Katalizatory wydechowe!

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 27 Jun 2008, 21:24 Katalizatory wydechowe!

Czy ktos nie wie ile mooga kosztowac katalizatory wydechowe uzywane? I gdzie moge znalezc jakies miejsce z uzywanymi czesciami w okolicach birmingham?
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by werbas » 27 Jun 2008, 21:43 Re: Katalizatory wydechowe!

Heja
Wiele auto zlomow ma sklepy i sprzedaje czesci uzywane do aut.
Warto zapytac bo tanio mozna dostac.Sam sprawdzam przed kupnem nowych.A po za tym jest jeszcze ebay-mozna dostac naprawde wszystko.
User avatar
werbas
Początkujący
 
 
Posts: 24
Age: 42
Joined: 22 May 2007, 21:36
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by raffi » 27 Jun 2008, 22:17 Re: Katalizatory wydechowe!

sprawdz tutaj:
Halls Tyre Centre LTD
na Chapel Street, Handsworth b21 0pa
01215511072

bodajze 80F razem z montazem (ale to pewnie zalezy tez od auta) nowy, moim zdaniem nie oplaca sie montowac uzywanego, bo katalizator poprostu sie zuzywa i po kilku latach pracy nie dziala juz tak jak powinien, no ale decyzja nalezy do Ciebie:)

aha w ogole uzywane katalizatory sa bardzo poszukiwane na rynku, sa firmy ktore to nawet skupuja, i sa dosc drogie z tego co wiem, ale tez nie wnikalem nigdy w temat:) pozdr
-----------------------------
[ you ] a teraz pij szczesliwym stawaj sie, gdy malo Ci dolewke sobie wez;)
polecam kapelke posluchac!!!!!!!!
http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... d=82143349
User avatar
raffi
Rozeznany
 
 
Posts: 161
Age: 44
Joined: 13 Nov 2006, 20:55
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by werbas » 28 Jun 2008, 07:29 Re: Katalizatory wydechowe!

Ja to ogolnie strumienice bym polecal.
User avatar
werbas
Początkujący
 
 
Posts: 24
Age: 42
Joined: 22 May 2007, 21:36
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by DD » 30 Jun 2008, 09:32 napisz

do jakiego samochodu - marka i rocznik bo z fusow ciezko wywrozyc jaki masz wozek :)

ale zmien moze opis bo ten:

JEŚLI WIESZ TO SIĘ CIESZ!
I nie mów mi tego, bo nie chce. Tfffu!!!

jakos odstrasza aby Ci pomoc ;-)

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by diwad » 7 Jul 2008, 10:26 Re: Katalizatory wydechowe!

rozumiem montowac uzywana pompe czy wtryski, cokolwiek ale nie katalizator , zwlaszcza ze zlomu. poza tym nie sadze ze znajdziesz kat na zlomie, bo przewaznie sa one odcinane i oddawane do odzysku...

polecam tzw sport cat, czyli katalizator o znacznie lepszej przepustowosci spalin i gwarantujacy wciaz prawidlowa emisje spalin. najwiekrzy plus takiego rozwiazania to dosc znaczacy pszyrost mocy, w zaleznosci od auta nawet o 25%.

MIJ PERFORMANCE.COM

diwad
Raczkujący
 
 
Posts: 78
Age: 41
Joined: 1 Aug 2007, 22:01
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 7 Jul 2008, 15:11 Re: Katalizatory wydechowe!

Szczerze mówiąc spodziewałam się tego! Tylko znajomy mnie oto poprosił, bo planuje jakiś biznes w Pl! My z mężemy niechcemy w to wchodzic. Prosił, więc sie zorientowałam i już mu przekazałam. Dzieki za wszystkie odpowiedzi i opinie!
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by lysy » 7 Jul 2008, 16:21 Re: Katalizatory wydechowe!

diwad wrote:rozumiem montowac uzywana pompe czy wtryski, cokolwiek ale nie katalizator , zwlaszcza ze zlomu. poza tym nie sadze ze znajdziesz kat na zlomie, bo przewaznie sa one odcinane i oddawane do odzysku...

polecam tzw sport cat, czyli katalizator o znacznie lepszej przepustowosci spalin i gwarantujacy wciaz prawidlowa emisje spalin. najwiekrzy plus takiego rozwiazania to dosc znaczacy pszyrost mocy, w zaleznosci od auta nawet o 25%.

MIJ PERFORMANCE.COM


hmmmm........powiem tak!
wjedzam do tunera samochodem robimy wydruk z hamowni (jako powazna firma chyba ja macie??????), zakladmy "sport cat" robimy dyno run ponownie!jak mi to da 20% przyrostu mocy jestescie geniuszami jesli nie piszecie bzdury.............
to jak dzialamy?
p.s
od kilku dobrych lat wlacznie ze studiami zglebiam tajniki techniki motoryzacyjnej. Slyszalem ze sposob na zwiekszenie mocy do filter stozkowy,koncowy tlumik, magnetyzery,strumienice (rozne rodzaje),chip z ebay-a za 10f i tu trzeba by tez wlozyc prezentowany przez kolege sport cat................jak mozna firme robiaca 25% przyrost mocy wymiana standart katalizatora na inne badziewie nazwac powazna???????????toz to chyba nawet chwyt na nadziane funtami portwele angoli za cienki

jako obrone w tej dyskusji uwazam tylko wydruki z hamowni oraz specyfikacje wykonanych przerobek w danym aucie -czyli magicznego sport cat-a!
pzdr
User avatar
lysy
Rozeznany
 
 
Posts: 251
Age: 46
Joined: 5 Mar 2007, 11:47
Location: Redditch
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by diwad » 9 Jul 2008, 08:36 Re: Katalizatory wydechowe!

chyba nie doczytales dokladnie 'do 25% w zaleznosci od auta...'
np. subaru sti 2.5lT ma seryjnie dwa katalizatory porcelanowe, zastopienie ich na dwa sportowe daje 40bhp + mapa paliwa i i podniesienie o 0,3 bar cisnienia i juz jest 60bhp wiecej...
moze najpierw 'postuniuj tajniki...' jeszcze troche bo nie mam czasu odpowiadac na tego typu posty,
wiadomo ze nie mam na mysli jakiegos rovera 1.4!!!

diwad
Raczkujący
 
 
Posts: 78
Age: 41
Joined: 1 Aug 2007, 22:01
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by lysy » 11 Jul 2008, 13:42 Re: Katalizatory wydechowe!

diwad wrote:chyba nie doczytales dokladnie 'do 25% w zaleznosci od auta...'
np. subaru sti 2.5lT ma seryjnie dwa katalizatory porcelanowe, zastopienie ich na dwa sportowe daje 40bhp + mapa paliwa i i podniesienie o 0,3 bar cisnienia i juz jest 60bhp wiecej...
moze najpierw 'postuniuj tajniki...' jeszcze troche bo nie mam czasu odpowiadac na tego typu posty,
wiadomo ze nie mam na mysli jakiegos rovera 1.4!!!


pisac to mozna poezje......(zreszta nie wniosles nic nowego ta odpowiedzia do dyskusji)
wydruki z hamowni pan masz?????(czy to jest jeszcze nei znane urzadzenie w waszej tunerni??? fenomen noralnie................
doczytalem dokladnei pisalem o 20 procentach (a nie do 25.......) -piszac do 25% stosuje sie typowy chwyt na bogatych pseudo tunerow bulwarowych na ktorych sie widocznie nastawiacie!
no ale jak to mowia nowe czasy nowi tunerzy.............(pseudo)
User avatar
lysy
Rozeznany
 
 
Posts: 251
Age: 46
Joined: 5 Mar 2007, 11:47
Location: Redditch
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0


Return to MOTORYZACJA