Rumuni i Bułgarzy nie przyjechali

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MalePostNapisane by Thomas » 16 Jan 2014, 07:21

Jestes w UK wiec musisz byc "politically correct" to sie sa teraz cyganie tylko "travellers":-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 42
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by hadron » 16 Jan 2014, 09:16 Re: Rumuni i Bułgarzy nie przyjechali

A dla mnie to poprostu ''Gypsy'' czyli zlodzieje

hadron
Raczkujący
 
 
Posts: 57
Joined: 31 Oct 2012, 19:45
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malpa3000 » 16 Jan 2014, 20:23 Re: Rumuni i Bułgarzy nie przyjechali

Jeśli chodzi o ten film to ci Rumuni nie wyglądali na biedotę! Dobrze zbudowani, dobrze ubrani - to chyba jakaś średnia klasa była.

malpa3000
Rozeznany
 
 
Posts: 122
Joined: 1 Jan 2010, 21:10
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by jarocin » 17 Jan 2014, 21:09 Re: Rumuni i Bułgarzy nie przyjechali

krisbrumm wrote:ten program karmi sie sensacją.Zupelnie jak lipne odcinki z akcjami Rutkowskiego.
Rumuńskie i Bułgarskie kobiety " z branży" juz dawno zalały rynek różowych usług.


Nie rozumiem gdzie widzisz sensacje, ja mieszkałem w kilku miejscach w Birmingham i takie widoki nie są mi obce.

Co do Rumunów to jest taki sam naród jak Polacy, po prostu ludzie , którzy chcą mieć lepsze życie.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posts: 174
Joined: 11 Jul 2012, 07:05
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
3

FemalePostNapisane by Saksa » 23 Jan 2014, 11:30 Re: Rumuni i Bułgarzy nie przyjechali

Ja mam zle doswiadczenia z Rumunami. Moi sasiedzi sa z Rumunii. Wynajmuja dom ktory ma niewielki ogrod a oni zakupili najwieksza trampoline jaka byla w sprzedazy I wcisneli w ten ogrod, z dnia na dzien przybywalo dzieci a wlasciwie 16-17 latkow ktore skakaly na tej trampolinie I skutecznie niszczyli moj plot, krew mnie zalewala ale myslalam ze moze rodzice jednak zauwaza ze moj plot chodzi na lewo I prawo ale bylam w bledzie guzik ich to obchodzilo wiec napisalismy list z uprzejma prosba o przesuniecie tej trampoliny bo nam niszczy plot. Reakcja sasiadow? imprezy do 3 nad ranem co piatek I sobote a trampolina dalej w ogrodzie a z mojego plotu zaczely odpadac panele. Zglosilam sprawe do agencji w ktorej wynajmuja dom, usuneli trampoline I przestali sie odzywac chodza z minami jakbysmy im czlonka rodziny zamordowali. a my musimy wydac teraz kase na nowy plot bo jak zdjeli trampoline to moj plot przy tych wiatrach runal. Balam sie ze po styczniu zjedzie sie cala ich rodzina bo to bardzo rozrywkowa rodzina ale na cale szczescie jak na razie nie widze naplywu ludzi ale mam uraz do tego narodu.

Saksa
Początkujący
 
 
Posts: 25
Joined: 13 Nov 2013, 13:57
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by jaarecki » 23 Jan 2014, 13:40 Re: Rumuni i Bułgarzy nie przyjechali

Kiedyś , gdy przybyłem do UK ładnych parę lat temu, obiecał mi ktoś pracę , mieszkanie,ogólnie raj.
Zamiast tego zostałem okradziony i pozbawiony domu i jakichlowiek szans na przyszłość. Nie miałem nawet na bilet powrotny. Ktoś wyciągnął do mnie rękę i wysłuchując moich błagan i zapewnień, że oddam co do penca, dał kąt w pokoju i możliwośc korzystania z toalety. Gdy znalazłem pracę zapłaciłem za wszystko i podziękowałem, ale dom ten musiałem opuscić, gdyż mieszkałem w jego living roomie. Były to jeszcze czasy , gdzie nie tak łatwo znajdowało sie pokój. Ale miałem już pieniądze na wynajem bo pracowałem , znalazłem kogoś po bardzo długich poszukiwaniach , kto obiecał mi pomóc. Dobrze, ze nie dałem żadnego depozytu, bo była to kolejna pusta obietnica, a celem były moje pieniądze . Zostałem na ulicy, bez mieszkania ale mający pracę ! Mój szef zaproponował mi bym zamieszkał u niego w skipie ! Mówił, że jest duży i napewno jakoś się urządzę. Połykałem łzy , a z zalu i wściekłosci chciało mi sie wyć. Gdy z bagażami byłem już na ulicy , pomógł mi ktoś zabierajac mnie do siebie, gdzie dostałem pokój, a po półtorej miesiąca opuszczajac ten dom i idąc na swoje , ten ktoś odmówił przyjęcia pieniedzy !
Ten , który mi obiecał raj , a mnie okradł był Polakiem, ten co się ulitował i dał mi kąt i toaletę także był Polakiem, ten co zażartował sobie z mojej sytuacji proponując mi skip był Anglikiem, ten co ponownie mi obiecywał złote góry także był Polakiem, ten zaś który zabrał mnie z ulicy do siebie był Afgańczykiem ! Najgorsze w nas są stereotypy. Sami osądzamy kogoś z uwagi na narodowość i sami jesteśmy sądzeni tą samą miarą. Pozdrawiam

jaarecki
Raczkujący
 
 
Posts: 62
Joined: 4 Jul 2009, 16:39
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by hadron » 23 Jan 2014, 13:54 Re: Rumuni i Bułgarzy nie przyjechali

jaarecki - ciekawa i poruszajaca historia, lecz takich pelno. Ja tez sie ''blakalem'' ze swoja ukochana z kata w kat dekade temu. Tylko, ze my przyjechalismy w ciemno, bez niczyjej laski. Bylo ciezko ale trzeba bylo stawic czola problemom. Odkuwalem sie 2 lata, zanim wyszedlem finansowo na zero. Bylo naprawde roznie, miedzy innymi tez nas okradziono...
Jednakze ostatnio zaczeli mnie draznic Polacy w Polsce, ktorzy nigdy nie wyjechali za granice i ktorzy tylko wciaz narzekaja stajac sie nudni w naszych oczach. By cos w zyciu osiagnac trzeba cos jednak robic procz narzekania. Nie ma nic za free. Zycie niestety to nie bajka. Tutaj trzeba myslec, pracowac i miec jaja w wielu trudnych sytuacjach.

hadron
Raczkujący
 
 
Posts: 57
Joined: 31 Oct 2012, 19:45
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by jaarecki » 23 Jan 2014, 14:38 Re: Rumuni i Bułgarzy nie przyjechali

Hadron Nie ulega wątpliwości, że masz rację. Tyle, że przy całym tym idiotycznym zamieszaniu anty imigracyjnym wywołanym przez opiniotwórcze środowiska prasowe UK , a podgrzewane jak stary kotlet przez obecne władze atmosfera staje się głupia. Wczoraj byli Bułgarzy i Rumuni, wczesniej dyżurnymi " złymi " byli Irlandczycy, na których wieszano psy, Potem także byli Pakistańczycy ,zawsze był " ktoś" winny. Troche szkoda , że nie przyjechali ani Bułgarzy ani Rumuni, bo dyżurnymi " złymi " staliśmy się my Polacy , zabierający ciężko zdobywane benefity gdzieś za chiński mur , podbierając pracę tutejszym " poszukującym " a chętnym, ze cho cho ! Do tego niemal idealna wręcz propozycja Polskiego Rządu - wracajcie ! I aż chce się żyć na tym świecie , bo wszyscy za nami tęsknią. Trudno jest nie ulec pokusie by komuś zwyczajnie powiedzieć prawdę co się o tym wszystkim myśli.

jaarecki
Raczkujący
 
 
Posts: 62
Joined: 4 Jul 2009, 16:39
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by jarocin » 24 Jan 2014, 20:42 Re: Rumuni i Bułgarzy nie przyjechali

[quote="jaarecki"]Kiedyś , gdy przybyłem do UK ładnych parę lat temu, obiecał mi ktoś pracę , mieszkanie,ogólnie raj.
Zamiast tego zostałem okradziony i pozbawiony domu i jakichlowiek szans na przyszłość. Nie miałem nawet na bilet powrotny. Ktoś wyciągnął do mnie rękę i wysłuchując moich błagan i zapewnień, że oddam co do penca, dał kąt w pokoju i możliwośc korzystania z toalety. Gdy znalazłem pracę zapłaciłem za wszystko i podziękowałem, ale dom ten musiałem opuscić, gdyż mieszkałem w jego living roomie. Były to jeszcze czasy , gdzie nie tak łatwo znajdowało sie pokój. Ale miałem już pieniądze na wynajem bo pracowałem , znalazłem kogoś po bardzo długich poszukiwaniach , kto obiecał mi pomóc. Dobrze, ze nie dałem żadnego depozytu, bo była to kolejna pusta obietnica, a celem były moje pieniądze . Zostałem na ulicy, bez mieszkania ale mający pracę ! Mój szef zaproponował mi bym zamieszkał u niego w skipie ! Mówił, że jest duży i napewno jakoś się urządzę. Połykałem łzy , a z zalu i wściekłosci chciało mi sie wyć. Gdy z bagażami byłem już na ulicy , pomógł mi ktoś zabierajac mnie do siebie, gdzie dostałem pokój, a po półtorej miesiąca opuszczajac ten dom i idąc na swoje , ten ktoś odmówił przyjęcia pieniedzy !
Ten , który mi obiecał raj , a mnie okradł był Polakiem, ten co się ulitował i dał mi kąt i toaletę także był Polakiem, ten co zażartował sobie z mojej sytuacji proponując mi skip był Anglikiem, ten co ponownie mi obiecywał złote góry także był Polakiem, ten zaś który zabrał mnie z ulicy do siebie był Afgańczykiem ! Najgorsze w nas są stereotypy. Sami osądzamy kogoś z uwagi na narodowość i sami jesteśmy sądzeni tą samą miarą. Pozdrawiam[/quote

jaarecki, całkowicie się z Tobą zgadzam pod tym względem.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posts: 174
Joined: 11 Jul 2012, 07:05
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
1

FemalePostNapisane by mam37 » 25 Jan 2014, 08:54 Re: Rumuni i Bułgarzy nie przyjechali

jarocin, pięknie piszesz naprawdę. Ale kochany kolego przed chwila w innym poście też oceniłes polaków ze zrobia burdę wiec jak to sie ma do twoich słów , z którymi się tu zgadzam w 100%.

Dodano: -- 25 sty 2014, 18:12 --

jarocin, widze ze tracisz grunt pod nogami dałeś mi minusa bo napisałam prawde oceniłeś i oceniasz i oceniłes własnie mnie dajac mi minusa no ale jak cie to ma uszczesliwić mozesz dawac nawet i pięc naprawdę nie jestem tu po to by zbierac plusy ale po to by podyskutowac ale skoro moj spokój i moja siła w różnych tematach tak cie przeraza to trudno świadczy to o twojej słabości i niskiej własnej samooceny. pozwoliłam sobie Cie ocenić jesli pozwolisz . A ja wzamian dam ci plusika na pocieszenie .
Dziwnie sie Panie ADAMIE że za takie coś można minusowac swoją drogą powód slaby.

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
-1

FemalePostNapisane by malenkagdz » 25 Jan 2014, 19:11 Re: Rumuni i Bułgarzy nie przyjechali

Nie zauwazylam by w poscie o ktorym Ty mowisz by on ocenial wszystkich polakow a skomentowal tylko to co ludzie wypisywali na tejze stronie
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 25 Jan 2014, 21:31

JEST JUZ PIERWSZY ROMANIAN SHOP :-)
Dla zainteresowanych widzialem go na dzielnicy smietnik na przeciwko wickes' a przy stadionie albion.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 42
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by firma-arek » 25 Jan 2014, 22:05 Re: Rumuni i Bułgarzy nie przyjechali

To dobra wiadomość chętnie tam zajżę. Kiedyś byłem w Rumunii ich produkty spożywcze przypadły mi do gustu.

Niech działają w końcu dla nich otwiera się nowy rozdział w życiu, jak dla nas 10 lat temu.

Pamiętacie jak było? Dużo się zmieniło od tamtego czasu, ale to już dyskusja na inny temat .

firma-arek
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 14 Dec 2012, 23:59
Reputation point: 12
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mam37 » 26 Jan 2014, 10:36 Re: Rumuni i Bułgarzy nie przyjechali

malenkagdz, to zle czytałaś posta
jarocin, Znając życie to skończy się burdą i przez to tylko wszyscy ucierpimy, a taki nieprzemyslany protest doprowadzi do zwiększenia ataków na Polaków.

To są Twoje słowa więc chyba jednak oceniłes Polaków skoro z góry założyłeś że bedzie burda więc moze ty skoro piszesz pisz z zrozumieniem wlasnych słów .

Nie odnosiłam sie do tego co napisal ze czytal na fb tylko do tej wypowiedzi o tym iż zna zycie i wie ze skonczy sie to burdą czyż nie jest to ocena polkaków? skoro to własnie polacy jadą na ren manifest ?
z góry założył ze motocykliści zle przedstawią Sprawy Polaków i zaczną się burdy a dlaczego nie założył ze na przyklad super to sprawa i napewno wszystko bedzie dobrze
nie bo lepiej napisac coś na przekór i stwierdzić to co mówią o nas angole
sami sobie dołki kopiemy
A co do zgodnosci to oczywiscie ja nie musze sie zgadzać z Jarocinem ani dziunia ani oni ze mną każdy z nas ma prawo do wlasnej oceny i wypowiedzi , A ty jarocin oceniłeś polakow i ten minus który mi dałeś świadczy tylko o twojej słabości

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by hadron » 26 Jan 2014, 10:43 Re: Rumuni i Bułgarzy nie przyjechali

Na jednym z zajazdow na autostradzie M5 (rozgalezienie do M50) wczoraj wchodze do toalety a tam wielki napis - Polish fuck off... Ktos probowal to zmyc, ale jednak pozostal widoczny... :(

hadron
Raczkujący
 
 
Posts: 57
Joined: 31 Oct 2012, 19:45
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

Return to HYDE PARK