Podoba Wam się życie w UK?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MalePostNapisane by Lukaas85 » 24 Feb 2007, 19:51 Re: Podoba Wam się życie w UK?

marcin.p wrote:Czuje ze spelniam sie zawodowi i ze sciezka kariery stoi dla mnie otworem.
Czuje sie stabilnie finansowo i moge sobie pozwolic na to by kozystac ze swojej ml;odosci.

Ale pieniadze sie bedzie zarbiac cale zycie a mlodosc jest tylko raz. Wiec kozystam z mlodych kosci poznaje ten piekny swiat. Kocham i jestem kochany . I naprawde jest mi tu bardzo dobrze. Zawsze sa w zyciu wzloty i upadki ale tutaj jest o wiele latwiej odbic sie od dna.
Nie czytam polskich gazet, nie mam polskiejh telewizji. Do domu jezdze zobaczyc swoja genialnas rodzine. I to powoduje ze jest mi dobrze.


Chcialbym wam zyczyc by wam sie to tez udalo


niezle, marcin.. niezle. :wink:
Racja, tutaj latwo sie odbic od dna i spelniac marzenia i siebie.
Potrzeba tylko rozsadku.
w pewien sposob mnie natchnales z nieczytaniem gazet.
I z pieniazkami.


(Jak tylko sie urzadze z mieszkaniem, kupie meble, wroce z wakacji to sie zacznie zycie.
I znajomi, ktorych tak brakuje.)
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 25 Feb 2007, 23:39 Re: Podoba Wam się życie w UK?

Jak fajnie, ze tyle osob sie wypowiedzialo. :smile: To prwda - przyjeciele, ktorych brak... Tutaj tez poznalam nowych ludzi, trzymamy sie razem. Ale to nie to samo co Ci, ktorych poznawalo sie latami. Prawdziwych przyjaciol ma sie nie wielu. :neutral:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by Insanity » 26 Feb 2007, 09:03 Re: Podoba Wam się życie w UK?

Ja napiszę tak, nie wiem czy mi się podoba zycie tutaj, czy nie bo jestem za krótko. Nie chcę jednak traktowac tago jak nie wiadomo jakie przystosowanie do życia. Mam cele, i chcę je osiągnąć. Anglia to chyba tylko przystanke w życiu, przystanek do tego co będzie kiedyś...
Wiem, że nie chcę mieszkać w Polsce. Co z tego, że dostałem się na 3 Universytety w Polsce, co z tego, że bym je skończył... a potem zarabiał 500 zł i nie mógł zapewnić życia sobie, ani komuś kto będzie ze mną mieszkał.
Tutaj chcę pracować i uczyć się bo wiem za co. I wiem, że to mi pomorze...

Znowu moje wywody...=o)

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2022
Age: 37
Joined: 6 Jan 2007, 10:32
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK