Tacho karta

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by vactum77 » 6 May 2012, 18:13 Re: Tacho karta

alabaster wrote:
vactum77 wrote:
alabaster wrote:jaka wiedza - taki kierowca ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tu sie mylisz bo wiedza i kierowca to dwie różne sprawy. wole dać ciężarówkę do jazdy kierowcy a nie wiedzy.

jedno z drugim idzie w parze ! kierowca idiota , a umie tylko jeździć jak małpa ... brawo

popracuj na gramatyką -
vactum77 wrote: wole dać ciężarówkę do jazdy kierowcy a nie wiedzy.

hehe ( alabaster ) z ucinaniem literek a nie gramatyką problem.. poza tym (miscu kielownicy ! ) panie ( alabaster ) ja nie pisze po to by cię obrażać tylko podać Ci na talerzu, że konia w cyrku nauczyli tańczyć a ciebie nauczyli jeździć. więc nie pisz jak się nie znasz, i nie ośmieszaj.

Dodano: -- 6 maja 2012, 19:27 --

hehe ( alabaster ) z ucinaniem literek a nie gramatyką problem.. poza tym (miscu kielownicy ! ) panie ( alabaster ) ja nie pisze po to by cię obrażać tylko podać Ci na talerzu, że konia w cyrku nauczyli tańczyć a ciebie nauczyli jeździć. więc nie pisz jak się nie znasz, i nie ośmieszaj.

Dodano: -- 6 maja 2012, 19:28 --

hehe ( alabaster ) z ucinaniem literek a nie gramatyką problem.. poza tym (miscu kielownicy ! ) panie ( alabaster ) ja nie pisze po to by cię obrażać tylko podać Ci na talerzu, że konia w cyrku nauczyli tańczyć a ciebie nauczyli jeździć. więc nie pisz jak się nie znasz, i nie ośmieszaj.

vactum77
Raczkujący
 
 
Posts: 61
Joined: 26 Jun 2011, 22:50
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wissnia99 » 6 May 2012, 18:40 Re: Tacho karta

No wreszcie cos normalnego sie dowiedzialem a dokladnie na wlasne pytanie, dzieki bardzo.....a co do wyjasnienia ja nie pytalem co i jak jesli chodzi o czas pracy kierowcow, a chodzilo mi logowanie karty i do danego error-a dzieki jeszcze raz. Pozdrawiam.

wissnia99
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 10 Oct 2009, 14:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by vactum77 » 6 May 2012, 18:44 Re: Tacho karta

jedno wiadome panie ( alabaster ) z nie mądrym niemożna walczyć.

vactum77
Raczkujący
 
 
Posts: 61
Joined: 26 Jun 2011, 22:50
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA