Car audio

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MalePostNapisane by adasiek99 » 13 Jun 2011, 13:37 Car audio

witam ponownie:) na poczatku napisze ze jestem w tym zielony:P:P

chodzi o to ze chce sobie zmontowac do auta jakis nie duzy zestaw car audio,
nie duzy bo nie mam za duzo miejsca w bagazniku (punto II) ale kompletnie nie mam pojecia co jest do tego potrzebne

jak ktos móglby np napisac "ppotrzebujesz tego:" i powklejaac linki do ebaya
bo wiem ze radio,wzmaczniacz i subwoofer nie wystarczy, potrzeba jakies kable, kostki, glosniki na tyl..bylbym naprawde wdzieczny..moze byc tu moze byc na priv..
pozdrawiam

adasiek99
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 13 Jun 2010, 20:11
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Status89 » 13 Jun 2011, 21:52 Re: Car audio

no to w sumie wiesz wystarczajaco :P
radio (najlepiej z wyjscien na subwoofer) jest lepszy basik :) dobre glosniki zeby srednie i wysokie tony byly nadal slyszalne a nie zagluszone przez niskie ;P wzmacniacz to podstawa :) subwoofer to wiadomo ;P i kable kable lepiej kup dobre im lepsze kable tym lepszy przesyl dzwieku (najlepiej z pozlacanymi albo ze zlotymi koncowkami:) dostaniesz je w halfordsie ja kiedys zakladalem sobie i kupilem je za 30 czy 40 funtow... niestety autko razem ze sprzetem sprzedalem ;P a w nowym szkoda bagaznika wole miec wiecej miejsca :P
p0zdro :)
User avatar
Status89
Raczkujący
 
 
Posts: 60
Joined: 1 Jun 2011, 12:00
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Wolves » 15 Aug 2011, 12:36 Re: Car audio

Kabel zasilający tzw. prądowy o odpowiednim do budżetu przekrojem + odpowiedni do przekroju i budżetu bezpiecznik wraz z oprawką. Kabel masowy tzw. minusowy. Kabel z podwójnymi "czinczami" wraz z kablem do sterowania z radia tzw. Remote.Radio z wyjściem R , L do podłączenia w.w kabla oraz wzmacniacz z takowym wejściem. Do tego jeżeli chcemy skrzynke basową,tube basową lub co kolwiek innego co ma nam dawac "bass" to potrzebujemy wzmacniacz zewnętrzny,lub skrzynie z wbudowanym wzmacniaczem tzw. aktywna. Generalnie rzecz biorąc Car Audio to temat o bardzo duzym zakresie tolerancji,uzaleznionym od budżetu oraz wyobraźni. Zalezy tez co chcesz podłączyc pod wzmacniacz,czy tylko sam subwoofer,czy rownież głosniki z przodu,jezeli sub + przod to juz wtedy wzmacniacz minimum 4 kanałowy odseparowany itp. itd. temat rzeka,najlepiej napisz konkretnie jaki budzet i co ma byc podpięte.Aha i jeszcze jedno wraz ze wzrostem mocy musimy sie przygotowac rowniez na wymiane alternatora i/lub akumulatora. Pozdrawiam :)
User avatar
Wolves
Początkujący
 
 
Posts: 16
Age: 33
Joined: 15 Aug 2011, 11:59
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA