naprawa radia

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by lysy » 31 May 2008, 10:20 naprawa radia

hej!
mam problemik z radiem pionner mp7700deh z opisu zaprzyjaznionego elektronika w pl wynika ze do wymiany jest w koncowka mocy w pl mila i niedroga operacja 100pln z materialami -ale nie jestesmy w pl i tu pytanie czy ktos robil/naprawaial albo zna kogos kto taka operacje wykona?troche lipa jechac do pl bez radyjka a ze jest naparwde fajne i mam je od nowosci wiem ile kosztowalo i nie wyrzuce go po prostu do kosza
pzdr
User avatar
lysy
Rozeznany
 
 
Posts: 251
Age: 46
Joined: 5 Mar 2007, 11:47
Location: Redditch
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 31 May 2008, 15:54 Re: naprawa radia

hm, to kup na razie na droge radio za 10F i sprawa zalatwiona. a ile kosztowalo? bo nie wiem czy sie oplaca, teraz kupisz radio z dvd, wodotryskiem, bidetem i maszynka do lodow za ponizej 200F :-)

pozdr

pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by raffi » 31 May 2008, 17:18 Re: naprawa radia

siema

jak mozesz to rozkrec to radio... i postaraj sie przeczytac, co jest napisane na ukladzie przykreconym do tylnej czesci obudowy... to bedzie wlasnie uklad koncowki mocy... bo nie wiem moze: PAL007

to wtedy mozna zobaczyc jak z dostepnoscia tego ukladu tutaj, a pozniej to tylko trzeba zrobic swapa i gra:)

pozdro
-----------------------------
[ you ] a teraz pij szczesliwym stawaj sie, gdy malo Ci dolewke sobie wez;)
polecam kapelke posluchac!!!!!!!!
http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... d=82143349
User avatar
raffi
Rozeznany
 
 
Posts: 161
Age: 44
Joined: 13 Nov 2006, 20:55
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 31 May 2008, 17:43 Re: naprawa radia

raffi, a gdzie ty byles kiedy walczylem z moim cb zeby dzialalo w am'ach :-)

pozdr

pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by lysy » 31 May 2008, 20:20 Re: naprawa radia

radyjko kupione w szwecji 2 lata temu za 1500pln tez am wszystko poza pezposrednia obsluga dvd ale ma wejscie na auxilary unit do tego poza tym i-pody i tak dalej..... generalnei super sprzet i laser na najwyzszym poziomie wykonania

raffi wrote:siema

jak mozesz to rozkrec to radio... i postaraj sie przeczytac, co jest napisane na ukladzie przykreconym do tylnej czesci obudowy... to bedzie wlasnie uklad koncowki mocy... bo nie wiem moze: PAL007

to wtedy mozna zobaczyc jak z dostepnoscia tego ukladu tutaj, a pozniej to tylko trzeba zrobic swapa i gra:)

pozdro


ok w rozkrecani chyba jestem dobry tak mi sie zawsze zdawalo!!!lookne wiec co tam slychac

[ Dodano: Czw Cze 05, 2008 10:43 ]
no i rozkrecilem.............tuz za wyjsciem kabli mamy napis (lewa strona) o/p con jp14(prawa strona)cn901 PWR AMP

badz tu madry...........mowi to panu cos? :oops: :oops:
User avatar
lysy
Rozeznany
 
 
Posts: 251
Age: 46
Joined: 5 Mar 2007, 11:47
Location: Redditch
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA