Sklep z częściami komputerowymi

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MalePostNapisane by jarocin » 10 Aug 2013, 20:54 Re: Sklep z częściami komputerowymi

Przemo93 wrote:Po raz kolejny - różnica w cenie między referentami wynosi 2-3 funty na stronie scan.co.uk. I tylko w ich obrębie się poruszałem. To @firma_arek znalazł sobie droższą wersję, przez co wniósł sporo zamieszania.

To raczej Ty namieszałeś porównując produkty różnych producentów.
Przemo93 wrote:Myślę, że te dwa obrazki z Amazona ukazujące kartę MSI i EVGA rozwiążą sprawę:

No rozwiązały pokazały że Twoje zestawienie jest do d..py.
Przemo93 wrote:Pokaż, gdzie dwie sztuki GTX760 kupię za 350 funtów

jak tobie nie ma różnicy miedzy 204 a 211, to nie chce mi się wysilać i wklejać linku. to tylko 20 funtów na karcie. Szkoda mojego zachodu.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posts: 174
Joined: 11 Jul 2012, 07:05
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by firma-arek » 10 Aug 2013, 21:10 Re: Sklep z częściami komputerowymi

jarocin wrote:jak tobie nie ma różnicy miedzy 204 a 211, to nie chce mi się wysilać i wklejać linku. to tylko 20 funtów na karcie. Szkoda mojego zachodu.

hehe jak to kolega nazwał marginalna różnica.

Ja wiem gdzie są po za 349.36 ale już się nie będę wtrącał bo to promocjyjna cena i znowu mnie oskarżą nie nie umiem czytać ze zrozumieniem i robię zamieszanie.

firma-arek
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 14 Dec 2012, 23:59
Reputation point: 12
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to KOMPUTERY I ELEKTRONIKA