tarcze hamulcowe

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by biff30 » 18 Jul 2008, 16:43 tarcze hamulcowe

hej
mam takie pytanie chce kupic tarcze hamulcowe i klocki przod, do forda mondeo mk3 , jest tego pelno, tanie i drogie, a mi szcegulnie zalezy na jakosci , nie ukrywam ze jak to bedzie za malo kaski to bedzie dobrze , a jesli nie to trudno, moze ktos ma jskies doswiadczenie , moze sie ktos zna , bardzo prosze o opinie , nazwe firmy , dzienki
pije by paść padam by wstać wstaje by pić , pije by żyć

biff30
Rozeznany
 
 
Posts: 174
Age: 48
Joined: 17 Aug 2007, 20:37
Location: redditch/tarnobrzeg
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by lysy » 18 Jul 2008, 19:06 Re: tarcze hamulcowe

biff30 wrote:hej
mam takie pytanie chce kupic tarcze hamulcowe i klocki przod, do forda mondeo mk3 , jest tego pelno, tanie i drogie, a mi szcegulnie zalezy na jakosci , nie ukrywam ze jak to bedzie za malo kaski to bedzie dobrze , a jesli nie to trudno, moze ktos ma jskies doswiadczenie , moze sie ktos zna , bardzo prosze o opinie , nazwe firmy , dzienki


na pewno wybor jest duzy.....to wiemy ale nie ma sie co pchac w tani stuff bo bedziesz za pol roku (przy dobrym zbiegu okolicznosci) robil to jeszcze raz
z rzeczy godnych polecenia
1. orginalne czesci forda - nie koniecznie najdrozsze beda sprawdzic cene trzeba
2.dobre zameinniki brembo, ferodo, ebc -robia tez zestawy sportowe te musza isc w parze z lepszymi klockami ferrodo seria ds- (nie polecam do codziennego uzytku - hamuja swietnie ale musza byc caly mocno nagrzane co w codziennej jezdzie sie nei dzieje)

ebc + klocki green lub red stuff........ beda tez towarem raczej cenowo z gornej polki

moze wiec brembo -podobnie jak w/w przypdkach nie polecam nacinanych ani wierconych tarcz to typowy bulwar i niczemu nie sluzy -po prostu zameinniki fordowskich czesci bez zadnych udziwnien!

operacja wymiany nie bedzie bardzo trudna -ale tez nei dla calkowicie poczatkujacego adepta sztuki mechanicznej, potrzebne tez beda narzedzia ktorych jesli nie posiadasz zakup pochlonie kwote wymiany przez zaprzyjaznionego mechanika....operacji mozna dokonac bez podnoszenia auta na podnosniku warsztatowym
powodzenia!
User avatar
lysy
Rozeznany
 
 
Posts: 251
Age: 46
Joined: 5 Mar 2007, 11:47
Location: Redditch
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rally_driver » 20 Jul 2008, 19:40 Re: tarcze hamulcowe

red stuff do cywila tez nie polecamy

rally_driver
Początkujący
 
 
Posts: 29
Age: 37
Joined: 17 Sep 2007, 10:04
Location: BHX
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by lysy » 22 Jul 2008, 09:12 Re: tarcze hamulcowe

rally_driver wrote:red stuff do cywila tez nie polecamy


pewnie ebc-owski odpowiednik ferrodo ds......
User avatar
lysy
Rozeznany
 
 
Posts: 251
Age: 46
Joined: 5 Mar 2007, 11:47
Location: Redditch
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA