Gdzie sprawdzac gdzie odbywaja sie koncerty

Tu można porozmawiać o różnych wydarzeniach i imprezach, koncertach itd...

FemalePostNapisane by ella » 19 Nov 2010, 20:33 Gdzie sprawdzac gdzie odbywaja sie koncerty

Witajcie,

Juz od dluzszego czasu zastanawiam sie nad tym, czy jest jakas strona internetowa, na ktorej moglabym sprawdzac w jakich ang. miastach odbywaja sie polskie koncerty. Chodzi mi o bardziej znane grupy/wokalistow np hey, kayah, myslowiz, kult itp. Byloby dobzre, gdyby przysylai info na maila. Znacie jakies dobre strony tego typu?

Pzred chwila zobaczylam, ze Kayah byla w Birmingham i lzy stanely mi w oczach. Z pozno zobaczylam informacje o koncercie.

ella
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 20 Jul 2007, 19:58
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yoki » 20 Nov 2010, 23:33 Re: Gdzie sprawdzac gdzie odbywaja sie koncerty

ella, jedynym zrodlem jest pewnie Goniec Polski, forum Bham, gazeta Metro i generalnie uszy otwarte i oczy dookola glowy ;) Przyznam, ze z promocja koncertu zorganizowanego przez 02- sie nie popisali, londynska polonia byla lepiej poinformowana....

Jezeli tylko uslysze o jakims ciekawym koncercie Elllu- wysle Ci pw :)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jun 2008, 09:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ella » 20 Nov 2010, 23:52 Re: Gdzie sprawdzac gdzie odbywaja sie koncerty

Yoki, dzieki serdeczne :)

Ja nie chodze na Londynek, Goniec Polski i nie czytam Gazety Metro..(
Mam inne ulubione strony.

ella
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 20 Jul 2007, 19:58
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yoki » 21 Nov 2010, 00:25 Re: Gdzie sprawdzac gdzie odbywaja sie koncerty

Ja tez nie wchodze na Londynek, Gonca nie czytam , ale jako ze do pracy jezdze autobusem- Metro czytam codziennie :) Ciezko dowiedziec sie co piszczy w trawie ( w tym wypadku jakie wydarzenia/koncerty/kabarety/spotkania maja miejsce,jezeli nie ma sie stycznosci z jakimikoliwek stronami/gazetami polskimi. Trudno,zeby w UK koncert Kayah byl promowany tak jak koncert Rihanny na przyklad :)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jun 2008, 09:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Jolly » 28 Nov 2010, 02:11 Re: Gdzie sprawdzac gdzie odbywaja sie koncerty

znalazlem taka stronke mam nadzieje ze Ci w czyms pomoze

http://www.buch.co.uk/

Pozdrawiam :wink:
User avatar
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posts: 528
Joined: 3 Jun 2007, 00:11
Location: Edgbaston
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by yoki » 28 Nov 2010, 13:04 Re: Gdzie sprawdzac gdzie odbywaja sie koncerty

Jolly, dzieki Jolly :) i ja sie zalapie i dodam do ulubionych :)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jun 2008, 09:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to CO JEST GRANE