Wymiana łożyska

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by adasiek99 » 5 May 2012, 11:28 Wymiana łożyska

jak w temacie, wie ktos moze który zaklad zajmuje sie wymianą łóżysk? szukam jakiegos ktory podejmie sie wymiany przedniego, z góry dzieki za informacje..

adasiek99
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 13 Jun 2010, 20:11
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by woblerus » 5 May 2012, 12:19 Re: Wymiana łożyska

Mysle ze kazdy warsztat to zrobi.Byloby to skomplikowane na chodniku pod domem przy pomoca mlotka i kombinerek,ale w warsztacie :roll:
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posts: 113
Joined: 5 Jan 2011, 21:15
Location: West Bromwich
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Albiorix » 5 May 2012, 13:30 Re: Wymiana łożyska

Łożyska się nie wymienia. Zaprowadź żonę na konsultację z ginekologiem - na pewno nie do warsztatu.
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Adrian2712 » 5 May 2012, 19:37 Re: Wymiana łożyska

Albiorix wrote:Łożyska się nie wymienia. Zaprowadź żonę na konsultację z ginekologiem - na pewno nie do warsztatu.


:zakaz: WTF?????????????????????
User avatar
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posts: 195
Joined: 18 Mar 2011, 15:21
Location: B'ham
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by przemekwn » 5 May 2012, 20:47 Re: Wymiana łożyska

Adrian2712 wrote:
Albiorix wrote:Łożyska się nie wymienia. Zaprowadź żonę na konsultację z ginekologiem - na pewno nie do warsztatu.


:zakaz: WTF?????????????????????

niektórzy mają specyficzne poczucie humoru ;)
jak to się mówi- stary a głupi

przemekwn
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 12 Apr 2012, 11:01
Location: Zagłębie Dąbrowskie/ Erdington
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 5 May 2012, 21:15 Re: Wymiana łożyska

Albiorix, heheh widzisz - Twoje poczucie humoru trafiło na barierę intelektualną. Nie każdy jest fanem fruwającego cyrku...

Pozdrawiam
PS. Ja miałem takie samo skojarzenie po przeczytaniu tematu, ale ugryzłem się w palec i nie napisałem :) Ty to zrobiłeś :)

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by adasiek99 » 6 May 2012, 09:09 Re: Wymiana łożyska

nie wiem skad te pomysly,pytanie padlo w dziale motoryzacja wiec myslalem ze bedzie wiadomo o co chodzi,liczylem na konkretne odpowiedzi, moze propozycje warsztatów ktore by to zrobily,ale skoro padla odpowiedz ze raczej kazdy garaz to zrobi to dziekuje za tę odpowiedź i temat uwazam za zamkniety..


p.s nie mam żony

adasiek99
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 13 Jun 2010, 20:11
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by TheRektor » 7 May 2012, 10:29 Re: Wymiana łożyska

adasiek99 wrote:nie wiem skad te pomysly

a no z życia
adasiek99 wrote:pytanie padlo w dziale motoryzacja wiec myslalem ze bedzie wiadomo o co chodzi

no i wiadomo tylko nie zawsze można dostać odpowiedź jaką się oczekuje, bo ludzie różni są
adasiek99 wrote:liczylem na konkretne odpowiedzi, moze propozycje warsztatów ktore by to zrobily,ale skoro padla odpowiedz ze raczej kazdy garaz to zrobi to dziekuje

zakaz reklamy w postach, jak już to ktoś napisał 1000 razy "od tego jest dział ogłoszeń"
adasiek99 wrote:... i temat uwazam za zamkniety..
p.s nie mam żony

aby zamknąć temat trzeba mieć do tego prawo, a co do żony (tylko i wyłącznie moja rada*) lepiej niech tak zostanie.

*autor tych słów wyraża tylko własne opinie, które nie koniecznie muszą być zbieżne z opiniami innych ludzi.
...no i masz babo plecak.

TheRektor
Rozeznany
 
 
Posts: 163
Joined: 16 Jan 2010, 18:10
Location: Mint Lxde & Xfce
Reputation point: 11
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by lukaso » 7 May 2012, 11:29 Re: Wymiana łożyska

hej Adasiek99
jak widac na bham.pl w dziale motoryzacja mozna znalezc samych idiotow, ktorzy nie maja co robic z czasem i probuja sie wypowiedziec na kazdy temat oczywiscie niemerytorycznie.
Jesli posiadasz podstawowa wiedze, troche narzedzi (lub masz kogos od kogo mozesz pozyczyc), instrukcje typu "sam naprawiam" i troche miejsca za domem, oraz kolege ktory by pomogl cos przytrzymac ( w razie W) to lozysko piasty (albo i cala piaste - zalezy jak to zbudowane jest w twoim aucie) dasz rade wymienic sam.
A jesli nie dasz, to moge powiedziec ze ja bylem w dwoch warsztatach - M@G motor repairs no i w Krakusie (tylko odwiedzilem, kolega tam jezdzi naprawiac) i nie wiem co polecic z dwojga zlego :)... W M&G zostawilem raz 100 i tak naprawde nie wiedzialem co i za co, prostrze rzeczy typu wymiana oleju czy dokrecenie czegos to OK, pewnie wymiana lozyska tez nie bedzie droga, no i nie bedzie na czym naciagnac.
Kolega, ktory wymienil na przyklad uszczelke gorna silnika w Krakusie z kolei byl raczej zadowolony, choc z drobniejszymi rzeczami go olali, a mialo to byc wliczone w ogolny koszt naprawy (chodzilo o wyregulowanie szyby - odbijala na koncu)
Sumujac chyba Krakus nieco lepszy (wlasciciel Darek calkiem "przyjazny i konkretny")
Ale decyzja nalezy do Ciebie.
ps. I prosze nie usuwac tego postu panie adminie bo to moja opinia jest a nie autoreklama!

lukaso
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Age: 43
Joined: 26 Mar 2008, 21:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by TheRektor » 7 May 2012, 14:28 Re: Wymiana łożyska

lukaso wrote:hej Adasiek99
jak widac na bham.pl w dziale motoryzacja mozna znalezc samych idiotow, ktorzy nie maja co robic z czasem i probuja sie wypowiedziec na kazdy temat oczywiscie niemerytorycznie.
Jesli posiadasz podstawowa wiedze, troche narzedzi (lub masz kogos od kogo mozesz pozyczyc), instrukcje typu "sam naprawiam" i troche miejsca za domem, oraz kolege ktory by pomogl cos przytrzymac ( w razie W) to lozysko piasty (albo i cala piaste - zalezy jak to zbudowane jest w twoim aucie) dasz rade wymienic sam.
A jesli nie dasz, to moge powiedziec ze ja bylem w dwoch warsztatach - M@G motor repairs no i w Krakusie (tylko odwiedzilem, kolega tam jezdzi naprawiac) i nie wiem co polecic z dwojga zlego :)... W M&G zostawilem raz 100 i tak naprawde nie wiedzialem co i za co, prostrze rzeczy typu wymiana oleju czy dokrecenie czegos to OK, pewnie wymiana lozyska tez nie bedzie droga, no i nie bedzie na czym naciagnac.
Kolega, ktory wymienil na przyklad uszczelke gorna silnika w Krakusie z kolei byl raczej zadowolony, choc z drobniejszymi rzeczami go olali, a mialo to byc wliczone w ogolny koszt naprawy (chodzilo o wyregulowanie szyby - odbijala na koncu)
Sumujac chyba Krakus nieco lepszy (wlasciciel Darek calkiem "przyjazny i konkretny")
Ale decyzja nalezy do Ciebie.
ps. I prosze nie usuwac tego postu panie adminie bo to moja opinia jest a nie autoreklama!


a tym samym złamałeś punkt 17 i 20 tego forum (o ile czytałeś regulamin w ogóle).
...no i masz babo plecak.

TheRektor
Rozeznany
 
 
Posts: 163
Joined: 16 Jan 2010, 18:10
Location: Mint Lxde & Xfce
Reputation point: 11
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by lukaso » 7 May 2012, 17:46 Re: Wymiana łożyska

Wiec drogi Rektorze... czy moze redaktorze...
rzeczywiscie nie przeczytalem regulaminu przed akceptacja i robi tak pewnie 90% uzytkownikow. Nie czuje sie winny, gdyz wierze w zdrowy rozsadek moderatora. Przeczytalem wlasnie pkt 17 i 20 tego forum i stwierdzam, ze nie zlamalem zadnego z tych punktow. Moj post byl proba pomocy innemu uzytkownikowi , byl trescia subiektywna oparta na moich doswiadczeniach lub doswiadczeniach osob mi znanych. Jednoczesnie nie jestem pracownikiem zadnego z tych warsztatow, a bylem kilkukrotnym klientem jednego z nich, opinie o drugim uzyskalem od osoby, ktora korzystala z jego uslug. Prosze sobie przeczytac definicje slow reklama i ogloszenie.
Dziekuje.

lukaso
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Age: 43
Joined: 26 Mar 2008, 21:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


Return to MOTORYZACJA