Tacho karta

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by wissnia99 » 4 May 2012, 20:37 Tacho karta

Mam pytanie co do tacho karty

Dodano: -- 4 maja 2012, o 20:39 --

Jesli nie uzywalem kart przez ponad dwa lata a z tego co wiem trzeba ja zlogowac co 21 dni raz w miesiacu.
A co sie dzieje jesli tego nie zrobie i po dwoch latach np powroce do jazdy i ponownie uzyje kart?

wissnia99
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 10 Oct 2009, 14:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adrian2712 » 4 May 2012, 21:43 Re: Tacho karta

Witam!Miałem również przerwę w jeździe ponad pol roku i po powrocie moje tacho wziął supervisor i sczytał i wszystko było ok.Upewnij się tylko czy karta jest dalej ważna.Pozdrawiam
User avatar
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posts: 195
Joined: 18 Mar 2011, 15:21
Location: B'ham
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by alabaster » 4 May 2012, 23:47 Re: Tacho karta

wissnia99 wrote:Mam pytanie co do tacho karty

Dodano: -- 4 maja 2012, o 20:39 --

Jesli nie uzywalem kart przez ponad dwa lata a z tego co wiem trzeba ja zlogowac co 21 dni raz w miesiacu.
A co sie dzieje jesli tego nie zrobie i po dwoch latach np powroce do jazdy i ponownie uzyje kart?


twoja karta wybuchnie !!! :shock: :lol: 8)

boże i to ma byc kierowca ?! żenada

alabaster
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 18 Aug 2011, 10:10
Reputation point: -3
Neutralny
Top
-2

MalePostNapisane by Adrian2712 » 5 May 2012, 01:09 Re: Tacho karta

alabaster wrote:twoja karta wybuchnie !!! :shock: :lol: 8)

boże i to ma byc kierowca ?! żenada


Szczerze, to nie mam zielonego pojęcia co w tym pytaniu takiego żenującego?!Kto pyta,nie błądzi!Widocznie nie wszyscy są tak wszystkowiedzący i obyci jak Ty :roll:
User avatar
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posts: 195
Joined: 18 Mar 2011, 15:21
Location: B'ham
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by vactum77 » 5 May 2012, 08:41 Re: Tacho karta

Adrian2712 wrote:
alabaster wrote:twoja karta wybuchnie !!! :shock: :lol: 8)

boże i to ma byc kierowca ?! żenada


Szczerze, to nie mam zielonego pojęcia co w tym pytaniu takiego żenującego?!Kto pyta,nie błądzi!Widocznie nie wszyscy są tak wszystkowiedzący i obyci jak Ty :roll:

kolega ( alabaster ) najmadzejszy traktorzysta w calym birmingham. mógłby jeszcze sie nie odzywać jak niema co do napisania na temat. ŻENUJĄCY. :zakaz:

vactum77
Raczkujący
 
 
Posts: 61
Joined: 26 Jun 2011, 22:50
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wissnia99 » 5 May 2012, 20:45 Re: Tacho karta

Moze i zenada ale mialem przerwe ponad dwa lata i wrocilem do zawodu i karta dalej ok tylko nie do konca
Otoz u nas w firmie przyszly nowe sprzety a dokladnie cztery i tylko w jednej z nich karta bylo ok a w pozostalych byl komunikat jazda bez karty wiec chcialem sie upewnic jak to jest z czytywaniem.

wissnia99
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 10 Oct 2009, 14:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by alabaster » 5 May 2012, 22:54 Re: Tacho karta

jaka wiedza - taki kierowca ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

alabaster
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 18 Aug 2011, 10:10
Reputation point: -3
Neutralny
Top
-1

MalePostNapisane by vactum77 » 6 May 2012, 06:29 Re: Tacho karta

alabaster wrote:jaka wiedza - taki kierowca ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tu sie mylisz bo wiedza i kierowca to dwie różne sprawy. wole dać ciężarówkę do jazdy kierowcy a nie wiedzy.

vactum77
Raczkujący
 
 
Posts: 61
Joined: 26 Jun 2011, 22:50
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by eric27 » 6 May 2012, 12:14 Re: Tacho karta

vactum77 wrote:
alabaster wrote:jaka wiedza - taki kierowca ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tu sie mylisz bo wiedza i kierowca to dwie różne sprawy. wole dać ciężarówkę do jazdy kierowcy a nie wiedzy.



Dokładnie :D

Pozdrowionka i szerokości :D

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posts: 434
Joined: 14 Sep 2008, 12:54
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by alabaster » 6 May 2012, 12:59 Re: Tacho karta

vactum77 wrote:
alabaster wrote:jaka wiedza - taki kierowca ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tu sie mylisz bo wiedza i kierowca to dwie różne sprawy. wole dać ciężarówkę do jazdy kierowcy a nie wiedzy.

jedno z drugim idzie w parze ! kierowca idiota , a umie tylko jeździć jak małpa ... brawo

popracuj na gramatyką - miscu kielownicy !

vactum77 wrote: wole dać ciężarówkę do jazdy kierowcy a nie wiedzy.

alabaster
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 18 Aug 2011, 10:10
Reputation point: -3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wissnia99 » 6 May 2012, 13:44 Re: Tacho karta

Oj ludzie wam cos powiedziec wole miec doswiadczenie niz wiedze wy geniusze, co mi po wiedzy jak nie moge jezdzic zapytalem jak jest z logowaniem kary a co wiem to wiem nik nigdy sie do mnie nikt nie doczepil a szczegolnie VOSA jesli orjetujecie sie kto to jest. Swoje wiem a wole zdobywac doswiadczenie w prowadzeniu a nie uczyc sie wiem i dowiem sie w szystkiego co potrzeboje w swoim czasie. Jezdzilem na tarczkach a od dwoch miesiecy mam sprzet z fabryki i nie mam pewnosci do to elektronicznego tacho a dokladnie logowania danych wiec prosze kogos o info jak mozna a jak nie to znajde inny sposob dziekuje slicznie za komentarze.

Dodano: -- 6 maja 2012, o 13:45 --

Oj ludzie wam cos powiedziec wole miec doswiadczenie niz wiedze wy geniusze, co mi po wiedzy jak nie moge jezdzic zapytalem jak jest z logowaniem kary a co wiem to wiem nik nigdy sie do mnie nikt nie doczepil a szczegolnie VOSA jesli orjetujecie sie kto to jest. Swoje wiem a wole zdobywac doswiadczenie w prowadzeniu a nie uczyc sie wiem i dowiem sie w szystkiego co potrzeboje w swoim czasie. Jezdzilem na tarczkach a od dwoch miesiecy mam sprzet z fabryki i nie mam pewnosci do to elektronicznego tacho a dokladnie logowania danych wiec prosze kogos o info jak mozna a jak nie to znajde inny sposob dziekuje slicznie za komentarze.

wissnia99
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 10 Oct 2009, 14:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by alabaster » 6 May 2012, 15:45 Re: Tacho karta

wissnia99 wrote:Mam pytanie co do tacho karty

Dodano: -- 4 maja 2012, o 20:39 --

Jesli nie uzywalem kart przez ponad dwa lata a z tego co wiem trzeba ja zlogowac co 21 dni raz w miesiacu.
A co sie dzieje jesli tego nie zrobie i po dwoch latach np powroce do jazdy i ponownie uzyje kart?

to odpowieme ślicznie : :waga:

nic się nie stanie !
musisz posiadać tylko przy sobie - wykresówki lub wydruki/w pamięci digi kart - z 28 poprzednich dni kalendarzowych ! po tym czasie twój pracodawca - musi zgrać do do swojego systemu/odebrać od ciebie tarczki i je przetrzymywać chyba 2 lata .

:rozwalkompa: :idea: :twisted: :D

proponuję sie podszkolić odnośnie przepisów - bo szybko bekniesz za niewiedzę... :D

alabaster
Początkujący
 
 
Posts: 18
Joined: 18 Aug 2011, 10:10
Reputation point: -3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wissnia99 » 6 May 2012, 16:00 Re: Tacho karta

to akurat wiem ....ale dzieki.

wissnia99
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 10 Oct 2009, 14:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adrian2712 » 6 May 2012, 17:18 Re: Tacho karta

Kolego alabaster nie zrozumiales pytania i obrazasz innych!!!Akurat odnosnie znajomosci przepisow to kolega wissnia99 nie musi posiadac wiedzy nt zlogowywania karty bo to nie do jego obowiazkow nalezy!!!
User avatar
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posts: 195
Joined: 18 Mar 2011, 15:21
Location: B'ham
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by WLOD » 6 May 2012, 17:20 Re: Tacho karta

A wiec tak alabaster nie badz taki madry bo g---o wiesz a sie rzucasz ,teraz co do karty jezeli wlozyles karte do urzadzenia i wyskoczyl ci komunikat jazda bez karty error 38 to musisz wymienic karte po prostu po zmiaie czasu do system wkradl sie wirus i zainfekowal karty digi wymiana jest za darmo musisz zglosic to do VOSA ze masz taki problem wziasc dokument z firmy na wymiane karty i to wszystko aha i zglosic to w firmie karta przychodz do tygodnia zeby cie pocieszyc to powiem ze taki problem mialo okolo 175000 kierowcow w UK

WLOD
Początkujący
 
 
Posts: 46
Joined: 15 Jul 2007, 09:10
Reputation point: 12
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA