virgin net do 8 mega a chodzi prawie jak przez modem

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp
do 20 mega to chyba masz nie zmieniaona predkosc, dzwon do virgin.
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

To ja moze dodam cosod siebie na temat firmy Virgin Tragedia , oraz jej polskim przedstawicielu - niejakemu Tadkow. Niech was wszystkich mocherowy beret broni przed tym kretaczem , oszustem, naciagaczem, i kto wie kim on jeszcze jest. Naciaga rodakow na podlaczanie lini telefonicznej w raz z internetem mowiac ze to jest konieczne i inaczej sie nie da, przez co placimy wieksze sumy w kontraktach i malo tego jeszcze na chama wciska opate za instalacje a pozniej i tak przychodzi to poczta i musisz zainstalowac sobie to sam/a. Instalacja jest prostrza niz zagotowanie wody w czajniku wiec kazdy sobie z tym poradzi a ten burak i oszust ................ehh zdenerwowalem sie na mysl o nim ale dokoncze. Podral mi tez jakas kaucje ktora mialem dosta na koniec kontraktu ...mialem bo oczywiscie na konieckontraktu nikt mi tej kay nie zwrocil. Dzwonilem tamchyba z 20cia razyaz dalem spokoj bo telefony w koncu wyniosly by mnie wiecej niz ta zas*** kaucja. Bedac przybity do sciany virginowym gwozdkiem musialem zalozyc net w tej pieknej firmie po raz kolejny. Teraz nie skorzystalem juz z uslug pana Tadeusza i wszystko smiga jak ta lala. Mieszkam na Perry Barr i jestem szczesliwym posiadaczem lacza 10Mb ktore zostalo upg z 4 Mb. Perry Barr chyba jako jedyny zostal podlaczony do tej "promocji" ale to nie istotne. Poki co jest wszystko ok oby nie pojawila sie zadna awarja bo wtedy pewnie przyjdzie mi czekac do smierci zanim sie mna ktos zainteresuje.

meyzi
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 4 Oct 2006, 21:16
Location: sprzed monitora
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Mam podobno(taki zamawialam) 20Mb w Virgin, A chodzi 2 razy wolniej niz 8 Mb w BT, ktory mialam przez ostatnie 2 lata. Nie robilam jeszcze speed testu.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

wssyztko zalezy jak daleko jestescie od exchange (chyba tak sie pisze) i nawet jak zamawiasz 20 mg mozeszmiec 1 lub mnie jak jestes daleko, sa strony sprawdzajace jaki jest dla Ciebie najlepszy internet na danym obszarze.....ale i tak w kontraktach jest ze DO wiec nie lamia prawa dajac mniej taki szczegol

[ Dodano: Sob Maj 31, 2008 11:23 ]
osobiscie polecam O2 naprawde service super mialem wczesniej inne i a szkoda pisac a tutaj mam 8mg ale normalnie mam 5,5 bo jestem 2 km od ex... place £7,5 unlimited download, mamy podlaczone 3 kompy i naprawde router staiblny nie zmienia czestotliwosci nie interferuje itp jak w poprzednich...
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
User avatar
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posts: 410
Age: 39
Joined: 18 Aug 2007, 18:01
Location: z Piekla rodem
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Chcialem tez wlasnie polecic O2 jak masz tel u nich to koszt 16 meg jest10 fuli i nie ma ograniczen, niby w virgin tez nie ma ale jednak sa. Serwis tel szybki i za darmo, nie ma walenia glaba jak w virgin. na stronie virgina sprawdzilem i wg mojego numeru najwieksza predkosc moge osiagnac do 4,5 meg, na tym samym numerze z o2 mam teraz do 16, ale sprawdzalem jest ok8 meg, powiedzieli, ze w ciagu 2 tygodni bedzie wszystko w normie czyli ok 16.
pozatym router za free w virgin placilem 40 funtow
Jak najdalej od tej parszywej firemki.
User avatar
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posts: 833
Joined: 23 Jan 2007, 23:03
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

Tydzien temu załozylismy virgina 8mb, narazie odpukać nie ma zadnych problemów :grin: realna predkosc pobierania wifi ok 500kb/s czyli ok 6mb nie wazne dzien/wieczór/noc :-) ruter za free dorzucili ;)
User avatar
Luk-rom
Raczkujący
 
 
Posts: 91
Joined: 4 Apr 2007, 07:37
Location: Augustów/Bham
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

A czy dostaliscie rowniez list z virgin z powiadomieniem ze ograniczaja predkosc internetu i wprowadzaja limit sciagania?? ja taki cos dostalem.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

Sprawdzilam predkosc i bylo ok 8 zamiast 20. Zadzwonilam do Virgin. I juz tego samego wieczora mialam 20. Podobno sie pomylili. Jak zwykle. Ze tez nigdy nikomu za duzo przez pomylke nie dadza.

Nie, Nie dostalam zadnego listu.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

Luiza wrote:Ze tez nigdy nikomu za duzo przez pomylke nie dadza


hehe, no tak dobrze to jeszcze nie ma ;-)

[ Dodano: Sro Cze 11, 2008 18:33 ]
meyzi wrote:Teraz nie skorzystalem juz z uslug pana Tadeusza


stary, wez do niego zadzwon ostatni raz i powiedz, ze ruscy juz go szukaja i nie wzieli ze soba komory takze nawet nie masz jak ich odwolac ;-)

pomoc nie pomoze ale slyszalem jakie waly ten koles robil wiec co sie za przeproszeniem - sfajda - to z wlasnej glupoty

DD
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 49
Joined: 29 May 2006, 08:30
Location: Dickens Heath
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to KOMPUTERY I ELEKTRONIKA