Kiedy spotkanie forumowiczów??

Tu można porozmawiać o różnych wydarzeniach i imprezach, koncertach itd...

MalePostNapisane by Sajmonides » 9 Nov 2008, 18:21 Kiedy spotkanie forumowiczów??

Chcialem zapytac orgaznizatorow spotkan forumowiczow, kiedy planuja nastepne spotkanko. Nie mialem tej przyjemnosci, by byc na ktorymkolwiek, bo jestem tutaj swiezy. Ale bardzo bardzo chetnie bym sie na takowe wybral.

Sajmonides
Początkujący
 
 
Posts: 43
Age: 42
Joined: 31 Oct 2008, 14:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 9 Nov 2008, 19:49 Re: Kiedy spotkanie forumowiczów??

Spotkania organizowane sa mniej wiecej co trzy miesiace.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by testowy » 9 Nov 2008, 19:59 Re: Kiedy spotkanie forumowiczów??

następne będzie 13te....
ciekawe czy się uda?
:mrgreen:
User avatar
testowy
Zaangażowany
 
 
Posts: 1028
Joined: 28 Sep 2008, 16:21
Location: i owszem, głównie w soboty
Reputation point: 78
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Beata » 9 Nov 2008, 20:13 Re: Kiedy spotkanie forumowiczów??

Jak czarny kot nie zajdzie każdemu z nas drogi i nie spotkamy kominiarza to na pewno sie uda. A jak by coś, to trzy kroki w tył i łapać się za guziki. :wink:
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 9 Nov 2008, 20:17 Re: Kiedy spotkanie forumowiczów??

To zrobimy tak: faceci przebieraja sie za kominiarzy, dziewczyny za kotki, a barmanki za guziki ;p
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by loczek » 9 Nov 2008, 20:21 Re: Kiedy spotkanie forumowiczów??

co trzy miesiące ,a ledwo skończy się jedno a już każdy czeka na kolejne...:P i odlicza szczególnie jak ktoś jest tutaj dopiero od 2-3 miesięcy ja przyznam jeszcze od około 7 ale jeszcze jakos mi sie nie udało byc na żadnym....i tez w sumie czekam żeby poznać ludzi ktorzy pisza na forum...móc ich wreszcie zobaczyc...:D

loczek
Początkujący
 
 
Posts: 41
Age: 39
Joined: 21 Oct 2008, 20:55
Location: z księżyca
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Jolly » 9 Nov 2008, 20:31 Re: Kiedy spotkanie forumowiczów??

ja bym proponował w innym klubie, ale trzeba by było zorganizować inny klub kto sie pisze??
User avatar
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posts: 528
Age: 39
Joined: 3 Jun 2007, 00:11
Location: Edgbaston
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sajmonides » 9 Nov 2008, 20:35 Re: Kiedy spotkanie forumowiczów??

Ktos kiedys rzucil temat zeby zorganizowac taka imprezke z Andrzejki. Chyba dobry pomysl albo?? Ja tez na zadnym jeszcze nie bylem, ale mam wielka ochote poznac ludzi z forum.

Andrzejki, wydaje sie trafione

Sajmonides
Początkujący
 
 
Posts: 43
Age: 42
Joined: 31 Oct 2008, 14:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by hidalgo4 » 9 Nov 2008, 20:40 Re: Kiedy spotkanie forumowiczów??

jestesm za tylko jak zawsze licza sie checi
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
User avatar
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posts: 410
Age: 40
Joined: 18 Aug 2007, 18:01
Location: z Piekla rodem
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Beata » 9 Nov 2008, 20:58 Re: Kiedy spotkanie forumowiczów??

Kobiety przebrane za kotki, mruuu..... podoba mi się ta opcja. Ale faceci za kominarzy - pomysł be. :sad: Proponuję za kobiety, będziecie mieli większe pole do popisu i będzie się z kogo posmiać. Co do barmanek w przebraniach guzików. Choć jestem kreatywna, jakoś nie potrafię sobie ich wyobrazić. :)

A tak na poważnie, to świtny pomysł, aby każdy z nas przyszedł w przebrania. Czarno jednak widzę, Polaków przebierających się na imprezę. Anglicy to co innego. Myślę, że my nie jesteśmy aż na tyle wyluzowania i nie mamy dystansu do siebie. Według mnie w porównania z nimi jesteśmy strasznymi sztywniakami i to nie da się ukryć. A może to tylko moja opinia?
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sajmonides » 9 Nov 2008, 21:24 Re: Kiedy spotkanie forumowiczów??

Zdecydowanie masz racje. Generalnie to jest to stereotyp, poniewaz w Polsce bywalem na imprezkach takich na ktorych jak padlo ze przebieramy sie to wiekszosc sie przebierala. Fakt, wiazalo sie to na przyklad z darmowym wjazdem na zabawe, ale skutkowalo. Co do Anglikow to faktycznie, oni maja inna mentalnosc. I jak jest ktos wyysli zeby sie przebrac to jak jeden robi to z jak najwieksza przyjemnoscia. Choc nie ma zbyt wielu okazji, jednak tutaj akurat powinnismy brac z nich przyklad.

Sajmonides
Początkujący
 
 
Posts: 43
Age: 42
Joined: 31 Oct 2008, 14:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 9 Nov 2008, 21:35 Re: Kiedy spotkanie forumowiczów??

Ja tez do organizatorów!!
Moze by cos pomyslec o karaoke. Takie imprezki sa swietne - szczegolnie po paru drinkach! Zreszta to tylko propozycja.
Moze ktoś ma inne pomysły. Ciekawsze.
Moze uda sie cos innego zorganizowac!
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by oXide » 10 Nov 2008, 04:20 Re: Kiedy spotkanie forumowiczów??

może sylwestra udało by sie zorganizować gdzieś ale chyba juz za późno :(
User avatar
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posts: 379
Age: 40
Joined: 23 Feb 2007, 23:02
Location: Wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sajmonides » 23 Nov 2008, 20:48 Re: Kiedy spotkanie forumowiczów??

Ze strony organizatorow echo, wiec moze dobrym pomyslem byloby zorganizaowanie nieoficjalnego spotakanka forumowiczow w nastepna sobote?? Powiedzmy gdzies w pubie na broad street o ustalonej godzinie, a potem mozna byloby sie przeniesc na jakies disco. Co myslicie o tym??

Sajmonides
Początkujący
 
 
Posts: 43
Age: 42
Joined: 31 Oct 2008, 14:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogunia » 23 Nov 2008, 21:30 Re: Kiedy spotkanie forumowiczów??

Sajmonides wrote:Ze strony organizatorow echo, wiec moze dobrym pomyslem byloby zorganizaowanie nieoficjalnego spotakanka forumowiczow w nastepna sobote?? Powiedzmy gdzies w pubie na broad street o ustalonej godzinie, a potem mozna byloby sie przeniesc na jakies disco. Co myslicie o tym??


Myślę, że kolejne spotkanie zrobimy po nowym roku, ale jesli macie ochote to można coś wcześniej zorganizowac tylko wtedy w mniejszym gronie i bez rezerwacji pubu.

bogunia
Administrator
 
 
Posts: 548
Age: 44
Joined: 16 Apr 2006, 09:27
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to CO JEST GRANE