ktry dostawca najlepszy?

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MalePostNapisane by konrad_uk24 » 14 Aug 2008, 11:26 ktry dostawca najlepszy?

Witam wszystkich.
Mieszkam na West Bromwich i dotychczasowym dostawca internetu jest T-mobil ktoregonie polecilbym nawet najgorszemu wrogowi 35f/mc i czesciej jest jag go nie ma, nie wspominajac juz o limicie 10 gb. Postanowiłem zmienić dostawcę i moze doradzicie ktory w mojej okolicy sie spisuje bezproblemowo? ( dodam ze mam w domu linie telefoniczna BT lecz nie podlaczoną) Zastanawiałem się nad internetem od virgin Broadband Fibra Optic gdzie podobno nie sa wymagane linie telefoniczne a jakosc jest w miare zadowalajaca. Moze wie ktos wiecej na ten temat??

Za podpowiedzi z góry dziekuję i pozdrawiam

konrad_uk24
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 41
Joined: 24 Jun 2008, 23:02
Location: Walsall
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wsiaz » 14 Aug 2008, 14:08 Re: ktry dostawca najlepszy?

jak masz kablowy virgin to go wez, internetu od dostawcow komorkowych nie da sie normalnie uzytkowac, przez bt dojdzie ci dodatkowy koszt abo za telefon 11-12 funtow
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by konrad_uk24 » 14 Aug 2008, 15:54 Re: ktry dostawca najlepszy?

kablowy virgin tzn? chodzi o to ze mam w domu kable telefoniczne ale sa nieaktywne i tu sie zaczynaja schody poniewaz nie wiem od czego zaczac a niestetu nie chce powtorzyc tego samego bledu co z T mobile. Zastanawiam sie nad ta oferta

www.allyours.virginmedia.com/websales/p ... do?id=3264 lecz nie jestem do konca przekonany co do jakosci odbioru skoro nie sa wymagane linie telefoniczne

konrad_uk24
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 41
Joined: 24 Jun 2008, 23:02
Location: Walsall
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by piopaw » 14 Aug 2008, 19:13 Re: ktry dostawca najlepszy?

Jeśli masz linie w domu od BT to polecam ci O2 jak jeszcze masz telefon komórkowy w O2 to jeszcze taniej.Telefon nie musi być na abonament.Za linie BT płacisz 11 funta,a O2 za 8mg kosztuje 7.50 funta to razem 18.50funta i brak ograniczeń do ściągania.Jeśli nie masz komórki w O2 to cię wyjdzie 23.50 funta.To jest link na o2 http://broadband.o2.co.uk/home/index.jsp

piopaw
Rozeznany
 
 
Posts: 158
Age: 42
Joined: 7 Dec 2007, 18:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to KOMPUTERY I ELEKTRONIKA

cron