Uważajcie na Polaków !

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MalePostNapisane by Thomas » 19 Dec 2013, 15:08

Jak juz wspomnialem wyzej...kiedys otworzysz oczy i dotrze do ciebie kto tutaj zalatuje prostactwem...
Zycze ci wszystkiego dobrego, odrobiny rozumu i tego zebys te oczy otworzyla zanim zaciazysz z jakims kochanym pakistanczykiem.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
3

MalePostNapisane by mepsi » 19 Dec 2013, 15:32 Re: Uważajcie na Polaków !

monika1990 wrote:dobra,zegnam was wszytskich ,bo nikt z was nic nie rozumie,kazdy mysli po prostacku ze kazdy ci***ak to muslim, dlaczego polacy sa az tak zazdrosni i rasitowscy do innych ? bo zazdroszcza moze... sami sa biali a czasem czerwoni co innego jesli kobiety wola brunetow... no niestety nie bez powodu rowniez macie opinie w uk taka jaka macie (wystarczy posluchac mediow) ,kazdy tylko by kazdego oskubal na obczyznie, skoro polski wychadza za maz za ci***ak to chyba znaczy ze sa szczesliwe a wy nie musicie stosowac zlosliwych komentarzy ,jestescie tak samo przyjezdni jak i inni wiec nie rozumiem z kad ta zawisc ale nic to chyba sie nigdy nie zmieni niestety ,nie bede juz tu probowac niczego nikomu udowadniac ,bo i tak tylko garsc ludzi moze to zrozumiec a wy sobie zyjcie swoim zyciem, mowie tylko niektorzy niech sie opamietaja i nie klna na ulicy na kilometr ,bo ludzie sie was wstydza albo widok tych kobiet co sie wstydza w sklepach albo najlepiej na lotniskach sie slucha pl kobiety czerwone ze wstydu bo partner ja nawyzywal ,wasi pseudo przyjaciele wam tego nie powiedza ,ale luddzie z zewnatrz mysla o was jak o prostakach niestety nara damscy bokserzy i biedne kobiety probujcie dalej udowadniac swoje racje tymi zalosnymi komentarzami


hm, gdyby byla taka szczesliwa, to byla by zajeta swoim szczesciem,
a nie dawala upust swojej frustracji :rozwalkompa: nawet troche mi jej zal :|

mepsi
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 16 Dec 2011, 03:42
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by karmelek » 19 Dec 2013, 16:59 Re: Uważajcie na Polaków !

monika1990 nie wiem dlaczego masz pretensje ze ktoś pisze ze każdy ci***ak=muslim lub odwrotnie a Tobie wolno mówić ze każdy POLAK=alkoholik, brutal, damski bokser i wszystko co najgorsze. Widać uważasz się za boga i decydujesz co komu wolno, a komu nie, się dziewczyno ogarnij. A po drugie jeszcze ja idę do fryzjera poprawić swój nastrój i się zrelaksować, a Ty nie mając znajomych musisz iść się dowiedzieć co u innych słychać to gratuluje samotności, w sumie się nie dziwie nie chciałabym mieć takiej koleżanki jak Ty. A tak w ogóle to co to za fryzjer który plotkuje? Pewnie ktoś warty Ciebie.... W życiu bym nie poszła do takiej osoby.
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posts: 189
Age: 39
Joined: 30 Oct 2007, 08:47
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 19 Dec 2013, 17:13 Re: Uważajcie na Polaków !

Ciekawe ile ona i ten ci***ak po angielsku rozumie ;D
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 19 Dec 2013, 18:02 Re: Uważajcie na Polaków !

Ena21 wrote:
Ps. Przestancie sie tak czepiac wszyscy z tych bledow ort... :/


Kochana.. jestes w Birmingham - na byki musisz uważać :D
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 19 Dec 2013, 18:45 Re: Uważajcie na Polaków !

plazermen wrote:
Ena21 wrote:
Ps. Przestancie sie tak czepiac wszyscy z tych bledow ort... :/


Kochana.. jestes w Birmingham - na byki musisz uważać :D


Zwlaszcza na jednego :D
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Ena21 » 19 Dec 2013, 19:59 Re: Uważajcie na Polaków !

:P
User avatar
Ena21
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Age: 34
Joined: 25 Nov 2012, 23:00
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by maskarr » 24 Jan 2014, 09:06 Re: Uważajcie na Polaków !

dopoki masz kase-masz przyjaciol. w Polsce to nie bylo az tak widoczne, a tutaj... woda sodowa uderza do glowy, priorytety sie zmieniaja... niestety

maskarr
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 15 Jan 2014, 10:30
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bezimienny Gnom » 1 Dec 2015, 20:07 Re: Uważajcie na Polaków !

Trochę odświeżę temat. Dzisiaj przekonałem się, że nie warto pomagać.... Wynająłem dom specjalnie dla moich znajomych z PL, którzy chcieli przyjechać tutaj. Przez 8 miesięcy ich wspomagałem finansowo a dzisiaj po powrocie z pracy zastałem ogołocony dom... Jak byłem w pracy, oni po prostu uciekli, kradnąc moje rzeczy, nie wspominając o jakimkolwiek rozliczeniu się. Jeśli ktoś będzie miał z nimi styczność, to ostrzegam przed tą parką. A zdawałoby się, że dorośli ludzie (ona po 40 a on po 50). Monika i Staszek.
User avatar
Bezimienny Gnom
Początkujący
 
 
Posts: 15
Age: 52
Joined: 13 Apr 2014, 15:26
Reputation point: 4
Neutralny
Top
4

MalePostNapisane by Thomas » 1 Dec 2015, 22:25 Re: Uważajcie na Polaków !

Przykra sprawa.
Ja tez nie mam dobrych doswiadczen z pomaganiem;-(
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Bezimienny Gnom » 1 Dec 2015, 22:45 Re: Uważajcie na Polaków !

Najbardziej boli to, że pakistańczykowi pomożesz, czy hindusowi, czy innej nacji, a oni czują się w obowiązku odwdzięczyć za to, a polak wyru... cię bez zastanowienia i wyrzutów sumienia. Nic dziwnego, że muzułmanie są tu potęgą, mimo, że nas jest teoretycznie więcej, bo oni są za swoimi, a polacy w większości (nie chcę uogólniać, bo naprawdę poznałem tutaj świetnych ludzi) patrzą tylko, jak kogoś wykorzystać.....
User avatar
Bezimienny Gnom
Początkujący
 
 
Posts: 15
Age: 52
Joined: 13 Apr 2014, 15:26
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kruper86 » 1 Dec 2015, 23:24 Re: Uważajcie na Polaków !

Ehhh, jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Osobiście na Twoim miejscu gnom zesrał bym się za przeproszeniem a znalazł sprawców i wymierzył odpowiednią karę. Oczywiście mówię tutaj tylko o sobie bo jestem pamiętliwy i mściwy. Dlaczego ? Życie mnie osobiście nauczyło, że trzeba mieć twardą dupę...

Szkoda tylko, że tego typu sytuacje odgrywane są przez "znajomych" którym chcę się pomóc...

kruper86
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 18 Feb 2014, 18:06
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Krzysiek2099 » 2 Dec 2015, 17:30 Re: Uważajcie na Polaków !

Dlatego pomaga się przyjaciołom. Znajomy to znajomy a kolega to od przodu przyjaciel a za plecami znajomy.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posts: 151
Joined: 2 Jun 2013, 23:02
Reputation point: 12
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 2 Dec 2015, 20:31 Re: Uważajcie na Polaków !

Krzysiek2099 wrote:Dlatego pomaga się przyjaciołom. Znajomy to znajomy a kolega to od przodu przyjaciel a za plecami znajomy.


a gdzie w tej hierarchii umiescisz czlonka rodziny? na czy po przyjacielem?

Ja moze nie mialem az tam skrajnych doswiadczen jak kolega opisal wyzej ale pomagajac dwa razy komus z rodziny zamiast wdziecznosci za udzielona pomoc o ktora na marginesie nie prosilem dostalem wor pretensji i wylew zali...
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
3

MalePostNapisane by krisbrumm » 2 Dec 2015, 23:40 Re: Uważajcie na Polaków !

kruper86 wrote:a znalazł sprawców i wymierzył odpowiednią karę.

czyli preferujesz samosądy?
może i ulżyło by Ci po tym samosądzie.
Ale pomyśl realnie: pomimo,że to oni Cię oszukali i to oni pierwotnie popełnili prawdopodobnie przestępstwo,
To w momencie samosądu (jeżeli doszło by do rękoczynu szczególnie) - To ty miałbyś większe problemy niż oni!
A chyba nie jesteś aż tak naiwny, że myślisz że taki samosąd cokolwiek by ich nauczył...
szczególnie, że oni mają po 40/50 lat...
A pamiętaj jedno, że w Sądzie to oni śmialiby się Tobie w oczy,
I kto by na tym lepiej wyszedł?
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
User avatar
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 45
Joined: 27 Sep 2010, 22:34
Location: Birmingham
Reputation point: 75
Poczciwy
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK