ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

PostNapisane by Guest » 2 Dec 2012, 00:42 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1513 ... omosc.html

Jak cos takiego czytam to szlak mnie trafia!!!!!!!!!!! Najgorsze jest to, ze wobec tego wszystkiego czuje sie bez silny nic nie moge no moze nic ale nie wiele.

Guest
 
 
Top
0

jarocin wrote:
Thesignerka wrote:ALE OD EUROPY WARA


Jak jesteś taką chrześcijanką to idź lepiej zrób coś dobrego a nie rozsiewasz nienawiść na forum.


Proponuję nowe Wyprawy Krzyżowe...tym razem połączone z nalotami dywanowymi. Zaorać pewne regiony(+dać ruskom swobodę ws. problemu z czeczenią) i posadzić rzepak na paliwo...nie ma terroryzmu, nie ma głodu, nie problemu kończącej się ropy. Proste!

Stop islamizacji Europy!

jaculski
Raczkujący
 
 
Posts: 58
Joined: 17 Sep 2006, 12:07
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

Ojtam ojtam panowie nie przesadzajcie, wszak "islam is religion of peace" :)
Krzyżowcy pewnie też tego samego tekstu używali :)

Dziwi mnie że w wieku bądź co bądź w miarę oświeconych czasów, gdzie informacja jest swobodnie dostępna, naukowcy pracują pełną parą wyjaśniając nam Świat, a tu zabobony z ciemnych czasów rozplemiają się w najlepsze. Ludzie to są jednak dziwne stwory.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by Guest » 2 Dec 2012, 13:34 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Plazer napisales naukowcy pracuja pelna para wyjasniajac nam swiat............. Ludzie to sa jednak dziwne stwory.

Teraz popatrz tak jak bylem dzieckiem rodzice mi tez pelna para wyjasniali co jest dobre, a co zle czego nie wolno ruszac i dlaczego ale w wiekszosci przypadkow sam musialem dotknac sprawdzic zrobic sobie krzywde. Taki przyklad moi rodzice mieli w domu kuchenke gazowa jak bylem dzieckiem strasznie fascynowal mnie ogien i zawsze czailem sie zeby dotknac palnika zaraz jak mama wylaczy ogien mama o tym wiedziala i mnie ostrzegala ale pewnego razu nie wytrzymalem i polozylem dlon na palniku wtedy juz bylo zapuzno na dloni mialem wielki babel i darlem sie na maksa i mialem wielki zal do mamy, ze mnie nie powstrzymala.

Boje sie ze z islamizacja Swiata bedzie tak samo wszyscy widza co sie dzieje ostrzegaja ale nikt nie dziala, a kiedys wszyscy bedziemy mieli zal tylko nie wiem do kogo.

Guest
 
 
Top
0

HMM... co do nalotów dywanowych to mały problem bo to się chowa po jaskiniach. Amerykanie nie mogli im podołać, Rosjanie także. może poobrzucajmy ich boczkiem i spryskajmy palestynę krwią z prosiaczka to sami się wyprowadzą. Stosować opryski z wydzielin świnki moczu itp a będzie spokój...podobnie jak ze stonką :) hmm :)
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
User avatar
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posts: 451
Age: 44
Joined: 10 Nov 2011, 00:38
Location: walsall
Reputation point: 42
Pokojowy
Top
0

Ja bym im żywność GMO podrzucił - w końcu taka zła jest to na pewno wszystkich szybko wykończy :D

Dodano: -- 13 gru 2012, o 08:07 --

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ch.html#MT
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

a tam zaraz naloty dywanowe,
albo podrzucanie muzułmanom GMO,
tak nie wolno,
trzeba ich zrozumieć,
oni są po prostu bardzo religijni,
pewna mama z Cardiff, Sara Ege
(być może ojciec a jej kazał się przyznać),
zabiła swojego kilkuletniego synka i wrzuciła go do ognia,
ponieważ nie chciał się uczyć na pamięć koranu...
tu więcej szczegółów:
http://www.bbc.co.uk/news/uk-wales-20596854
a poza tym,
Wesołych Świąt...
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
User avatar
testowy
Zaangażowany
 
 
Posts: 1028
Joined: 28 Sep 2008, 16:21
Location: i owszem, głównie w soboty
Reputation point: 78
Poczciwy
Top
0

tak czytalam...no ale jak wiemy jest róznica w religijnosci i fanatyzmie...
ja na szczescie mam to gdzies w co kto sibie wierzy
jestem ateistka
interesuja mnie tylko dobrzy ludzie;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

Masz rację jak zwykle, Testowy. Przecież dogmatycy to tak jak psychopaci: ludzie tacy sami jak my, tylko troche inni ;)

Wszystkim życzę: Happy Whatever doesn't offend You :)

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... HRaP4LPCaU
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

Europe in 2029

www.youtube.com Video from : www.youtube.com
User avatar
BladyMamut
Początkujący
 
 
Posts: 17
Joined: 5 Jan 2013, 23:31
Reputation point: 26
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by mepsi » 11 Jan 2013, 11:52 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Jak wam sie podoba nowa muzulmanska tradycja we Francji polegajaca na paleniu samochodow w Sylwestra? Ciekawe kiedy przywedruje na nasza kochana wyspe, moze w 2014? :)

http://conservativepapers.com/news/2013 ... OUpZHcxHoH

mepsi
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 16 Dec 2011, 03:42
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

Ani nowa ani muzeumańska, u mnie na dzielni angielskie dzieci regularnie co weekend kradły auta, robiły dziki rajd po pobliskiej łące, a następnie albo autko szło do kanalu albo na wielkie ognicho.
Zresztą spójrz na pozytywne strony tej nowej tradycji: wzrośnie sprzedaż nowych aut i nasza jakże kochana ekonomia będzie się miała dobrze :)
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Ajek » 29 Jan 2013, 19:30 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Chyba sobie zartujesz z ta ekonomia. To juz jest naukowo udowodnionie ze Islam za kilkanascie lat przebije ludnoscia cala Europe.

Ajek
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 29 Nov 2012, 18:22
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Proponuję poczytać jakie właściwe motywy kierowały Francją w konflikcie w MALI. Przez to że reżim Kaddafiego został obalony masę broni dostało się w ręce islamistów. Niestety jesteśmy wypierani i prędzej czy później staniemy przed widmem zamieszek i regularnych zamachów będących sprawką radykalnych Islamistów. Nie uwierzę w żadną religię pokoju w postaci islamu i żadne pierdu pierdu mnie nie przekona

Dodano: -- 1 lut 2013, 21:34 --

http://www.sadistic.pl/muzulmanie-w-ang ... 172648.htm

Filmik godzien polecenia. Pokazuje że tak naprawdę islamiście sami nie wiedzą jak interpretować swoją czarną książkę.

Dodano: -- 1 lut 2013, 21:53 --

https://www.youtube.com/watch?v=ruOASff ... ata_player
jak co to link do oryginału na youtube. ja jestem w szoku
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
User avatar
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posts: 451
Age: 44
Joined: 10 Nov 2011, 00:38
Location: walsall
Reputation point: 42
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Arek2 » 10 Feb 2013, 11:16 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Ajek wrote:Chyba sobie zartujesz z ta ekonomia. To juz jest naukowo udowodnionie ze Islam za kilkanascie lat przebije ludnoscia cala Europe.



A gdzie to jest "naukowo" udowodnione? Wszystkie rzeczywiście naukowe (czyt. akademickie opracowania ekspertów od demografii a nie czyjeś gdybania "na chłopski rozum" na jakims blogu) prognozy jakie czytałem w tym temacie przewidują, że w większości krajów europejskich liczebność muzułmanów dobije do około 10% i na takim mniej więcej poziomie się zatrzyma (bo zauważono m.in. że ich rozrodczość w kolejnych pokoleniach stopniowo się zmniejsza - a więc chociaż dalej mają więcej dzieci niż rdzenni Europejczycy to jednak stopniowo mają o wiele mniej niż mieliby "u siebie"). A nawet ten proces dobijania do 10% sporo potrwa a nie "kilkanaście lat" - niby jak populacja muzułmańska w UK, która w tej chwili po około 40 lat ich obecności tutaj wynosi 3%, miałaby w ciągu kilkunastu lat wynieść ponad 50%?
Chętnie przeczytam coś innego jeśli jest dostępne - ale właśnie "naukowe" bym prosił.

Arek2
Początkujący
 
 
Posts: 22
Joined: 29 Oct 2012, 18:52
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK