mnie czy jakas tam dziewczyna jest ponad przecietna z inteligencja bo powinna ona przede wszytskim swiecic urodą ;D choc tez wazne jest zeby umiała sie wysłowic na jakis temat ;)

a poza tym to i tak pewnie tam zeby wygrac tpo trzeba dac w łape bo nie raz widziałam jak wygrywaja jakies brzydkie a te ładne na dalszych miejscach...
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 35
Joined: 4 Feb 2007, 11:54
Location: Sosnowiec
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK